Zakończony
US Salernitana 1919
90+1'

Gol! Strzelił T. Weah.

Kompletna demolka, Juventus nie ma litości dla swojego przeciwnika i zdobył bramkę również w doliczonym czasie.

T. Weah #22
Juventus FC
3
1
1
90'

Doliczony czas.

88'

Gol! Strzelił K. Yildiz. Asystował mu Danilo.

Jeszcze jedno uderzenie do bramki kompletnie zrezygnowanych przyjezdnych. Kenan Yildiz ponownie przydaje się Juventusowi!

1
85'

Pora na przegląd kadr, nic nie zmieni się w sprawie awansu, tylko piłkarski cud uratuje podopiecznych Filippo Inzaghiego.

3
1
1
1
1
83'

Juventus FC. Schodzi: A. Cambiaso. Wchodzi: F. Kostic.

wchodzi Wchodzi
F. Kostic #11
schodzi Schodzi
A. Cambiaso #27
80'

Jeszcze będzie kilka szans na poprawienie i tak efektownego wyniku.

77'

US Salernitana 1919. Schodzi: M. Legowski. Wchodzi: Ciro Borelli.

1
76'

Juventus FC. Schodzi: F. Miretti. Wchodzi: J. Nonge Boende.

J. Nonge Boende #47
F. Miretti #20
1
76'

Juventus FC. Schodzi: A. Milik. Wchodzi: D. Vlahovic.

D. Vlahovic #9
A. Milik #14
1
1
75'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! D. Bronn.

Ostatnie wątpliwości, co do awansu, zostały rozwiane w 75. minucie. To wtedy padła bramka na 4:1, która była golem samobójczym Dylana Bronna.

D. Bronn #28
3
2
1
72'

Rozpędził się Timothy Weah, jednak rajd zmiennika nie zakończył się ani dobrym dośrodkowaniem, ani tym bardziej takim strzałem.

68'

Niewiele pomagają gościom zmiany Filippo Inzaghiego. Salernitana jakby już straciła wiarę w możliwość pozostania w Pucharze Włoch.

66'

Juventus FC. Schodzi: F. Chiesa. Wchodzi: K. Yildiz.

F. Chiesa #7
1
65'

Juventus FC. Schodzi: S. Iling Junior. Wchodzi: T. Weah.

T. Weah #22
S. Iling Junior #17
1
60'

Godzina meczu za drużynami, a sytuacja Juventusu jest już całkiem wygodna.

56'

US Salernitana 1919. Schodzi: E. Botheim. Wchodzi: Simy.

Simy #9
E. Botheim #11
1
55'

US Salernitana 1919. Schodzi: L. Tchaouna. Wchodzi: A. Sfait.

A. Sfait #36
L. Tchaouna #33
54'

Gol! Strzelił D. Rugani.

Po przerwie seria stałych fragmentów gry po obu stronach boiska, a swoją szansę wykorzystali piłkarze Juventusu. Daniele Rugani strzelił na 3:1 w 54. minucie, a taki wynik daje już sporo spokoju gospodarzom.

D. Rugani #24
Juventus FC
1
1
1
50'

Szansa Juventusu na powiększenie przewagi po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka została posłana w kierunku dalszego słupka. Poradzili sobie z wyblokowaniem rywali goście.

48'

Salernitana, po dwóch zmianach personalnych, próbuje zbliżyć się do bramki Mattii Perina.

czas Druga połowa
46'

US Salernitana 1919. Schodzi: G. Maggiore. Wchodzi: D. Bradaric.

D. Bradaric #3
G. Maggiore #25
46'

US Salernitana 1919. Schodzi: T. Stewart. Wchodzi: N. Gyomber.

N. Gyomber #23
T. Stewart #19
komentarz

Niebawem wznowienie meczu po przerwie.

Czy Salernitana doprowadzi do remisu po przerwie?
komentarz

Prowadziła Salernitana, ale riposta zespołu z Turynu była bolesna. Juventus odwrócił wynik i zabrał do szatni przewagę 2:1.

2
45'

Doliczone dwie minuty.

1
1
42'

Ostatnie szanse na poprawienie wyniku w pierwszej połowie.

1
40'

Żółtą kartkę otrzymał G. Maggiore za ostre przewinienie.

2
2
35'

Gol! Strzelił A. Cambiaso. Asystował mu Danilo.

Andrea Cambiaso wyrasta na najważniejszego zawodnika w pierwszej połowie spotkania. Nie dość, że asystował przy bramce Fabio Mirettego, to na dodatek w 35. minucie zdobył prowadzenie 2:1 dla Juventusu. Bramka, która doprowadziła do odwrócenia wyniku, padła po dograniu Danilo. Juventus przeważał i od tego momentu może pilnować zaliczki.

