Sadiq chciał zrobić coś z niczego na lewym skrzydle, ale nie nabrał Hakimiego na prosty zwód.

90'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

1
89'

Płaskie dośrodkowanie Kubo w pole karne. Pacheco wyprzedził Lucasa Hernandeza, lecz strzelił niecelnie. To mogło przywrócić gości do gry w dwumeczu.

88'
wchodzi Wchodzi
Jon Aramburu #42
schodzi Schodzi
87'

Kontra PSG. Asensio podał do Kolo Muaniego, jednak ten zakończył akcję niecelnym strzałem zamiast podawać.

1
87'

Wysoki odbiór gości, lecz Kubo stracił równowagę w polu karnym. O faulu nie było tam mowy.

85'

Asensio w swoim stylu uderzył z 30 metrów. Celnie, z dobrą siłą, ale broni Remiro.

82'

Zubimendi miał sytuację na szesnastym metrze, jednak strzelił wysoko nad bramką.

81'

Dziesięć minut do końca i obraz gry się nie zmienia. PSG gra, Real Sociedad biega za piłką.

78'
Benat Turrientes #22
1
1
1
78'
Jon Pacheco #20
Robin Le Normand #24
78'
76'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym PSG po rzucie rożnym. Było parę okazji do oddania strzału, jednak jakimś cudem wyblokowali to gospodarze.

1
1
1
1
2
73'

Paryżanie wymieniają kolejne podania, goście biegają za piłką. Totalna kontrola.

1
72'
70'

2:0! No to teraz sytuacja PSG robi się bardzo komfortowa. Zaczął akcję Dembele, następnie Fabian Ruiz podał do Barcoli, a ten popisał się świetnym dryblingiem i strzelił między nogami bramkarza.

Paris Saint-Germain
6
5
2
3
69'

Mbappe strzelał technicznie zza pola karnego. Troszeczkę zabrakło.

67'

Była akcja Traore prawą flanką, dośrodkowanie w pole karne, ale Marquinhos zachował się wyśmienicie i nie pozwolił, by do strzału doszedł Andre Silva.

67'

Nie istnieje Real Sociedad. Chaos, panika. Coś, czego nie było w pierwszej połowie.

66'
Ander Barrenetxea #7
63'

Mbappe w poprzeczkę! Ależ potężne uderzenie zza pola karnego. Odbił jeszcze piłkę Remiro, cóż za interwencja!

3
2
62'

Nie układa się ten mecz najlepiej dla zespołu gości. Nie potrafią utrzymać się przy piłce, wyjść z kontrą. Olbrzymia przewaga PSG.

1
1
1
60'

Trudny moment ekipy z San Sebastian. Zostali zepchnięci do głębokiej obrony.

60'

Hakimi podłączył się do akcji, płaskie dośrodkowanie i kolejny rzut rożny. Przycisnęli gospodarze.

1
59'

Były gwizdy na piłkarzy PSG, którzy schodzili do szatni po pierwszej połowie. Teraz nikt nie gwiżdże. Jest euforia na Parc des Princes.

58'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Marquinhos.

Dembele z rzutu rożnego, strącił piłkę Marquinhos, a zawodnicy gości kompletnie stracili z radaru Mbappe, który z bliska trafia na 1:0!

7
5
4
4
56'

Teraz Mbappe udało się oddać strzał, choć był wyraźny rykoszet i piłka przeleciała obok bramki.

55'

Mbappe chciał kiwać przed polem karnym i stracił piłkę. Po raz kolejny brakuje strzałów.

1
1
1
53'

Nie ma środka pola w drużynie gospodarzy. Real Sociedad wygląda dużo bardziej korzystnie w tej strefie boiska.

1
50'

Po dośrodkowaniu Hakimiego strzelał prawą nogą Mbappe. Za słabo. W dodatku był tam jeszcze lekki rykoszet i po chwili pewnie interweniował Remiro.

49'

Tymczasem PSG. Dembele podał idealnie do Mbappe, jednak ten miał problemy z opanowaniem piłki, gdy wbiegał w pole karne. I ostatecznie zabrakło strzału.

48'

Na razie obraz gry się nie zmienił. Real Sociedad kontynuuje wysokie podejście do paryżan i utrudnia rozgrywanie piłki na połowie rywala.