6
3
7
90'

Ładny strzał z około 18 metrów oddał Jakub Wilczyński. Świetnie obronił Filip Bednarek.

13
6
1
1
89'
89'
89'
6
2
88'

Dogranie w pole karne Lecha Poznań, gdzie dobrze piłkę przejął Filip Bednarek.

10
7
2
2
1
86'

Środkiem boiska przedzierał się Mikael Ishak. Oddał strzał z dystansu, a to było uderzenie niecelne.

2
2
3
5
1
85'
1
1
2
4
9
83'

Lech dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

11
9
3
2
9
80'

Nie ma gola dla Lecha Poznań. Sędziowie dopatrzyli zagrania piłki ręką. Bramka nie została uznana.

8
8
5
14
24
79'

Trwa jeszcze analiza VAR.

6
7
5
5
22
78'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Arki. Błąd w defensywie gospodarzy, a piłkę do bramki skierował Antonio Milić.

11
7
2
1
76'

Gra wznowiona.

6
1
1
1
1
73'

Chwilowa przerwa w grze w związku z zadymieniem boiska.

1
3
1
1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
69'
68'

Tym razem na uderzenie z pola karnego Arki zdecydował się Mikael Ishak. Z problemami obronił Lenarcik. Rzut rożny dla Kolejorza.

6
3
1
1
65'

W polu karnym Lecha strzelał Dawid Gojny. Pewnie interweniował bramkarz Kolejorza.

7
8
3
1
2
61'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

2
1
7
3
5
57'

Arka ambitnie walczy o gola i rozgrywa piłkę na połowie Lecha.

2
1
3
9
4
54'

W polu karnym Lecha z piłką znalazł się Przemysław Stolc. Oddał strzał, ale został zablokowany.

7
4
2
1
51'

Po lekkiej wrzutce w pole karne Arki niecelnie strzelał Filip Marchwiński.

2
3
4
4
3
49'

Arka stara się atakować, lecz Lech dobrze przerywa akcje gospodarzy.

10
7
2
2
2
czas Druga połowa
45+1'

Lech wzorowo rozegrał akcję. Wrzutka w pole karne, Dino Hotić zgrał piłkę do Filipa Marchwińskiego, a ten z pięciu metrów skierował futbolówkę do bramki Arki. Kolejorz prowadzi 1:0.

79
37
7
5
13
42'

Zza pola karnego strzelał Jesper Karlstrom. To uderzenie zostało zablokowane.

4
4
3
3
40'

Po dośrodkowaniu w pole karne z ostrego kąta strzelał Kristoffer Velde. Pewnie interweniował Paweł Lenarcik.

6
3
1
5
38'

Zanosiło się na groźną kontrę Arki, lecz jeden z gdynian stracił piłkę.

4
7
2
2
2
38'

Lech cierpliwie, sumiennie, rozgrywa piłkę na połowie Arki.

4
5
5
3
3
35'
Lech Poznań
6
2
4
10
13
34'

Joel Pereira zagrywał w pole karne Arki. Piłkę pewnie złapał Paweł Lenarcik.

3
1
8
4
32'

Znów znakomicie spisał się Paweł Lenarcik, który obronił strzał Velde. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

3
3
4
4
5
31'

Dobrze w defensywie spisał się Przemysław Stolc, który w ostatniej chwili wybił piłkę we własnym polu karnym. Zaatakował Lech!

4
4
1
1
1
30'

Lech miał okazję na gola. Najpierw w polu karnym zablokowany Filip Marchwiński. Później z kilkunastu metrów strzelał Kristoffer Velde, a świetnie obronił Paweł Lenarcik.

3
3
2
6
3
28'

Arka oddaliła grę od własnego pola karnego i rozgrywa ja na połowie Lecha.

3
1
2
3
2
26'

Lech stara się grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie rywala.

10
8
1
3
4
23'

Rzut wolny dla Arki i dośrodkowanie w pole karne Lecha. Ładna wrzutka, po której interweniował Nika Kwekweskiri, a gospodarze wywalczyli rzut rożny.

4
3
2
2
3
20'

Zanosiło się na dobrą okazją dla Lecha. W polu karnym Arki w decydującym momencie zablokowany został jednak Filip Marchwiński.

3
1
3
2
7
17'

Arka szuka swojej szansy na gola. Gdynianie co chwilę atakują.

7
5
4
4
12
15'

W odpowiedzi zamieszanie w polu karnym Arki, ale ostatecznie gdynianie wyjaśnili sytuację.

2
3
1
3
4
14'

Błąd w defensywie Kolejorza. Piłkę przejął Karol Czubak. Przed sobą miał tylko bramkarza, lecz Filip Bednarek nie dał się pokonać. To była świetna okazja dla Arki.

7
1
6
1
3
12'

Jak na razie brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

1
1
2
1
2
9'

Na boisku spokojnie. Piłkarze Lecha wymieniają podania na własnej połowie.

1
2
1
3
2
7'

Wracamy do gry.

2
2
1
1
1
6'

Problemy techniczne arbitra. Chwilowa przerwa w grze.

1
4
3
1
1
3'

Zza pola karnego strzelał Jesper Karlstrom. Uderzenie zostało wyblokowane.

2
1
2
2
2
2'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.