1
1
2
87'

Zagranie do Pelharta, Czech podanie Augustyniaka zamienił na gola, ale sędzia dostrzegł spalonego. Wciąż 0:3!

1
1
1
1
2
87'
ZMIANA
84'

Spokojne końcowe minuty. Legia pozwala grać tyszanom, ale daleko od własnej bramki.

81'

GKS stara się uratować honor. Jednak gospodarze nie są w stanie zagrozić Kacprowi Tobiaszowi. Optyczna przewaga nie ma przełożenia na szanse bramkowe.

2
2
1
1
1
79'
ZMIANA
2
1
1
1
78'

Niebezpiecznie pod bramką Legii. Tobiasz ma niewiele pracy, ale jest czujny między słupkami.

2
1
2
2
1
79'
ZMIANA
75'
ZMIANA
73'

Celhaka do Muciego, ten do bramki. Radość graczy Legii była przedwczesna. Albańczyk znajdował się na wyraźnym spalonym.

71'
ZMIANA
71'
ZMIANA
2
1
1
70'

Żadna z drużyn nie zamierza przyspieszać tempa gry. Końcowe fragmenty przed nami. Na wielką zmianę jednak nie ma co liczyć.

1
1
67'

Z piłka ruszył Dias, wszystko wyglądało groźnie, ale o jeden zwód za daleko. Połapali się we wszystkim tyszanie i próbę przerwali.

1
64'

Niewiele dzieje się pod bramkami. Można odnieść wrażenie, że zawodnicy są już myślami przy potyczkach ligowych.

2
1
1
61'

Legia nie kwapi się do ataku. Goście swoje zrobili. Momentami stara się GKS, ale gospodarze grają na tyle, na ile pozwalają im Wojskowi.

5
4
59'

Dobra akcja Legii, w zamieszaniu uderzał Kramer. Jednak źle trafił w piłkę i zagrozić Kostrzewskiemu nie był w stanie.

1
1
2
56'

Uderzał Mikita, piłkę zablokował Kapuadi. Aktywniejsi są tyszanie.

1
2
55'

Szukają swojej szansy tyszanie. Przed momentem Augustyniakowi "siatkę" założył Radecki, ale bez konsekwencji.

1
1
1
53'
1
1
1
52'

W końcu tyszanie dłużej utrzymują się przy piłce. Było bliżej konkretów. Dogrywał Mystkowski, Mikita nie zdołał dojść do piłki. Po chwili próba Mystkowskiego. Obok bramki.

1
1
2
49'

Fatalnie na własnej połowie zachował się Radecki. Przed szansą mógł się znaleźć Kramer, ale ostatecznie okazja przepadła.

3
3
1
2
1
47'

Po zmianie stron Legia nie zamierza oddawać pola gry tyszanom. Gospodarze wciąż bez zagrożenia pod bramką Tobiasza.

2
1
2
2
czas Druga połowa
46'
ZMIANA
46'
komentarz

Legia Warszawa niewiele potrzebowała, aby zapewnić sobie awans do kolejnej rundy Fortuna Pucharu Polski. Przed nami jeszcze 2. połowa, ale trudno wierzyć w to, że GKS będzie w stanie się podnieść.

9
6
1
4
7
45'

Sędzia doliczył do 1. połowy 4 minuty.

1
1
43'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Niewiele wyszło z zapowiedzi. GKS jest bezradny. Różnica klas widoczna gołym okiem.

7
3
1
1
40'
ZMIANA
39'

Przerwa w grze. Jeden z graczy tyszan ma problemy zdrowotne.

3
1
37'

A Legia wciąż w natarciu. Mocno z dystansu uderzył Gual. Kostrzewski w końcu coś obronił.

7
5
1
1
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Blaz Kramer. Asystował mu Paweł Wszołek. Już po emocjach. Legia dołożyła trzecią bramkę. Josue do Wszołka, a ten dograł do Kramera, który zdobył swoją drugą bramkę w meczu! 0:3!

33
16
3
6
6
32'

Do dośrodkowania doszedł Kapuadi, piłka ostatecznie minęła bramkę strzeżoną przez Kostrzewskiego.

1
1
1
3
2
29'

Tyszanie sporadycznie zagrażają Legii. Przed momentem Tobiasz złapał piłkę. Gospodarze sygnalizowali, że wszystko działo się poza polem karnym. Gwizdek arbitra milczał.

1
4
1
1
2
26'

Piłkarze Legii pozwalają tyszanom na więcej. To może być jednak plan wciągnięcia rywala, a później skontrowania go i finalnie zamknięcie meczu.

4
4
1
1
1
23'

Kramer doszedł do dogrania. Przymierzył jednak wysoko ponad bramką dość bezradnych tyszan.

5
4
5
4
3
20'

Niewiarowski padł w polu karnym. O "jedenastce" mowy nie ma.

5
6
2
2
3
19'

Tymczasem przed szansą Gual, który starał się sfinalizować dogranie Wszołka. W bramkę jednak nie trafił!

2
1
1
5
5
18'

Tyszanie jeszcze bez zagrożenia pod bramką Legii. Po dwóch ciosach goście wydają się być nasyceni.

2
2
1
1
3
15'

Kapitalny początek Legii. Tyszanie już na starcie meczu postawili się w fatalnej sytuacji.

10
5
2
1
1
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marc Gual. Asystował mu Gil Dias. Drugi cios zadała Legia! Dias wszedł z piłką w pole karne, zagrał do Guala, a ten pewnie trafił do siatki tyszan! 0:2!

33
15
2
3
8
11'

Jeszcze była konsultacja z VAR-em. Okazało się, że spalonego nie było. Legia prowadzi w Tychach.

12
7
2
2
4
10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Blaz Kramer. Asystował mu Bartosz Slisz. Legia dopięła swego! Slisz wyłuskał piłkę, zagrał do Kramera, a ten przymierzył nie do obrony! 0:1!

46
23
3
6
14
8'

Zmiana decyzji! Po analizie sędzia Przybył uznał, że Kostrzewski nie faulował Slisza. Gramy dalej!

10
7
2
4
8
7'

Jeszcze mamy VAR! Sędzia sprawdza czy doszło do przewinienia.

6
3
2
12
18
6'

Rzut karny dla Legii! W polu karnym przez bramkarza sfaulowany został Slisz!

11
9
5
4
9
4'

Groźna akcja tyszan. Tobiasz był jednak czujny. Wyszedł przed bramkę i zatrzymał próbę gospodarzy.

6
3
1
2
2
3'

Tyszanie wywalczyli rzut wolny. Dogranie w pole karne Legii Tecłąwa. Piłkę jednak wybili goście.