1
32'

Juventus rozdaje karty na boisku i spędza zdecydowanie więcej czasu na połowie swojego przeciwnika. Inna sprawa, że Salernitana broni ofiarnie i jak dotąd pozwoliła gospodarzom na strzelenie zaledwie jednego gola.

28'

W drugim kwadransie Juventus miał dużą szansę na zdobycie prowadzenia. Piłka trafiła do głodnego grania oraz strzelania Federico Chiesy, a ten nie wykorzystał sytuacji podbramkowej. Całe Salerno odetchnęło z ulgą.

25'

Loum Tchaouna jest w stanie kontynuować rywalizację z zawodnikami Juventusu.

24'

Krótka przerwa w grze była spowodowana urazem zawodnika Salernitany.

1
22'

Niewykorzystana szansa na odwrócenie wyniku przez Juventus z wykorzystaniem rzutu rożnego.

20'

Bianconeri domagali się przyznania im rzutu karnego, a sędzia spokojnie wysłuchał, jak widzieli sytuację arbitrzy przed monitorami.

18'

Akcja Juventusu z wykorzystaniem Adriena Rabiota. W ostatnim momencie wmieszali się w nią podopieczni Filippo Inzaghiego.

15'

Po wymianie dwóch mocnych ciosów przegrupowanie na boisku.

12'

Gol! Strzelił F. Miretti. Asystował mu A. Cambiaso.

Na odpowiedź Bianconerich nie trzeba było długo czekać. Już w 12. minucie gospodarze zmusili rywali do zapomnienia o ich prowadzeniu. Andrea Cambiaso pokazał się w ataku na skrzydle, a jego dogranie zostało wykorzystane przez Fabio Mirettiego do zdobycia gola na 1:1.

Juventus FC
Asysta:
2
2
1
10'

Skuteczna reakcja obrońców Salernitany i nie pozwolili na sprawdzenie jej bramkarza ani uderzeniem Arkadiusza Milika, ani Federico Chiesy.

1
7'

Kibice w Turynie czekają na odpowiedź podopiecznych Massimiliano Allegrego.

5'

Bardzo wcześnie w tym meczu skomplikowała się sytuacja Bianconerich. Z kolei podopieczni Filippo Inzaghiego mogą koncentrować się na pilnowaniu korzystnego wyniku.

2'

Gol! Strzelił C. Ikwuemesi.

Nie trzeba było czekać nawet przez minutę na lądowanie piłki w bramce Mattii Perina. Obrona Juventusu przysnęła i skapitulowała po pierwszym ataku zespołu z Kampanii. Skuteczne wykończenie akcji należało do Chukwubuikema Ikwuemesiego.

20:43

Mateusz Łęgowski od początku w zespole z Salerno.

20:43

Arkadiusz Milik od początku po stronie Juventusu, a Wojciech Szczęsny, zgodnie z zapowiedziami, na ławce rezerwowych.

16:12

Salernitana ma za sobą przełomowe zwycięstwo.

16:11

Sędzia: Davide Ghersini

16:06

Filippo Inzaghi przed meczem przeciwko Juventusowi.

16:05

Salernitana w trzecim sezonie z rzędu broni się przed spadkiem z włoskiej elity. Tradycyjnie potrzebuje do tego lepszej "rundy wiosennej" niż jesieni, klasycznie zmieniła trenera w trakcie sezonu. Tym razem z Paulo Sousy na Filippo Inzaghiego. W 1999 roku Salernitana odniosła swoje jedyne zwycięstwo z Juventusem, ale dokonała tego na Stadio Arechi.

15:58

Salernitana spróbuje poprawić wyniki po nieudanej rundzie jesiennej.

15:54

Dusan Vlahović postara się ponownie przymierzyć do bramki zespołu z Kampanii.

15:54

Juventus w poprzednim meczu zwyciężył z AS Romą.

15:49

Faworytami są gospodarze. Juventus podłączył się w tym sezonie do gry o zdobycie mistrzostwa Włoch i ma ochotę na przerwanie trwającej już ponad dwa sezony niemocy w walce o jakiekolwiek trofeum w calcio. Okoliczności w Pucharze Włoch wyglądają na całkiem sprzyjające, skoro odpadli z niego już SSC Napoli i Inter Mediolan.

1
15:42

Bianconeri rozpoczną piłkarski rok na własnym stadionie.

1
15:40

O ostatnie miejsce w ćwierćfinałach Pucharu Włoch zagrają w czwartek piłkarze Juventusu i Salernitany. To jedyna para w rundzie, w której nie można zobaczyć pucharowicza z calcio. Co prawda Stara Dama w poprzednim sezonie załapała się do Ligi Konferencji Europy pomimo punktów ujemnych, ale następnie została z niej wykluczona przez UEFA z powodu nieprawidłowości finansowych.