Teraz Sturm, ale Kiteiszwili zza pola karnego uderzył niecelnie.

6
8
7
90+3'

Ależ blisko. Koczerhin strzelał technicznie zza pola karnego i piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką!

28
15
8
15
11
90+2'
7
15
6
6
16
90+1'
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

7
4
7
13
17
90'

Kittel strzelał bezpośrednio z rzutu wolnego, ale w sam środek. Scherpen odbija piłkę.

9
6
5
4
9
89'

Kapitalny rajd Berggrena. Wycięty równo z trawą tuż przed polem karnym. Szkoda, że nie te kilkadziesiąt centymetrów dalej.

31
11
8
6
5
89'
4
88'
wchodzi Wchodzi
Max Johnston #2
schodzi Schodzi
Jusuf Gazibegović #22
2
1
87'
Leon Grgić #38
Alexander Prass #8
1
2
86'

Sturm chce wyrównać. Ruszył większą liczbą zawodników do przodu. Raków lekko cofnięty.

4
4
6
5
11
83'

Gra wznowiona. Jeszcze jeden gol Rakowa byłby jak złoto. Wtedy częstochowianie mają lepszy bilans w dwumeczu. Ale nie ma co narzekać, bo i tak jest bardzo dobrze.

34
21
5
5
6
82'
Manprit Sarkaria #11
Sturm Graz
9
3
2
82'
6
6
2
4
2
82'

Kovacević zgłasza jakiś uraz.

3
2
5
82'

Coraz mniej czasu do końca. Fantastyczny wynik dla mistrza Polski. Solidnie popracowali na tego gola.

19
7
1
1
81'

Gol! Strzelił John Yeboah. Asystował mu Jean Carlos Silva.

W końcu! Raków 1:0! Yeboah trafia przy samym słupku po znakomitej indywidualnej akcji Jeana Carlosa Silvy.

84
48
11
5
13
79'

Yeboah w polu karnym. Ale czemu tak samolubnie? Niepotrzebnie szukał strzału, nie dostrzegł lepiej ustawionego Piaseckiego i został zablokowany.

1
6
2
7
78'

Szarpnął lewą stroną Jean Carlos. Dobrze zacentrował na bliższy słupek, ale nie trafił czysto w piłkę Koczerhin.

1
1
1
2
1
77'

Dośrodkowanie Koczerhina, opanował piłkę Kittel, jednak był na spalonym. Akcja Rakowa przerwana.

1
1
1
2
4
75'
3
2
2
3
6
75'
75'
75'
2
2
1
4
2
74'

Sarkaria na lewym skrzydle. Miał sporo miejsca, ale łapie piłkę Kovacević. Nie wyszło mu to dośrodkowanie.

1
1
1
2
3
73'

Wściekły trener Szwarga, bo sędzia nie pozwolił na zmiany w zespole Rakowa.

3
5
4
3
2
72'
Stefan Hierlander #25
Alexandar Borković #6
1
2
72'
Otar Kiteiszwili #10
Tomi Horvat #19
1
70'

A teraz jakieś problemy Adnana Kovacevicia. Potrzebna interwencja medyków.

2
2
6
7
3
69'

Trybuny są coraz bardziej gorące. Kibice nie rozumieją niektórych decyzji sędziego. Raków raczej nie narzeka.

1
2
2
1
2
68'

Fabian Piasecki niebawem pojawi się na boisku.

4
1
2
1
66'

Ależ akcja Sturmu. Kilka podań na jeden kontakt, rozklepana defensywa Rakowa i Kovacević fenomenalnie broni uderzenie Prassa z kilku metrów! Ale to wyjął!

16
5
4
1
7
64'

Jakieś problemy zdrowotne Rundicia. Wcześniej sygnalizował uraz, teraz też na chwilę przykucnął. Póki co gra dalej.

4
3
62'

Mniej niż pół godziny do końca. Obraz gry się nie zmienia. Raków atakuje, a raczej próbuje to robić.

2
2
6
61'

Nie był to dobry mecz w wykonaniu Włodarczyka.

1
61'
William Boving #15
1
1
60'

Długo budował akcję Raków, w końcu Tudor wrzucał w pole karne, ale nic z tego. Nowak był na spalonym i nawet nie wystartował do piłki.

1
2
1
57'

I znowu wybijają piłkę Austriacy. Są zdecydowanie lepsi w powietrzu.

1
4
1
6
57'

Raków nie schodzi z połowy przeciwnika. Seria rzutów rożnych.

8
1
1
1
55'

Posiadanie piłki: 38-62.

9
2
2
54'

W odpowiedzi mieliśmy próbę Nowaka z 20 metrów. Drugi celny strzał mistrza Polski, ale zdecydowanie zbyt lekko. Broni Scherpen.

2
2
2
54'

Zaskakujący strzał Prassa z dystansu, ale Kovacević nie popełnił błędu.

2
3
1
2
53'

Gospodarze zepchnięci do defensywy. To są dobre minuty Rakowa, choć oczywiście brakuje tego najważniejszego, czyli gola.

5
2
2
52'

I znowu szansę miał Raków, ale po podaniu Cebuli pogubił się w polu karnym Sorescu...

1
2
3
6
50'

Blisko Raków! Szybko rozegrany rzut wolny przez gości. Podanie w pole karne do Cebuli, ten strzelał płasko z ostrego kąta i świetnie nogami broni Scherpen!

4
2
2
3
2
49'

Tudor wiąże but. Strasznie długo.

5
1
1
48'

Nowak z rzutu rożnego i znowu bez strzału. Piłkę przejął jeszcze Sorescu, ale tym razem nie popisał się przy dośrodkowaniu.