(2:0)
Zakończony
Szachtar Donieck
90+5'

Gospodarze robią wszystko, by nie dopuścić rywali do głosu. FC Barcelona utrzymuje jednobramkową przewagę.

30
11
1
3
2
90+2'
wchodzi Wchodzi
Eguinaldo #7
schodzi Schodzi
3
1
4
90+1'

Lamine Yamal próbował zaskoczyć golkipera. Niecelne uderzenie Hiszpana.

3
1
6
3
5
90'

Sędzia przedłużył drugą połowę o siedem minut.

7
1
4
1
4
89'

Bardzo silne uderzenie Ronalda Araujo. Bramkarz odprowadził piłkę wzrokiem.

6
4
10
2
4
88'

Xavi może mówić o ogromnym pechu. Ferran Torres zwija się z bólu przed polem karnym.

4
3
12
6
7
87'
Valerii Bondar #5
9
2
1
1
86'

Sam poszkodowany podszedł do stałego fragmentu gry. Ferran Torres przeniósł piłkę nad poprzeczką.

2
6
2
1
85'

Katalończycy próbują oddalić grę od własnej bramki. Ferran Torres wywalczył rzut wolny na połowie Szachtara.

6
4
1
83'

Teraz Taras Stepanenko był bliżej celu. Ukrainiec mocno strzelił obok słupka.

1
1
5
1
2
82'
80'

Xavi zdaje sobie sprawę, że wynik mógł być zdecydowanie wyższy. Gospodarze obijali słupki.

5
1
4
2
2
78'

Próba Tarasa Stepanenki. Pomocnik nie trafił w światło bramki FC Barcelony.

5
7
2
3
3
76'

Piętrzą się problemy FC Barcelony przed El Clasico. Joao Felix musi poczekać na diagnozę.

10
9
6
75'
3
2
5
4
9
75'

Alarm w szeregach gospodarzy. Joao Felix z grymasem bólu na twarzy najprawdopodobniej opuści murawę.

2
1
6
8
9
81'
Marc Casado Torras #30
2
1
74'

Arbiter rozwiał wątpliwości. Jego zdaniem, Araujo nie był fauloawny.

5
4
6
4
9
73'

Wrzawa na trybunach po tym, jak w polu karnym przewrócił się Ronald Araujo. Czyżby "jedenastka"?

8
3
3
4
72'
Yukhym Konoplya #26
6
4
1
71'

Najpierw Fermin Lopez trafił w prawy słupek, a następnie po jego strzale głową Ryznyk skapitulował. Arbiter znowu zasygnalizował spalonego.

1
1
3
3
10
71'
3
3
3
1
70'
Kevin Kelsy #18
1
67'

Lamine Yamal zabawił się z rywalami na prawym skrzydle. Po chwili piłka wylądowała w koszyczku Dmytro Ryznyka.

6
6
65'

Wciąż bez zmian w FC Barcelonie. Patrzymy na ławkę gospodarzy i nie da się ukryć, że Xavi nie ma wielkiego pola manewru.

1
2
9
2
2
63'
Newerton #39
Dmytro Kryskiv #8
1
2
5
2
62'

Gol! Strzelił Heorhij Sudakow. Asystował mu Irakli Azarovi.

Chwila nieuwagi w szeregach FC Barcelony i Szachtar Donieck złapał kontakt. Po podaniu lewej flanki, Hoerhij Sudakow stanął oko w oko z bramkarzem i pewnym strzałem pokonał ter Stegena.

18
59'

Ferran Torres jest rozczarowany. Hiszpański napastnik trafił do siatki, lecz był na wyraźnym spalonym.

3
3
6
9
8
58'

Fermin Lopez przewrócił się w polu karnym. Sędzia główny jednak nie zareagował.

2
3
6
5
56'

Uderzenie z dystansu Joao Felixa. Bramkarz Szachtara Donieck nawet nie musiał interweniować.

6
1
54'

Heorhij Sudakow mocno się przeliczył. Po jego uderzeniu piłka zatrzymała się na trybunach.

3
5
53'

I kolejna wrzutka Marcosa Alonso. Dmytro Ryznyk pewnie chwycił piłkę.

6
1
51'
8
7
6
51'

Ryznyk miał spore problemy po strzale Marcosa Alonso z rzutu wolnego. Bramkarz wypuścił piłkę z rąk, ale skończyło się na strachu.

1
3
1
3
50'

Zrobiło się gorąco pod bramkę Szachtara. Dmytro Ryznyk kapitalnie obronił strzał głową Joao Felixa.

