(1:1)
Zakończony
Paris Saint-Germain
90+4'

Próba przeprowadzenia skutecznego ataku na bramkę Milanu z wykorzystaniem Ousmane'a Dembele. Przyjezdni bardziej pchają piłkę do przodu niż ją rozgrywają. Jak dotąd w tym spotkaniu udało im się zdobyć gola tylko dzięki stałemu fragmentowi gry.

3
6
1
90'

Doliczone siedem minut.

2
2
3
3
15
87'

Stefano Pioli nie zmieniał do końcówki podstawowego czasu, ponieważ Milan działał dobrze w obronie. Rossoneri są zbudowani odwróceniem wyniku i niesieni dopingiem nie dopuszczają Kyliana Mbappe i spółkę do licznych sytuacji podbramkowych.

3
90+2'

AC Milan. Schodzi: Rafael Leao. Wchodzi: Rade Krunić.

85'

AC Milan. Schodzi: Yunus Musah. Wchodzi: Noah Okafor.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Yunus Musah #80
1
82'

Davide Calabria nie spieszył się z ponownym wprowadzeniem piłki do grania wrzutem z autu. Trudno się temu dziwić, skoro coraz mniej czasu dzieli Rossonerich od zwycięstwa utrzymującego w grze o awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

3
80'

Żółtą kartkę otrzymał Milan Skriniar za powstrzymanie przeciwnika faulem.

2
78'

Konsekwentnie nie zmienia Stefano Pioli.

76'

To już ostatni kwadrans podstawowego czasu. Rozpoczął się on od strzału Rafaela Leao. Portugalczyk dał do zrozumienia paryżanom, że gospodarze nie zamierzają skupiać się wyłącznie na bronieniu skromnego prowadzenia.

1
1
73'

Fabian Ruiz poszedł pressingiem, ale nie odebrał piłki Mike'owi Maignanowi, który radzi sobie dobrze w grze nogami.

3
2
1
1
1
70'

Interweniował Mike Maignan i po tej obronie Paris Saint-Germain miało jeszcze możliwość doprowadzenia do remisu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Wiadomo już, że okazja nie została wykorzystana.

2
1
1
1
1
68'

Minęła nieco ponad godzina meczu i Luis Enrique przeprowadził cztery zmiany w jedenastce PSG. Trudno się było temu dziwić, skoro gospodarze odwrócili wynik, a jego podopiecznym mecz wymknął się spod kontroli. Była nawet szansa na trzeciego gola Milanu i Gianluigi Donnarumma uratował drużynę po strzale Theo Hernandeza.

1
1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Yunus Musah za ostre przewinienie.

AC Milan
1
2
65'
64'

Gianluigi Donnarumma nie pozwolił gospodarzom na podwyższenie prowadzenia, ponieważ interweniował po strzale Theo Hernandeza. Jeszcze możliwość zrobienia krzywdy przeciwnikom z rzutu rożnego, ale niewykorzystana przez Milan.

1
1
1
62'

Milan Skriniar starał się stworzyć przewagę na połowie przeciwnika, ale jego akcja nie była kontynuowana przez kompanów z Paris Saint-Germain.

7
4
3
3
3
60'
60'
57'

AC Milan skoncentrowany w obronie i nie zamierza pozwolić na ripostę zespołowi Luisa Enrique. Podniosła się wrzawa na trybunach po odwróceniu wyniku strzałem Oliviera Girouda.

2
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Hernandez za ostre przewinienie.

3
1
1
1
53'

Czekamy na ripostę Paris Saint-Germain. Na pewno ciekawy początek meczu nie zapowiadał takich problemów przyjezdnych. Nie poddali się jednak podopieczni Stefano Piolego po bramce Milana Skriniara.

50'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Theo Hernandez.

Rossoneri po raz pierwszy w meczu objęli prowadzenie w 50. minucie. Piłka znalazła się w bramce Gianluigiego Donnarummy po strzale Oliviera Girouda. Generalnie akcje na 2:1 była francuska, ponieważ napastnik Milanu oddał strzał po dograniu Theo Hernandeza. Paryżanie pogubili się we własnym polu karnym i w efekcie to oni muszą teraz odrabiać stratę do przeciwnika.

49'

Tijani Reijnders pokazał się na połowie przyjezdnych. Jego uderzenie było tylko ostrzeżeniem dla Paris Saint-Germain. Niewiele brakowało, jednak piłka przeleciała obok bramki Gianluigiego Donnarummy.