Sergio Gomez z dystansu i znowu niecelny strzał.

2
1
1
88'

Dla odmiany Phillips odpalił rakietę z ponad 30 metrów, ale i on nie trafił w bramkę.

1
1
87'

Niecelne uderzenie Kovacicia zza pola karnego.

1
1
85'

Alvarez w polu karnym. Miał przed sobą tylko Nishikawę, ale to bramkarz Urawy był szybszy przy piłce.

1
83'
Manchester City
1
1
1
1
82'

Nieco więcej z gry mają teraz "gospodarze", ale to oczywiście determinuje wynik.

1
1
80'

Była szansa dla Urawy, Nakajima miał trochę szczęścia, ale popełnił drobny błąd w przyjęciu w polu karnym i zdążył z interwencją Ederson. Decydowały ułamki sekund.

1
78'

Urawa Red Diamonds. Schodzi: Ken Iwao. Wchodzi: Kai Shibato.

1
77'
77'
76'

Świetna szansa dla City. Bobb wycofał piłkę do Alvareza, ten huknął ile sił w nodze, ale trafił prosto w bramkarza.

1
75'

Kovacić miał chrapkę na dublet, ale uderzył bardzo niecelnie zza pola karnego.

1
72'

Teraz z narożnika pola karnego płasko strzelał Alvarez, ale zdecydowanie za lekko i Nishikawa nie dał się zaskoczyć.

72'

Manchester City nie schodzi z połowy przeciwnika.

1
1
70'

Oscar Bobb przed szansą na gola, uderzył mocno z kilkunastu metrów, ale piłka przeleciała obok słupka.

1
1
1
1
67'

Był rzut rożny dla Urawy, ale Ederson bardzo pewnie interweniował na przedpolu. Zero argumentów po stronie mistrza Azji.

1
1
64'

Manchester City. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Oscar Bobb.

Oscar Bobb #52
1
64'

Urawa Red Diamonds. Schodzi: Jose Kante. Wchodzi: Bryan Linssen.

Bryan Linssen #9
64'
Yoshio Koizumi #8
63'

Fatalne zachowanie Grealisha w polu karnym. Miał czystą pozycję do strzału, ale się zawahał, zaplątał w drybling i ostatecznie nic z tej akcji nie wyszło.

61'

Pół godziny do końca. Nie zanosi się na gola honorowego. Bliżej jest kolejnych trafień dla ekipy Guardioli.

2
59'

A tymczasem mamy 3:0! Najpierw z dystansu strzelał Matheus Nunes i Nishikawa spisał się na medal. Do piłki dopadł jednak Bernardo Silva i z wyraźną pomocą rykoszetu strzelił trzeciego gola. Futbolówka wpadła do siatki przy samym słupku.

3
59'

Nie spieszy się Manchester City. Ederson czekał aż podejdą wyżej rywale, ale ci się do tego nie kwapią.

57'

Urawa Red Diamonds. Schodzi: Atsuki Ito. Wchodzi: Takuya Ogiwara.

Takuya Ogiwara #26
Atsuki Ito #3
57'

Urawa Red Diamonds. Schodzi: Tomoaki Okubo. Wchodzi: Alex Schalk.

Alex Schalk #17
Tomoaki Okubo #21
56'

Powinno być 3:0. Znakomita akcja Grealisha lewą stroną, idealne dośrodkowanie na piąty metr, ale Matheus Nunes strzela obok słupka!

1
1
55'

Od prawej do lewej mistrzowie Anglii. Spokojna gra na utrzymanie piłki, oni już nie muszą się sprężać i szukać kolejnych goli. Mają wszystko pod kontrolą.

1
54'

Grealish na spalonym, a już Manchester City ruszał z kolejną akcją.

52'

Gol! Strzelił Mateo Kovacić. Asystował mu Kyle Walker.

2:0 dla Manchesteru City! Mateo Kovacić nie myli się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale fenomenalną asystą popisał się Walker. Jego prostopadłe podanie z pominięciem drugiej linii zrobiło całą robotę.

4
3
1
2
2
51'

I znowu to samo w zespole City. Wszystko wygląda dobrze do 25. metra. Wtedy jednak brakuje dokładnego najważniejszego podania w pole karne.

1
1
1
1
1
50'

Ależ popsuł kontratak Kante. Była szansa na wyjście z akcją nawet w przewadze liczebnej, ale Kante łatwo dał się dogonić, nie podał i stracił piłkę.

1
1
1
1
1
49'

Nic się nie zmieniło w porównaniu do pierwszej połowy. Cały czas oglądamy bardzo defensywną grę Urawy.