2
3
1
1
48'

Nie jest to najlepszy występ Lamine'a Yamala. Młody piłkarz zaliczył kolejne niecelne zagranie.

1
45'

Arbiter dorzucił dwie minuty do pierwszej połowy.

9
5
7
3
2
43'
3
2
5
2
4
42'

Trudny moment Szachtara Donieck. FC Barcelona ma przewagę pod każdym względem.

10
2
2
1
40'

Tym razem Ferran Torres został zablokowany. Z kolei po strzale Fermina Lopeza piłka przeleciała nad poprzeczką.

5
2
7
3
2
38'

FC Barcelona chce rozstrzygnąć losy meczu w pierwszych 45 minutach. Na bohatera wyrasta Ferran Torres, autor bramki i asysty.

12
7
1
2
3
36'

Gol! Strzelił Fermin Lopez. Asystował mu Ferran Torres.

Co za bramka Fermina Lopeza! Ofensywny pomocnik ruszył środkiem boiska, znalazł sobie pozycję strzelecką i oddał piekielnie silne uderzenie. Piłka odbiła się od słupka, po czym wylądowała w siatce.

40
18
2
4
7
35'

Próba Szachtara Donieck spaliła na panewce. Ronald Araujo szybko przechwycił piłkę.

5
2
2
3
33'

Lamine Yamal huknął z dystansu. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

1
1
6
2
32'

Ferran Torres godnie zastępuje Roberta Lewandowskiego. To druga bramka 23-latka w tej edycji Ligi Mistrzów.

10
6
3
1
31'

Na niespodziankę się nie zapowiada. Minęło pół godziny, a Katalończycy już sforsowali defensywę rywali.

11
8
2
1
29'

Gol! Strzelił Ferran Torres.

Ogromne zamieszanie. Po świetnym zagraniu Marcosa Alonso, Fermin Lopez trafił w słupek. Później piłkę do siatki skierował Ferran Torres, ale arbiter zasygnalizował spalonego. Po konsultacji VAR trafienie Torresa zostało uznane.

46
27
4
2
5
27'

Kolejna strata Lamine'a Yamala. Reprezentant Hiszpanii znowu przeszarżował.

2
1
4
3
6
25'

Joao Cancelo z łatwością przedostał się pod bramkę przeciwników. Golkiper nie miał problemów z jego uderzeniem.

4
1
3
2
25'

Efektowny, ale nieskuteczny drybling Lamine'a Yamala. Bramkarz Szachtara wznowi grę z piątego metra.

2
1
3
23'

Ronald Araujo jest pewnym punktem w defensywie Barcelony. Urugwajczyk poradził sobie z dwoma rywalami na prawej stronie.

5
2
1
1
21'

Mamy przerwę w grze. Dmytro Kryskiw jest opatrywany przez klubowych lekarzy.

2
1
4
2
19'

Po starciu z rywalem Joao Felix złapał się za twarz i padł jak rażony piorunem. Rzut wolny dla gospodarzy.

6
1
4
3
6
18'

Joao Felix chciał podaniem uruchomić Ferrana Torresa. Hiszpański napastnik nie sięgnął piłki.

1
1
3
3
17'

Artem Bondarenko spróbował swoich sił. Ronald Araujo stanął na linii strzału i zablokował piłkę.

1
14'

Goście próbują zyskać przewagę. Ukraińcy wymienili kilkanaście podań na połowie FC Barcelony.

2
3
3
2
2
12'

Strzał Ołeksandra Zubkowa był zbyt lekki. Pewna interwencja Marca-Andre ter Stegena.

8
4
1
3
1
10'

Oriol Romeu dość brutalnie potraktował przeciwnika. Defensywny pomocnik uniknął żółtej kartki.

1
1
6
3
6
8'

Ależ było blisko! Po błędzie ukraińskiej defensywy, Fermin Lopez dopadł do piłki, ale strzelił w interweniującego bramkarza.

4
2
5
4
2
6'

Pierwsza próba w wykonaniu FC Barcelony. Oriol Romeu strzelił głową nad poprzeczką.

4
3
8
3
2
5'

Indywidualną akcję przeprowadził Ilkay Gundogan. Niemiec wywalczył rzut rożny.

8
3
1
1
1
3'

W polu karnym pojawił się Lamine Yamal. Jego dogranie było jednak niedokładne.

1
1
5
4
3
2'

FC Barcelona utrzymuje się przy piłce. Gospodarze spokojnie budują atak pozycyjny.