Real Madryt
90+3'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Nacho.

A jednak w doliczonym czasie gospodarze mają swój moment radości. Piłka znalazła się w bramce Kepy Arrizabalagi i zrobiło się 1:3. Niefortunnie interweniował Nacho!

2
90+2'

Doliczone zostały cztery minuty.

1
1
1
1
1
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rodrygo. Asystował mu Brahim.

Mocne podsumowanie meczu strzałem w doliczonym czasie. Rodrygo ostatecznie zepsuł samopoczucie gospodarzom. 3:0!

Rodrygo #11
Real Madryt
Asysta:
Brahim #21
3
1
87'

Wymiana podań wewnątrz pola karnego Królewskich. Nacho Fernandez wykorzystał swoje doświadczenie i pozwolił na przechwycenie piłki Kepie Arrizabaladze.

85'

Trudno o entuzjazm przed ostatnimi minutami spotkania. Gospodarze chyba dali z siebie wszystko i nie są w stanie już mocniej nacisnąć pressingiem na wymieniających podania podopiecznych Carlo Ancelottego.

83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał J. Rodriguez za kolejne ostre przewinienie.

1
81'

Alvaro miał wcześnie możliwość zaznaczenia swojego wejścia na boisko strzałem do bramki. Zmiennik bez problemu przeskoczył obrońców w niebiesko-białych strojach, ale pojawił się problem z celnym strzałem po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

79'
ZMIANA

Real Madryt. Schodzi: V. Tobias. Wchodzi: Alvaro.

wchodzi Wchodzi
Alvaro #29
schodzi Schodzi
V. Tobias #36
77'
ZMIANA

Arandina CF. Schodzi: Vitolo. Wchodzi: F. Bajo.

1
76'

Żółtą kartkę otrzymał R. Cabral za brzydkie przewinienie na boku boiska.

R. Cabral #17
Arandina CF
75'

Kwadrans do zakończenia podstawowego czasu i niewiele dzieje się po golach Joselu oraz Brahima Diaza. Real Madryt nie ma najmniejszego zamiaru oddawać piłkę gospodarzom, a ci już jakby pozbawieni energii do atakowania.

1
1
1
1
1
70'
ZMIANA

Arandina CF. Schodzi: Zazu. Wchodzi: J. Rodriguez.

Zazu #11
70'
ZMIANA

Arandina CF. Schodzi: S. Santa Cruz. Wchodzi: C. Alcaraz.

C. Alcaraz #14
S. Santa Cruz #10
70'
ZMIANA

Real Madryt. Schodzi: N. Paz. Wchodzi: M. Martin.

M. Martin #28
N. Paz #32
68'

Podopieczni Carlo Ancelottego musieli mieć się na baczności po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Ostatecznie piłka została wyekspediowana z okolicy bramki Kepy Arrizabalagi.

65'

Ponownie nieudana akcja gospodarzy. W wielu sytuacjach widać przewagę fizyczną broniących zawodników Realu Madryt w konfrontacjach z próbującymi zaatakować czwartoligowcami.

63'

Czas pokaże, czy Real Madryt odebrał resztkę entuzjazmu przeciwnikom. Arandina nie ma już nic do stracenia i próbowała odpowiedzieć atakiem budowanym na prawej stronie boiska.

1
60'
ZMIANA

Arandina CF. Schodzi: A. El Battioui. Wchodzi: K. Manzano.

K. Manzano #20
A. El Battioui #7
60'
ZMIANA

Arandina CF. Schodzi: Frodo. Wchodzi: R. Cabral.

Frodo #9
59'
ZMIANA

Real Madryt. Schodzi: E. Camavinga. Wchodzi: Rodrygo.

Rodrygo #11
E. Camavinga #12
59'
ZMIANA

Real Madryt. Schodzi: A. Guler. Wchodzi: F. Valverde.

