1
1
90+3'
90+1'

Co za bramka! Ależ zakończenie tego meczu w wykonaniu Newcastle. Fabian Schaer! Kapitalny strzał z 25 metrów. Poślizgnął się, już upadał, a i tak trafił w samo okienko!

Newcastle United
3
2
1
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

89'

Kontratak Newcastle... a jednak nie. Podanie do Isaka było niedokładne. Nie udało się dogonić piłki.

1
87'
1
86'

Mbappe... poczarował, wycofał piłkę przed pole karne, ale Vitinha strzelił wyraźnie nad bramką.

85'

W odpowiedzi niecelne uderzenie Mbappe zza pola karnego. Był ewidentny rykoszet, jednak sędzia tego nie dostrzegł.

84'

Isak strzelał z szesnastu metrów. Za lekko. Donnarumma nie popełnia błędu.

83'

Hakimi podał w pole karne, ale Goncalo Ramos nie miał możliwości, by przyjąć piłkę. Momentalnie było obok niego trzech rywali.

81'
Paris Saint-Germain
1
81'

Było dośrodkowanie z rzutu wolnego, urwał się rywalom Bruno Guimaraes, ale strzelił lekko i w środek bramki. Donnarumma pewnie łapie piłkę.

81'

Dziesięć minut do końca. Imponująca jest gra Newcastle w obronie.

78'

I znowu Paryż. Dobra kontra, Dembele podawał płasko w pole karne, ale o centymetry niedokładnie w kierunku Mbappe i Francuz nie trafił w piłkę.

77'

Była szansa dla PSG! Mocny strzał Dembele po kapitalnym przyjęciu piłki, ale Pope broni!

76'

Kwadrans do końca. Ewentualny gol dla gości sprawiłby, że w końcówce mielibyśmy jeszcze emocje, natomiast Newcastle zaciekle broni dostępu do własnej bramki.

74'

Kolejne proste błędy PSG w rozegraniu piłki. Wydawało się, że po golu na 3:1 coś się ruszy w grze gości, ale nic takiego nie ma miejsca. Newcastle kontroluje spotkanie.

70'

Protesty Gordona. Wybił piłkę, jednak z dużym impetem zaatakował przy okazji Marquinhosa.

70'
1
69'

Dembele marnuje doskonałą sytuację. Francuz dostał prostopadłe podanie, ale nie potrafił zgubić na dystansie Lascellesa i ostatecznie nie oddał czystego strzału.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Ousmane Dembele.

1
66'

Anderson, co za akcja! Mijał jak tyczki kolejnych rywali, ale trochę pogubił się już w samym polu karnym i nie oddał strzału.

65'
wchodzi Wchodzi
Elliot Anderson #32
schodzi Schodzi
64'
Vitinha #17
Manuel Ugarte #4
63'

Vitinha szykuje się do wejścia na boisko.

63'

Podcinka Mbappe w kierunku Goncalo Ramosa. Ten nie dość, że nie potrafił przyjąć piłki, to jeszcze był na spalonym.

61'

Godzina za nami. Lekko zachwiało się Newcastle po tym straconym golu. Na trybunach też jakby nieco ciszej.

59'

Potężnie z dystansu uderzył Hakimi. Isak przyjął to na ciało. Rzut rożny.

57'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Randal Kolo Muani. Wchodzi: Bradley Barcola.

Bradley Barcola #29
57'

Jednak! Gol uznany. 3:1.

1
1
56'

Ale... tam mógł być spalony! Czekamy.

56'

PSG jeszcze wierzy! Zaire-Emery kapitalnie zagrał w pole karne. Miękko podcięta piłka, a wbiegający w "szesnastkę" Lucas Hernandez tylko lekko trącił futbolówkę i zaskoczył Pope'a. 3:1!

2
2
55'

Wrzutka Dembele, jednak nikt nie trącił piłki. W dodatku i tak byłby spalony Skriniara.

2
54'

Rzut wolny dla PSG z ok. 25 metrów. Jeśli nie teraz, to już chyba nigdy.

53'

Obraz gry się nie zmienia. Goście wymieniają kolejne podania, ale głównie na własnej połowie. Newcastle szuka kolejnych okazji do kontrataków.

1
1
50'

Gol! Strzelił Sean Longstaff. Asystował mu Kieran Trippier.

3:0! Szaleństwo, po prostu szaleństwo na St. James' Park! Trippier wykorzystał lukę w obronie PSG, zagrał w pole karne do wbiegającego Longstaffa, a ten uderzył płasko z ostrego kąta i tym razem nie popisał się Donnarumma!