Diandy nie wykorzystuje dobrej sytuacji. Jego płaski strzał broni Matys.

2
1
2
89'

Polacy oddychają rękawami. A Senegalczycy jakby wymienili akumulatory i cały czas biegają na bardzo dużej intensywności.

4
1
88'

Diong przewrócił się w polu karnym. Chciał wymusić "jedenastkę". Zasłużył na kartkę, ale sędzia pozostał bierny.

1
1
1
1
2
88'

Łapie się za głowę selekcjoner naszych rywali, bo Sall koncertowo popsuł kontrę swojego zespołu.

2
86'

Senegal wyraźnie spuścił z tonu. Największe gwiazdy już poza boiskiem. Polacy próbują... bez wyrazu.

1
6
1
83'

Mocny strzał Borysa z dystansu. Szkoda, bo piłka przeleciała minimalnie obok słupka.

2
4
3
2
1
82'

Senegal U-17. Schodzi: Ibrahima Diallo. Wchodzi: Cherif Niabaly.

wchodzi Wchodzi
Cherif Niabaly #20
schodzi Schodzi
Ibrahima Diallo #17
1
1
80'

Powinno być 5:1. Faye był sam na sam z Matysem, miał bardzo dużo miejsca i czasu, ale bramkarz ratuje zespół przed kompromitacją.

2
3
1
2
78'

Senegal U-17. Schodzi: Amara Diouf. Wchodzi: Mamadou Sawane.

Mamadou Sawane #18
Amara Diouf #10
1
1
2
1
77'

Senegal U-17. Schodzi: Idrissa Gueye. Wchodzi: Saliou Faye.

Saliou Faye #8
Idrissa Gueye #19
3
1
1
1
76'

Kwadrans do końca. To już jest bezradność. Senegal dominuje w każdym elemencie.

5
8
2
73'

To już jest kanonada. Dorival huknął zza pola karnego i tylko dobra interwencja Matysa ratuje Polaków.

5
6
2
1
71'

Na murawie leży dwóch Polaków. A nie za bardzo jest kogo wpuszczać z ławki.

6
8
1
71'

Chaos w polu karnym. Przedzierał się Diandy i został w ostatniej chwili zablokowany. Rzut rożny.

1
2
1
1
69'

Gol! Strzelił Idrissa Gueye.

Szybka odpowiedź. Składna akcja Senegalu, dośrodkowanie z prawej flanki i niepilnowany na piątym metrze Gueye kompletuje hat-tricka.

5
13
3
8
6
66'

Gol! Strzelił Marcel Reguła.

Jeszcze jest nadzieja! Sytuacyjny strzał oddał Reguła, piłka odbiła się od jednego z Senegalczyków, co utrudniło interwencją bramkarzowi.

Marcel Reguła #21
Polska U-17
24
14
4
2
66'

Senegal U-17. Schodzi: Yaya Dieme. Wchodzi: Clayton Diandy.

Clayton Diandy #2
Yaya Dieme #7
66'

Senegal U-17. Schodzi: Mamadou Gning. Wchodzi: Omar Sall.

Omar Sall #9
Mamadou Gning #15
1
1
1
1
65'

Polska U-17. Schodzi: Dominik Szala. Wchodzi: Piotr Kowalik.

Piotr Kowalik #15
1
1
62'

Bardzo ładna akcja Polaków, Borys mógł strzelać z dystansu, ale podał jeszcze w pole karne do Reguły. Ten niestety pogubił się w dryblingu.

1
1
1
62'

Strzały celne? 4-2 dla Polski. Tylko co z tego.

2
61'

Amara Diouf podawał, piłka leciała bardzo wysoko, a i tak Gueye zdołał oddać strzał głową. Tym razem niecelny.

59'

Reguła strzelał zza pola karnego. Bramkarz Senegalu odbił piłkę przed siebie, lecz Polacy nie wykorzystali ten pomyłki. Atakujemy zbyt małą liczbą zawodników.

1
2
57'

Amara Diouf przewrócił się w naszym polu karnym po wejściu Szali. To mógł być rzut karny, ale sędziowie nie dopatrzyli się faulu.

2
3
1
57'

W ogóle ciekawostka, bo w Bandung jest w tym momencie około 25 stopni, a Amara Diouf gra w rękawiczkach.

1
2
2
1
1
56'

I znowu Amara Diouf! Techniczny strzał z osiemnastu metrów i piłka przeleciała minimalnie obok bramki.

2
56'

Amara Diouf w indywidualnej akcji. Z łatwością przedarł się w pole karne, jednak strzelił obok słupka.

1
1
54'

Kolanko z tzw. centrostrzałem. Piłka leciała w kierunku bramki, spadała idealnie pod poprzeczkę, ale czujny był Serigne Diouf.

1
53'

Polska U-17. Schodzi: Daniel Mikołajewski. Wchodzi: Mike Huras.

Daniel Mikołajewski #10
2
1
3
1
1
52'

3:0. Po meczu. Polska miała rzut wolny na swojej połowie, Gurgul zagrał w poprzek boiska prosto pod nogi rywala. Po płaskim dograniu z lewej strony Gueye strzela swojego drugiego gola w tym meczu!