F. Valverde #15
A. Guler #24
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Brahim.

Brahim Diaz wyrastał na ratownika Królewskich, ponieważ w 55. minucie strzelił na 2:0, kiedy gospodarze rozpamiętywali jeszcze straconego w dziecinny sposób, poprzedniego gola. Piłka spadła pod nogami byłego pomocnika AC Milanu wybita nierozsądnie po dośrodkowaniu. Brahim Diaz nie zastanawiał się nad sposobem zakończenia ataku i strzelił w odsłoniętą część bramki.

Brahim #21
Real Madryt
3
2
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joselu.

Faworyt dostał prowadzenie nieco w prezencie od przeciwnika, ponieważ Joselu pokonał Adriana Alvareza z rzutu karnego za nonsensowne przewinienie. Dryblujący Brahim Diaz został wycięty w kompletnie niegroźnej sytuacji na boku pola karnego.

Joselu #14
Real Madryt
3
2
53'

Żółtą kartkę otrzymał J. Pesca za protestowanie.

J. Pesca #4
Arandina CF
1
1
53'

Rzut karny dla Królewskich!

2
1
50'

Mobilizują się gospodarze, którzy mają coraz więcej do powiedzenia na połowie przeciwnika. I nie wygląda to już na fortel Królewskich.

48'

W 48. minucie Arandina oddała pierwsze uderzenie celne. Niestety dla gospodarzy, anemiczne i prosto do koszyczka Kepy Arrizabalagi. Tylko rozgrzewka dla bramkarza znanego z Premier League.

47'

Podstawowi w tym meczu piłkarze Realu Madryt dostali możliwość zrehabilitowania się za występ w pierwszej połowie. Po stronie gospodarzy także bez zmian, co akurat łatwiej zrozumieć.

czas Druga połowa
Czy w drugiej połowie nastąpi rozstrzygnięcie?
Tak
Nie
komentarz

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

komentarz

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem i dobrym usprawiedliwieniem dla Realu nie jest nawet gra daleką od galowej jedenastki. Faworyt grał anemicznie, a jego przewagę trudno było nazwać dominacją. Większość ataków Królewskich zostało rozbitych, a w nielicznych sytuacjach podbramkowych brakowało skuteczności.

45'

Podanie Eduardo Camavingi do osamotnionego w polu karnym przeciwnika. Przedostatnim elementem ataku była wrzutka, a ostatnim uderzenie głową ponad poprzeczką.

43'

Elegancka piłka wrzucona za linię obrońców Realu Madryt. Co prawda ponownie spalony, ale przez moment kibice gospodarzy, widzieli oczami wyobraźni, sytuację sam na sam z Kepą Arrizabalagą.

39'

Na przebudzenie akcja przyjezdnych zakończona niebezpiecznym strzałem Joselu. Piłka mogła wlecieć do bramki przy bliższym narożniku, ale ostatecznie ponownie wybronili się gracze Arandiny.

38'

Kompletnie nieudane uderzenie w kierunku bramki Arandiny, nawet nieco rozbawiło publiczność na trybunach.

36'

Na początku meczu podopieczni Carlo Ancelottego sprawiali wrażenie nadmiernie pewnych siebie. W ostatnich minutach są już z kolei nieco poirytowani swoimi niepowodzeniami.

32'

W 32. minucie Arandina nieco podniosła temperaturę pod bramką Kepy Arrizabalagi. Co prawda uderzenie było niecelne, a do tego ze spalonego, ale gospodarze jakby uwierzyli, że nie muszą tylko kurczowo bronić się przed atakami Realu Madryt.

1
1
1
1
1
30'

Dwa kwadranse meczu za drużynami i chyba kibice w Madrycie spodziewali się nieco mniejszych ciężarów, skoro przeciwnikiem Realu jest czwartoligowiec.

28'

Nie ma rewelacji ze strony Królewskich. Dwa uderzenia celne, ale żadnym nie zaskoczyli Adriana Alvareza. Inna sprawa, że Kepa Arrizabalaga w ogóle nie ma co robić, nawet po dośrodkowaniach.

1
1
2
1
1
23'

Adrian Alvarez jeszcze raz pokazał swoje umiejętności, po czym natarcie Królewskich straciło na sile. Real niezmiennie ma ogromną przewagę w posiadaniu piłki, ale wbicie pierwszego gola Arandinie nie jest takim prostym zadaniem. Gospodarze są energiczni oraz skoncentrowani.

