(1:2)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

FC Barcelona pożegnała się z marzeniami o zdobyciu Pucharu Króla. W ćwierćfinale Athletic Bilbao po dogrywce wygrał 4:2. Jedną z bramek dla gości zdobył Robert Lewandowski.

18
16
3
5
5
120+1'
7
10
3
3
9
120'

Sędzia doliczył do 2. części dogrywki minutę

10
13
5
4
3
120+1'

Gol! Strzelił Nico Williams. Kontra gospodarzy, wycofanie do Nico Williamsa, a ten popisał się pięknym strzałem! 4:2!

26
28
6
8
11
119'

Gospodarze odliczają sekundy do końca. Barcelona bezradna w ofensywie.

23
24
9
8
8
117'
20
17
7
5
8
115'

De Jong zamierzał sędziować i w efekcie otrzymał "prezent".

14
19
5
7
16
114'

Inaki Williams uderzał z bliska, Pena twarzą odbił piłkę!

8
6
10
7
9
112'

De Jong zagrywał, Guiu uderzył z ok. 16 metrów, ale w środek bramki!

6
6
4
8
5
110'

Barcelona w ataku, ale wszystko dzieje się daleko od bramki gospodarzy.

9
14
4
5
4
109'
11
10
4
3
4
107'

Dogranie z rzutu rożnego, strzał Asiera Villalibre był niecelny.

4
5
5
3
3
czas Druga połowa dogrywki
106'
3
3
5
5
4
komentarz

Athletic kwadrans od półfinału Pucharu Króla!

11
10
3
5
10
105+2'

Gol! Strzelił Inaki Williams. Athletic na prowadzeniu! Sergi Roberto stracił piłkę, po chwili Jauregizar zagrał do Inakiego Williamsa. Pierwszy strzał uderzył w słupek. Poprawka znalazła się w bramce! 2:1!

26
19
9
20
24
105'

Jeszcze minuta w 1. części dogrywki.

4
7
4
1
2
105'
2
103'

Piłkarze Barcelony zamarzyli o rzucie karnym. Sędzia dostrzegł jednak faul w ataku.

3
4
2
102'

Nikt nie zamierza ryzykować w dogrywce. Może w jej drugiej części.

3
4
2
2
2
99'
8
9
4
3
4
96'

Strzał z pola karnego Nico Williamsa, po nodze Araujo poszybował obok bramki!

6
8
6
5
5
95'

Yamal nie dość, że przewrócił rywala, to doprowadził do tego, że na murawę padł także sędzia. Śmiechu było mnóstwo. I tylko ukarany Yamal zapłakał.

15
18
13
6
5
93'

Torres przepychał się z Paredes, ale lepszy obrońca, który zdołał zagrać do bramkarza.

8
7
3
2
2
92'

Akcja gospodarzy, Nico Williamsa zbyt mocno zagrywał do brata.

komentarz

Czeka nas dogrywka. Tutaj musimy poznać zwycięzcę.

17
11
6
3
3
90+2'

Szarpana końcówka. Raczej czekają nas jeszcze dwa kwadranse gry.

7
6
10
4
5
90'

Jeszcze 4 minuty gry przed nami.

13
9
6
4
6
90'
90'
Beñat Prados #24
6
6
3
2
4
89'

Gundogan dośrodkował, ale bramkarz pewnie na przedpolu. Pachnie nam tutaj dogrywką.

7
8
2
3
2
88'

Ogólnie, to hiszpańscy sędziowie są śmieszni. Niczym z komedii. A na boisku? Ruszył z piłką de Jong, ale był faulowany. Może być ciekawie.

7
11
3
4
4
86'

Cóż on zrobił! Yamal przejął piłkę, w sytuacji sam na sam minął bramkarza i przestrzelił!

15
24
8
18
21
84'
Hector Fort Garcia #39
15
8
9
7
7
84'

Kontra Barcelony, zabrakło jednak uderzenia. Szarżował Felix, po chwili Gundogan.

11
8
6
6
6
82'
11
10
3
4
6
82'
11
8
4
3
8
81'

Ponownie coraz groźniejszy Athletic. Barcelona może mieć duże problemy w końcówce.

13
9
5
4
9
80'

Kontra gospodarzy. Gomez do Sanceta, a ten przestrzelił uderzając z pola karnego!

6
9
7
7
8
77'
36
23
18
29
50
77'

Barcelona uzyskała przewagę. Czyżby powtórka z wydarzeń z 1. połowy?

13
11
4
6
6
74'

Kolejna próba Nico Williamsa. Mocny strzał z ok. 17 metrów poszybował tuż obok słupka!

12
12
8
9
15
73'
Gorka Guruzeta #12
6
7
2
2
3
71'

Nico Williams uderzał z pola karnego. W ostatnim momencie został zablokowany.

4
7
5
5
5
69'

Akcja gospodarzy przerwana. Spalony.

7
7
3
3
4
70'
Pau Cubarsi #33
9
7
3
3
3
67'

Opatrywany jest Araujo. Bolesne to wszystko i wiele wskazuje, że konieczna będzie zmiana.

6
8
8
9
10
65'

Kontra Barcelony! Lewandowski do Yamala, a ten w sytuacji sam na sam uderzył ponad bramkarzem, ale obok słupka!

17
16
14
21
26
64'

Kolejny alarm pod bramką Barcelony. Do dogrania siedem metrów przed bramką nie doszedł żaden z graczy z Bilbao!

8
7
6
5
6
62'

Próba z dystansu Inakiego Williamsa. Piłka poszybowała dość daleko od bramki.

9
8
5
4
5
60'

Godzina gry za nami. Wiemy, że nic nie wiemy. Tutaj jeszcze może się wszystko wydarzyć.

13
11
8
9
9
59'
Malcom Adu #29
4
7
4
4
5
56'

Guruzeta uderzał głową z pięciu metrów. Piłka poszybowała ponad bramką!

7
11
7
5
9
55'

Wciąż aktywniejsi z przodu gospodarze. Barcelona po przerwie jeszcze bez okazji.

9
9
8
5
11
52'

Barcelona źle weszła w 1. połowę, podobnie w 2. Co będzie dalej? Athletic przy piłce.

16
14
13
15
15
49'

Gol! Strzelił Oihan Sancet. Asystował mu Nico Williams. I mamy ponownie remis! Zagranie Williamsa z lewej strony, z czterech metrów, pozostawiony bez opieki, Sancet głową wpakował piłkę do bramki! 2:2!

Oihan Sancet #8
23
27
8
19
36
48'

Athletic po przerwie w ataku. Gospodarze jednak jeszcze bez okazji na wyrównanie. Barcelona przyczajona.