1
1
1
komentarz

To oznacza, że w rewanżu Arsenal musi coś strzelić, żeby myśleć o awansie do ćwierćfinału. Przypominamy, że spotkanie na Emirates Stadium odbędzie się 12 marca.

1
1
komentarz

I to koniec spotkania. Mocny akcent na zakończenie. Wszystko, co najlepsze zostawili na koniec.

1
1
90+4'

Ależ przepiękne, techniczne uderzenie Galeno wprost za kołnierz Davida Rayi! Gol w ostatniej minucie! Szaleństwo na Estadio do Dragao!

Wenderson Galeno #13
FC Porto
3
2
90+2'

Dośrodkowanie Rice'a w pole karne z rzutu wolnego, lecz Gabriel główkował nad bramką.

90+1'

Co najmniej cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

90'

Galeno płasko z kilkunastu metrów. Łapie Raya. Ale to chyba będzie drugi celny strzał w tym meczu FC Porto.

90'
wchodzi Wchodzi
Stephen Eustaquio #6
schodzi Schodzi
87'

Wendell faulowany przez Kiwiora. Oby bez kartki.

1
1
1
85'
Goncalo Borges #70
Francisco Conceicao #10
85'
83'

Odważnie Conceicao prawą stroną, miękka wrzutka, lecz bez problemów wychodzi Raya i to łapie.

81'

W strzałach celnych nadal jest tylko 1:0 dla FC Porto.

1
1
2
80'
Ivan Jaime #17
79'

Arsenal w ofensywie jest dziś jak chłopak na pierwszej randce. Niby chce, niby próbuje, ale nie do końca wie, jak zagadać.

77'

Spiker na stadionie w Porto podał, że frekwencja na tym meczu wynosi około 49 tysięcy widzów. Co ciekawe, dokładnej liczby dalej nie mamy.

75'

Saka centruje prosto w ręce Costy.

1
1
74'

Saka wykonywał rzut rożny, ale gra została przerwana. Pepe Aquino nadepnął na stopę Diogo Costy. Będzie powtórka tego stałego fragmentu.

73'

Łapie piłkę Diogo Costa po nieśmiałej próbie Bukayo Saki.

73'
71'

Mija 70 minut, a dalej bez zmian obaj szkoleniowcy.

69'

Nadal Arsenal ze znaczną przewagę w posiadaniu piłki. 65 procent na ich korzyść. Ale nic z tego nie wynika.

67'

Pepe Aquino przyspieszył na prawej stronie, ograł Havertza, wyłożył piłkę na szósty metr do Evanilsona, ale został on zablokowany. Dobra to była okazja.

65'

Biegamy z jednego pola karnego do drugiego, ale wciąż bez celnego strzału w drugiej połowie oba zespoły.

63'

Teraz to Havertz był faulowanym, a Nico Gonzalez - faulującym. Sięga coraz częściej do kieszeni holenderski arbiter.

1
1
62'
1
1
60'

Gra się nieco zaostrzyła. Teraz to Havertz fauluje Pepe Aquino.

1
1
61'
1
1
59'

Graczom Arsenalu brakuje nieco dokładności w ostatnich minutach.

58'

Faul Kiwiora na Pepe Aquino, ale to wszystko pod polem karnym drużyny Porto.

1
1
57'

Kiwior musiał ratować się faulem, bo uciekł mu Conceicao. Polak chwycił go więc wpół i powalił.

1
1
56'

Wrzutka Rice'a z rzutu rożnego. Piłka przeleciała pole bramkowe, a tam zamykał akcję strzałem z pierwszej piłki Trossard. Pudło.

57'
1
1
54'

Dobry przechwyt Nico Gonzaleza, uruchomił podaniem Pepe Aquino, który wyprzedził Declana Rice'a. Tylko co z tego, skoro gracz FC Porto źle podał piłkę, gdy znajdował się już w szesnastce.

51'

Bardzo dobra asekuracja Declana Rice'a zapobiegła teraz szarży drużyny Porto. Inna sprawa, że od autu zaczną gospodarze.

52'
FC Porto
1
1
49'

A, bo nie przekazaliśmy, ale widać po naszych wpisach, że oba zespoły po przerwie bez zmian. Potraktujmy to jako wypełniacz, bo na razie mało co się dzieje.