(3:0)
Zakończony
Royal Antwerp FC
komentarz

Kolejne efektowne zwycięstwo FC Barcelony. Mistrzowie Hiszpanii w meczu Ligi Mistrzów pokonali Royal Antwerp 5:0. Jedną z bramek zdobył Robert Lewandowski.

25
15
7
6
5
90+3'

Lewandowski sam na sam z bramkarzem. Polak mocno uderzył, ale ponad poprzeczką!

14
15
16
22
24
90+2'

Raz jeszcze goście poszukali szansy, jednak bez powodzenia. Kontra gospodarzy, strzał Lewandowskiego odbił bramkarz.

14
9
11
9
12
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

15
6
5
5
5
89'

Nieśmiała próba gości. Gracze z Antwerpii mają jednak problemy z koncentracją pod bramką rywala.

9
14
3
2
5
87'

Końcowe fragmenty meczu. Tutaj od dawna jest wszystko jasne, ale Barcelona jeszcze pragnie więcej.

39
15
5
7
6
84'

Dogranie w pole karne gości z prawej strony, jednak nie miał kto wbić piłki do siatki z bliska.

7
6
12
9
8
82'
4
80'

Z pola karnego uderzył Lewandowski. Bramkarz gości w końcu coś groźniejszego obronił.

51
50
50
50
51
79'

Kolejne zamieszanie pod bramką gości, ale zawodnicy Royalu Antwerp cało wyszli z opresji.

4
4
9
7
5
77'

Przed kolejną szansą Yamal, jednak młodzianowi brakuje spokoju pod bramką rywala.

12
8
10
12
14
76'

Lewandowski do Yamala, ten minął bramkarza, jednak do pustej bramki z ostrego kąta nie trafił.

15
11
18
18
27
75'
9
3
3
3
3
74'

Dwie interwencje ter Stegena, który odbił strzały z bliska. Wcześniej jednak był spalony.

9
9
9
5
5
73'
2
72'

Gracze z Antwerpii w końcu pod bramką gospodarzy, ale bez wiary w powodzenie. Piłka rękach ter Stegena.

8
6
2
2
4
70'

Barcelona bawi się z rywalem. Mocny strzał z dystansu Torresa. Do szczęścia niewiele brakowało.

18
7
5
2
3
67'
17
12
6
4
12
67'
20
8
7
2
2
66'

Gol! Strzelił Joao Felix. Asystował mu Raphinha. Raphinha dośrodkował z prawej strony. Lewandowski do piłki nie doszedł, ale sztuka udała się Felixowi, który z bliska głową trafił na 5:0!

61
33
16
3
4
66'

Cancelo uderzył z prawej strony, piłka odbiła się od barku bramkarza i wyszła na korner.

7
7
4
3
2
64'

Raphinha uderzył z okolic pola bramkowego. Piłka odbiła się od rywala i obok słupka wyszła na rzut rożny.

10
5
7
4
4
62'

Barcelona wyraźnie oszczędza siły. Starają się coś zdziałać gracze z Antwerpii, ale bez powodzenia.

11
6
4
6
3
59'
M. Ange Balikwisha #10
5
4
4
2
3
59'
1
59'
George Ilenikhena #9
4
3
2
3
2
60'

Godzina za nami. Barcelona nie schodzi z połowy gości. Za moment będą zmiany.

10
7
2
3
4
57'
10
3
3
2
2
57'
57'

Barcelona wysoko prowadzi i szuka kolejnych trafień. Mocny strzał z dystansu oddał Kounde, ponad bramką.

9
6
5
3
2
54'

Gol! Strzelił Gavi. Zamieszanie pod bramką gości. Kilka uderzeń piłkarzy Barcelony było blokowanych. W końcu do piłki do dopadł Gavi i huknął pod poprzeczkę! 4:0!

109
42
14
8
7
50'

Szukają swojej szansy goście, ale brakuje im zdecydowania pod bramką ter Stegena.

12
9
5
5
4
48'

Korner dla gospodarzy. Z dośrodkowaniem poradził sobie bramkarz.

10
6
7
3
6
47'

Pierwsza akcja Barcelony. Zagranie na piąty metr do Gundogana, ten wślizgiem atakował piłkę, ale bez powodzenia.