(0:0)
Zakończony
Osasuna Pampeluna
komentarz

FC Barcelona awansowała do finału Superpucharu Hiszpanii po wygranej w Rijadzie z Osasuną Pampeluna 2:0. Wynik gry otworzył Robert Lewandowski. W niedzielnym finale Barcelona zmierzy się z Realem Madryt.

45
16
1
1
3
90+3'

Gol! Strzelił Lamine Yamal. Asystował mu Joao Felix. Zagranie Joao Felixa do Yamala, ten strzałem z pola karnego zamknął mecz! 2:0!

90
45
9
8
4
90+2'

Akcja Barcelony zakończona niecelną próbą Kounde. Mistrz coraz bliżej finału.

11
4
1
2
2
90'

Jeszcze 4 minuty gry przed nami!

13
5
10
1
3
88'

Zaspała obrona Barcelony, z woleja uderzył Ruben Garcia, tuż ponad bramką!

11
8
15
6
8
85'
2
1
1
85'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Moi Gomez #16
2
1
2
85'

Gundogan dogrywał na przedpole, obrońca uprzedził Lewandowskiego.

2
3
4
3
12
83'

Barcelona uważnie w defensywie. Osasuna nie potrafi przejąć piłki.

9
3
1
1
80'

Ponownie przed szansą Budimir, w ostatnim momencie snajpera zatrzymał Araujo.

15
7
4
2
1
78'

Świetny rajd Budimira, w końcu napastnik uderzył lewą nogą. Pena czekał, niczym klient na gyrosa, i piłkę złapał!

12
11
3
2
4
78'
Ruben Pena #15
3
2
76'

Kounde wycofał w polu karnym. Uderzać starał się Lewandowski, został zablokowany.

3
4
14
7
6
76'

Już mniej niż kwadrans do końca. Osasuna przez moment zaczęła zagrażać rywalom, ale już wszystko wróciło do normy.

10
7
1
2
73'

Rzut rożny dla drużyny z Pampeluny, jednak bez większego zagrożenia pod bramką Peny.

9
7
3
2
71'

Osasuna bezradna. Barcelona dość spokojna, ale konsekwentnie dąży do zamknięcia meczu.

13
9
2
2
69'
Jose Arnaiz #20
3
2
3
69'
Iker Munoz #34
5
5
4
68'

Powinno być 2:0! Z pola karnego groźnie uderzył Felix, Herrera utrzymał Osasunę w meczu!

5
6
9
3
6
66'

FC Barcelona spokojnie operuje piłką i być może już myślami jest przy niedzielnym finale z Realem Madryt. Grania w półfinale nam jednak jeszcze trochę pozostało.

12
5
6
2
4
63'

Osasuna przegrywa i w końcu musi zmienić styl gry i poszukać wyrównania. Czy będzie w stanie?

7
8
6
4
4
61'
9
3
3
1
8
61'
11
2
1
2
61'

Już wszystko jasne. Gol uznany, strzelają w Polsce szampany!

45
30
6
2
14
60'

Jeszcze mamy VAR. Sędziowie sprawdzają czy Christensen nie faulował rywala.

17
8
8
5
11
59'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Ilkay Gundogan. No i co? No i to! Lewandowski po prostopadłym zagraniu Gundogana strzałem z pola karnego przy słupku pokonał bramkarza! 1:0!

250
104
17
10
17
57'

Szaleństwa po przerwie nie ma. Niewiele się dzieje, jak na razie dość mocno czuć pienią... tzn. dogrywkę.

1
3
7
1
56'
6
5
3
54'

Do uderzenia z ok. 17 metrów doszedł Torres. Strzał odbił się od kolana obrońcy. Piłka wyszła na korner.

9
5
3
1
1
51'

Dogranie w pole karne do Araujo, strzał głową poszybował obok słupka.

2
1
2
3
49'

Od początku 2. połowy atak pozycyjny Barcelony. Czekamy na pierwsze okazje po zmianie stron.