(0:0)
Zakończony
Cracovia
komentarz

Finalista Fortuna Pucharu Polski Raków Częstochowa awansował do ćwierćfinału. Mistrzowie Polski po dogrywce pokonali Cracovię 1:0. Jedynego gola w meczu zdobył Milan Rundić.

9
4
1
2
4
120'

Sędzia doliczył minutę.

4
3
5
6
120'

Nerwowo na ławce Pasów. Ukarany został Jacek Zieliński.

1
1
2
4
118'
3
117'

Różga padł w polu karnym Rakowa. Zawodnik gości trochę dodał od siebie.

6
7
4
2
4
116'

To już decydujące fragmenty meczu. Cracovia musi zacząć ryzykować.

2
1
1
2
3
113'

Raków zwolnił tempo gry i zamierza dotrwać do końca potyczki bez straty gola.

3
1
2
1
3
110'

Bochnak w polu karnym do Doby, ten jednak skiksował. Po chwili kontra Rakowa, gola jednak nie ma. Hrosso odbił nogą strzał Crnaca.

6
4
2
1
3
109'

Cracovia w 2. części dogrywki nie jest w stanie zagrozić Rakowowi. Goście mają coraz mniej czasu na doprowadzenie do rzutów karnych.

4
4
3
5
6
106'
7
3
3
2
1
czas Druga połowa dogrywki
106'
106'
komentarz

Zmiana połów i za moment ostatni kwadrans przed nami.

1
1
2
105'

Sędzia doliczył minutę do 1. połowy.

2
1
1
9
9
103'

Piasecki uderzał z pola karnego. Piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i złapał ją Hrosso.

2
1
1
101 '

Niepewnie na przedpolu Kovacević, ale bez konsekwencji.

2
2
1
1
100'

Groźny strzał Nowaka, piłka uderzona głową poszybowała ponad poprzeczką.

6
1
1
1
2
99'
2
2
3
2
3
98'

Błąd Ghity, Crnac wpadł w pole karne. Strzał instynktownie odbił Hrosso!

5
3
3
2
2
98'

Próba z dystansu Bochnaka. Kovacević był dobrze ustawiony i piłkę złapał.

2
1
1
4
96'

Cracovia stara się ruszyć do odrabiania strat. Na to tylko czeka Raków, który zamierza skontrować gospodarzy i zamknąć mecz.

9
4
2
2
93'

Gol! Strzelił Milan Rundić. Asystował mu Stratos Svarnas. Dogranie z kornera Nowaka, piłkę przedłużył Svarnas, a Rundić z bliska wpakował ją do siatki! 1:0!

komentarz

Bez rozstrzygnięcia w regulaminowym czasie. Przed nami dogrywka.

4
5
5
12
13
90+5'
12
90+5'
90+3'

Piasecki domagał się odgwizdania faulu. Sędzia był innego zdania i wydaje się, że popełnił błąd.

4
3
4
8
90'

Zagramy jeszcze przez 4 minuty, a na pewno i dłużej.

3
2
2
18
18
90'

Sorescu i Hrosso zderzyli się w polu karnym. Obaj cierpią po ostrym starciu.

1
2
5
89'

Coraz więcej wskazuje na to, że w meczu czeka nas dogrywka.

2
1
1
3
3
87'

Odpowiedź gospodarzy. Zagranie do Piaseckiego, któremu w decydującym momencie piłka odskoczyła!

1
2
1
86'

Knap uderzał z pola karnego, piłkę w ostatnim momencie zablokował obrońca!

1
1
1
2
4
85'
5
3
1
3
83'

Raków w końcówce 2. połowy stara się być aktywniejszy. Gospodarze szukają gola na wagę awansu.

1
1
3
1
2
81'
81'
1
1
1
2
2
78'

Do dośrodkowania z rzutu wolnego doszedł Doba. Strzał głową nie był jednak zbyt dobry.

1
1
2
1
77'
5
4
1
2
4
76'

Raków ma więcej z gry, jednak nie jest w stanie zagrozić poważniej Cracovii.

1
1
1
73'

Wchodzimy w decydujący fragment meczu. Raków w ataku, ale bez większego przekonania w powodzenie.

3
1
2
1
2
71'

Faul taktyczny i kolejna kartka w meczu.

2
3
1
3
4
69'
2
2
2
2
2
65'

Spokojniejszy fragment meczu. Gra toczy się w środku pola. Niewiele emocji pod bramkami.

2
2
2
1
3
62'

Kolejna groźna próba Pasów. Gospodarzom udało się wybronić. Po chwili próba z dystansu Kakabadze odbiła się od Drachala. Gola jednak nie było.

4
3
1
2
3
60'

Godzina gry za nami. Ożywiła się Cracovia, gościom brakuje jednak spokoju pod bramką Pasów.

1
2
1
1
1
58'

Kontra Pasów. Knap wpadł w pole karne i uderzył z trudnej pozycji. Kovacević złapał piłkę.

3
3
4
2
3
55'

Oshima znalazł się z piłką w okolicach przedpola. Mocne dogranie na korner wybił obrońca, a na piłkę czekał już Kallman.

4
3
2
2
4
53'

Płaskie dogranie z prawej strony. Do piłki doszedł Zwoliński, strzał przeleciał obok słupka! Niewiele brakowało Rakowowi.

8
6
5
3
3
51'

Raków przy piłce, gospodarzom brakuje dynamiki. Nikt nie chce grać w meczu dogrywki.

4
3
3
1
2
50'
1
2
2
1
2
49'

Opatrywany jest Lederman. Gracz Rakowa ma problemy z barkiem.

1
5
2
48'

Nie zmienił się obraz meczu na początku 2. połowy. Przy piłce Raków. Gospodarze szukają gola otwierającego wynik.