2
2
2
2
2
21'

Odrobina zwolnienia gości. Być może Real Madryt chce uśpić przeciwnika i zachęcić go do zbyt brawurowego opuszczenia własnej połowy boiska.

1
1
1
1
1
19'

Arda Guler spudłował z rzutu wolnego. Przez moment wyglądało to na spektakularną interwencję Adriana Alvareza, jednak piłka poszybowała obok spojenia słupka z poprzeczką.

1
1
1
1
1
18'

Zagotowali się piłkarze po kolizji blisko pola karnego Arandiny. Jeden z gospodarzy był prowokowany przez pewnych siebie zawodników z Madrytu. Ostatecznie będzie świetna szansa na zdobycie prowadzenia z rzrutu wolnego.

1
1
1
2
1
14'

Za wolno nawet jak na czwartoligowca drużyna z Madrytu. Jak dotąd zawodnicy Arandina CF mają energię do przesuwania się w obronie.

2
2
2
2
2
11'

Eduardo Camavinga starał się pokonać bramkarza przeciwnika strzałem zza pola karnego. Po rykoszecie piłka przetoczyła się obok bramki strzeżonej przez Adriana Alvareza.

3
3
3
3
3
10'

Premierowa próba zbliżenia się do bramki Królewskich. Wrzawa na trybunach trochę za duża w porównaniu ze skalą zagrożenia. Na stadionie znalazło się miejsce dla 9500 osób.

3
3
3
3
3
7'

Na początku meczu drużyna z Madrytu niemal nieustannie utrzymywała się w posiadaniu piłki i wymieniała podania. Real starał się w ten sposób zmęczyć naładowanych pozytywną energią przeciwników. W 7. minucie Królewscy znaleźli pierwszą dziurę w obronie czwartoligowca, ale oddane przez nią uderzenie Ardy Gulera zostało obronione przez Adriana Alvareza.

3
3
3
3
3
4'

Na początku meczu niemal nieustannie w posiadaniu piłki Real Madryt, jednak na razie nic specjalnego z tego nie wynikło. Podopieczni Carlo Ancelottego starają się zmęczyć przeciwników swoją wymianą podań.

2
2
2
2
2
2'

Gospodarze w biało-niebieskich pasiakach i niebieskich spodenkach. Rozpoznanie na boisku Realu Madryt nie jest skomplikowane - gra na biało z ciemnymi elementami.

czas Start meczu
17:21

Sędzia: Victor Garcia Verdura

17:21

Tak wyglądały przygotowania Królewskich.

17:19

Królewscy rozegrali już w tym roku jedno spotkanie. Real Madryt zwyciężył 1:0 z Realem Mallorca na Estadio Santiago Bernabeu. Decydująca bramka padła dopiero na początku ostatniego kwadransa meczu, a strzelił ją obrońca Antonio Ruediger. Drużyna Carlo Ancelottego pozostaje poważnym kandydatem do zdobycia mistrzostwa Hiszpanii.

17:17

Królewscy w miejscu akcji.

17:16

Gospodarze marzą o sprawieniu niespodzianki.

17:15

Tak przygotowywał się czwartoligowiec do meczu.

17:14

Przyjazd wielokrotnego zdobywcy Pucharu Króla jest dużym wydarzeniem dla lokalnej społeczności. Arandina CF gra aktualnie na czwartym poziomie ligowym w Hiszpanii. W listopadzie wygrała w Pucharze Króla z Realem Murcia, a w grudniu sprawiła niespodziankę i wyeliminowała Cadiz CF.

17:14

Dziennik "Marca" przygotował okładkę dla rewelacji Pucharu Króla.

17:12

W sobotę piłkarze Realu Madryt wystartują w Pucharze Króla. Ich przeciwnikiem będzie czwartoligowiec Arandina CF. Wskazanie faworyta do awansu nie jest problemem. Królewscy chcą spokojnie rozpocząć starania o obronienie trofeum.