(0:0)
Zakończony
Górnik Zabrze
119'

Z linii pola karnego strzelał Efthymis Koulouris. Michał Szromnik nie dał się zaskoczyć.

12
6
1
2
8
118'

Pogoń dobrze oddaliła grę od własnego pola karego.

20
13
2
4
13
116'

Z dystansu niecelnie strzelał Damian Rasak.

14
12
3
7
8
115'

Coraz groźniejsze są akcje Górnika. Pogoń cofnęła się teraz do defensywy.

13
7
1
4
10
112'

Górnik znów szuka dobrego dośrodkowania w pole karne Pogoni.

15
10
3
1
9
111'
Norbert Barczak #19
9
6
2
5
7
109'

Po dośrodkowaniu w pole karne Pogoni niecelnie główkował Damian Rasak.

5
1
3
3
5
108'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

4
2
1
3
5
czas Druga połowa dogrywki
105'

Doliczona jedna minuta.

8
3
2
2
1
104'

Ładne dośrodkowanie w pole karne Pogoni. Dobrze interweniował jednak Benedikt Zech.

3
1
2
2
2
103'

Z dystansu bardzo niecelnie strzelał Wahan Biczachczjan.

3
1
2
99'
99'

Blisko było o kolejnego gola dla Pogoni. W polu karnym zablokowany został Efthymis Koulouris. Po chwili strzelał Alexander Gorgon, a to uderzenie obronił bramkarz.

9
4
4
5
6
95'

Gol! Strzelił Leo Borges. Asystował mu Rafał Kurzawa.

Pogoń znów na prowadzeniu! Rafał Kurzawa prostopadłym podaniem wprowadził Leo Borgesa w pole karne Górnika, a ten z kilkunastu metrów uderzył mocno, celnie, pod poprzeczkę!

45
27
2
15
23
93'

Szybka akcja Pogoni. W polu karnym Górnika zabrakło już jednak strzału na bramkę.

5
4
1
2
czas Pierwsza połowa dogrywki
komentarz

Koniec regulaminowego czasu gry. Przed nami dogrywka.

7
2
2
3
5
90+2'
10
2
1
7
7
90'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

5
1
5
15
15
90'

Daisuke Yokota dośrodkował w pole karne Pogoni, gdzie główkował Sebastian Musiolik. Piłka odbiła się od słupka, dopadł do niej Musiolik i skierował do siatki. 1:1 w Szczecinie!

37
20
3
9
27
89'

Efektowną akcję przeprowadził Mariusz Fornalczyk. Z kilkunastu metrów oddał jednak strzał tuż obok słupka bramki Górnika.

11
4
2
2
1
88'

Pogoń dobrze oddala grę od własnego pola karnego i stara się rozgrywać piłkę na połowie Górnika.

11
5
1
3
6
84'

A jednak w dobrej sytuacji w polu karnym Pogoni znalazł Lawrence Ennali. Jego strzał z kilkunastu metrów znakomicie obronił jednak Valentin Cojocaru.

10
3
2
3
3
84'

Pogoń dobrze prezentuje się w defensywie i rozbija ataki zabrzan.

11
4
3
1
4
82'
82'
81'

Z pola karnego strzelał Wahan Biczachczjan. Po rękach bramkarza piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła poza boisko!

9
3
6
4
1
79'

Ładne, ale jednak minimalnie zbyt mocne dośrodkowanie Mariusza Fornalczyka w pole karne Górnika.

4
2
5
5
3
78'
6
2
4
1
1
76'

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni. Tam dobrze piłkę wybił Efthymis Koulouris.

6
4
3
4
5
75'
75'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
3
4
2
75'
4
5
3
2
3
72'

Wahan Biczachczjan zagrał z boku boiska przed bramkę zabrzan, gdzie na piłkę nabiegał Alexander Gorgon. Michał Szromnik zdołał wybić futbolówkę, ale do piłki dopadł Kamil Grosicki i z około 11 metrów skierował ją do siatki. Pogoń prowadzi 1:0!

