Zakończony
PSV Eindhoven
90+5'
GOOOOOOL!!!

A tymczasem Marco Reus wbija gwóźdź do trumny! Babadi stracił piłkę na własnej połowie, Niemiec stanął oko w oko z bramkarzem i ze stoickim spokojem trafił do siatki.

13
4
2
1
1
90+4'

To była piłka meczowa dla PSV! Piękna akcja gości. Pepi zagrał na klepkę do de Jonga, ale ten fatalnie spudłował z kilku metrów!

5
1
2
90+4'

Kobel po raz kolejny łapie piłkę po strzale Lozano zza pola karnego.

1
1
90+1'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne BVB, ale Kobel rządzi w powietrzu.

3
2
1
90'

Sędzia doliczył minimum 5 minut.

1
90'

Teze mógł doprowadzić do remisu! Potężny strzał z woleja zza pola karnego i piłka przeleciała centymetry obok słupka!

1
89'
ŻÓŁTA KARTKA
Felix Nmecha #8
1
89'

Borussia nie potrafi wyprowadzić kontry. Bardzo szybko traci piłkę.

1
88'
1
86'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
Isaac Babadi #26
schodzi Schodzi
Mauro Junior #17
85'

Adeyemi beznadziejnie zachował się we własnym polu karnym. W zasadzie sprezentował sytuację dla de Jonga, uderzenie z ostrego kąta i na raty broni Kobel.

1
83'

Strata Reusa na własnej połowie. Bakayoko chciał jak najszybciej podawać w kierunku de Jonga, ale zabrakło precyzji. Nerwy nie sprzyjają w końcówce drużynie gości.

1
82'
ZMIANA
Joey Veerman #23
81'

Reus zagrywał z rzutu rożnego, błąd na przedpolu popełnił Benitez, choć sędzia dopatrzył się tam faulu Fuellkruga. Od rzutu wolnego goście.

1
79'

Tymczasem Lozano myli się w dogodnej sytuacji. Miał dużo miejsca w polu karnym, ale strzelił bardzo niecelnie. Miał szczęście, że był tam spalony.

1
78'

Spalony!

1
2
77'

2:0! A jednak! Borussia miała rzut wolny z około 40 metrów. Świetnym dośrodkowaniem popisał się Reus, dostawił nogę Fuellkrug i dość szczęśliwie pokonał Beniteza.

Jeszcze to sprawdzamy pod kątem spalonego.

2
76'

Kwadrans do końca. Czuć coraz większe zdenerwowanie na trybunach, bo w drugiej połowie Borussia nie gra dobrze.

1
75'
ZMIANA
73'

Uraz Jadona Sancho. Potrzebna pomoc medyków.

71'

Krótko rozegrany rzut rożny, wrzutka na dalszy słupek, ale de Jong w trudnej sytuacji strzelił w boczną siatkę.

71'

Bakayoko! Drybling w polu karnym, wydawało się, że przekombinował, ale jednak dał radę oddać mocny strzał z ostrego kąta. Po raz kolejny bardzo dobrze broni Kobel.

1
70'
ZMIANA
69'

Dośrodkowanie w pole karne, ale de Jong strzelił niecelnie.

1
1
69'

PSV coraz odważniej atakuje.

1
1
67'

To może pójść w każdą stronę. Raz atakują jedni, raz drudzy. O awansie może zdecydować jakiś detal.

1
64'

Mogło być 2:0! Po dośrodkowaniu Malena kapitalną okazję miał Fuellkrug, oddał mocny strzał głową, ale doskonale broni Benitez!

1
1
64'

Borussia stara się kraść cenne sekundy przy każdej okazji.

1
63'

Płaskie podanie Lozano w okolice piątego metra, jednak po raz kolejny wybijają piłkę gospodarze.

1
62'

Lozano tym razem chciał zaskoczyć Kobela strzałem przy bliższym słupku, ale nie trafił w bramkę.

61'

Pół godziny do końca. Niewiele jest klarownych sytuacji w tym meczu.

58'
ZMIANA
1
1
57'

Lekki chaos w defensywie BVB.

56'

Teze podłączył się do akcji, był już w polu karnym i szukał strzału przy bliższym słupku, ale nie dał się zaskoczyć Kobel.

2
55'

Borussia niby kontroluje spotkanie, niby utrzymuje się przy piłce, natomiast PSV potrafi być groźne w szybkiej kontrze, co pokazało już nie raz.

53'

PSV mogło wyrównać! Akcja kompletnie z niczego. Lozano huknął zza pola karnego i słupek ratuje Borussię! Kobel by do tego nie zdążył.

2
1
2
1
2
51'

Malen szukał prostopadłego podania do rozpędzonego Brandta. Zabrakło trochę precyzji i piłka nie dotarła do Niemca, a byłaby sytuacja sam na sam z bramkarzem.

1
49'

W odpowiedzi mieliśmy niezłą centrę w wykonaniu Bakayoko, doszedł do strzału głową de Jong, lecz nie trafił czysto w piłkę. Broni Kobel.

48'

No i właśnie. Gospodarze wyszli z szybką kontrą, Sancho podał do Malena, ten obrócił się z rywalem na plecach, ale jego uderzenie broni Benitez.