26
12
4
13
21
70'
12
9
3
3
8
67'

Portowcy domagają się rzutu karnego za zagranie piłki ręką. Sędzia nakazał grać dalej.

13
6
6
6
8
65'

Po rozegraniu rzutu wolnego zza pola karnego strzelał Wahan Biczachczjan. Znów piłkę pewnie złapał Michał Szromnik.

7
5
3
1
1
65'
65'
65'
63'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Górnika. Główkował Fredrik Ulvestad, ale pewnie interweniował bramkarz gości.

6
5
1
2
3
62'

Znów dobrze z własnej bramki wyszedł Valentin Cojocaru.

3
4
2
8
5
Czy to spotkanie zakończy się regulaminowym czasie gry?
1
61'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

3
2
5
3
4
58'

Valentin Cojocaru dobrze wybiegł z własnego pola karnego i wybił piłkę. Ważna interwencja bramkarza Pogoni.

7
2
3
6
4
57'

Pogoń rozgrywa piłkę na połowie Górnika. Zabrzanie dobrze się natomiast bronią.

9
6
2
2
3
55'

Gra już wznowiona.

4
3
2
3
54'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Pogoni.

2
2
4
1
49'

Pogoń szuka dośrodkowania w pole karne Górnika. Radzą sobie z tymi wrzutkami zabrzanie.

6
5
3
3
3
47'

Dośrodkowanie Grosickiego przed bramkę Górnika. Jednak zbyt głębokie i piłka wyleciała poza boisko.

5
5
3
3
6
czas Druga połowa
41'

Jeszcze jedno uderzenie. Z pola karnego niecelnie strzelał Kamil Lukoszek.

7
8
6
13
10
40'

Z linii pola karnego Pogoni strzelał Lawrence Ennali. Po rykoszecie piłka przeleciała blisko bramki gospodarzy.

5
4
5
9
8
38'

Przenosimy się pod drugą bramkę, gdzie zza pola karnego niecelnie strzelał Lukas Podolski.

5
3
2
5
4
37'

Znów strzał zza pola karnego. Tym razem niecelny, w wykonaniu Kamila Grosickiego.

5
4
1
4
34'

Tym razem z około 18 metrów uderzył Fredrik Ulvestad. Znakomicie obronił bramkarz Górnika.

6
3
1
1
4
32'

Z ostrego kąta strzelał Lawrence Ennali. Piłka przeleciała obok bramki Pogoni.

3
1
2
4
3
29'

Górnik w tym meczu zdecydowanie skupia się na obronie dostępu do własnej bramki. Pogoń cały czas szuka swojej okazji na gola.

2
5
4
4
26'

Po ładnej akcji w polu karnym z kilkunatu metrów strzelał Olaf Korczakowski. Efektownie to uderzenie obronił Michał Szromnik.

5
3
2
1
3
23'

Teraz Górnik przy piłce na połowie Pogoni. Dośrodkowanie w pole karne, po którym Portowcy wybili piłkę.

4
4
1
19'

Prostopadłe podanie do Kamila Grosickiego. Jednak zbyt mocne i piłkę przejęli zabrzanie.

3
3
4
18'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Górnika. Michał Szromnik pewnie złapał piłkę.

2
2
1
1
14'

Zanosiło się na dobrą okazję dla Pogoni. Gospodarzom zabrakło jednak dokładnego rozegrania piłki przed polem karnym rywala.

3
1
1
2
12'

Ładnie zza pola karnego strzelał Rafał Kurzawa. Bramkarz Górnika nie dał się zaskoczyć.

4
2
1
2
12'

Sytuacja na boisku nie ulega zmianie. Pogoń rozgrywa piłkę na połowie Górnika i szuka swojej okazji na gola.

3
1
1
2
3
7'

Optyczna przewaga po stronie Portowców. Pogoń jest częściej przy piłce, ale jak na razie jeszcze bez dobrych okazji strzeleckich.