88'

Anglikom ewidentnie brakuje swojego najskuteczniejszego gracza. Gareth Southgate dał jasno do zrozumienia, że Harry Kane nie zagra ani z Brazylią, ani z Belgią.

1
86'

Nie da się ukryć, że Brazylijczycy mieli zdecydowanie lepsze okazje. Zasłużone prowadzenie "Canarinhos".

84'

W wieku 17 lat Endrick strzelił premierowego gola w rozgrywkach międzynarodowych. To dopiero jego trzeci występ.

1
1
82'

Nie było spalonego. Sędzia wskazał na środek boiska, a Endrick może celebrować tę chwilę.

3
2
2
1
2
80'

Gol! Strzelił Endrick.

Vinicius Junior ruszył na bramkę i przegrał pojedynek z Jordanem Pickfordem. Za akcją poszedł Endrick, który z dziecinną łatwością wpakował piłkę do siatki.

Endrick #21
Brazylia
8
3
1
1
78'
D. Luiz #18
B. Guimaraes #5
78'
Savio #20
Raphinha #11
77'

Kibice mogą zaczynać się niecierpliwić. 13 minut przed końcem regulaminowego czasu gry na tablicy wyników widnieje wynik 0:0.

75'
1
75'
K. Mainoo #21
C. Gallagher #8
72'

Urodzony w 2006 roku Endrick przywitany brawami. Młokos ma wkrótce zasilić kadrę Realu Madryt.

1
70'
2
70'
A. Pereira #19
L. Paqueta #8
1
1
70'

Wrzawa na trybunach. Nie będzie jednak rzutu karnego po rzekomym faulu na Conorze Gallagherze.

69'

Pierwsza połowa była zdecydowanie bardziej widowiskowa. Czekamy na klarowne sytuacje.

1
1
1
1
1
67'
2
67'
L. Dunk #14
H. Maguire #6
67'
J. Gomez #16
B. Chilwell #3
65'

Niecelny strzał Jude'a Bellinghama. Na domiar złego Anglik ma problemy zdrowotne.

1
63'

Co za uderzenie Lucasa Paquety! Pomocnik West Hamu minimalnie niecelnie.

61'

Jude Bellingham zdecydował się na uderzenie z dużej odległości. Najskuteczniejszy piłkarz La Ligi strzelił wysoko nad poprzeczką.

59'

Obiecująca próba Johna Stonesa. Bento odprowadził piłkę wzrokiem.

58'

Służby porządkowe nie radzą sobie z kibicami. Fani z trybun wysyłają na murawę papierowe samolociki.

56'

Wciąż bez zmian po obu stronach. Kilkunastu zawodników rozgrzewa się przy linii bocznej.

54'

Naszpikowane gwiazdami reprezentacje nie zawodzą. Tylko bramek brakuje na Wembley.

52'

Brazylia w ataku pozycyjnym. Podopieczni Dorivala Juniora zachowują cierpliwość.

50'

Po dograniu Declana Rice'a, strzelał Anthony Gordon. Bezbłędna parada Bento.

48'

Efektowna wymiana podań gości. Jordan Pickford interweniował po wrzutce Raphinhi.

1
47'

Nie ma miękkiej gry w Londynie. Rodrygo Goes padł na murawę z grymasem bólu na twarzy.

czas Druga połowa
Kto wygra mecz?
Anglia
Brazylia
Będzie remis
45'

Arbiter przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

44'

Jeszcze raz Declan Rice z rzutu rożnego. Phil Foden nie opanował piłki.

42'

Raphinha wygrał pojedynek z Harrym Maguire'em. Skrzydłowy strzelił minimalnie obok słupka.

41'

Anthony Gordon stworzył niebezpieczeństwo pod bramką rywali. Bento z dużym trudem sparował piłkę.

40'

Harry Maguire dużo ryzykował. Mało brakowało, żeby Vinicius Junior znowu stanął oko w oko z bramkarzem.

38'

Płaskie uderzenie Phila Fodena. Debiutujący Bento nie popełnił błędu.

37'

Duża intensywność gry. Akcja jednej z drużyn, kontratak drugiej i od nowa...

35'

Jak to nie wpadło?! Z kilku metrów Lucas Paqueta trafił tylko w lewy słupek.

34'
Brazylia
32'

Zamieszanie w polu karnym "Canarinhos". Anthony Gordon dopuścił się faulu w ataku.

30'

Brazylijczycy utrudniają sprawę Jude'owi Bellinghamowi. Joao Gomes powstrzymał go faulem.

1
1
28'

Ben Chilwell powinien nastawić celownik. Ponownie uderzył bardzo niechlujnie.

1
1
1
1
1
28'

Anthony Gordon przymierzył zza pola karnego. Rykoszet i będzie jeszcze rzut rożny.

1
1
1
27'

Gospodarze domagają się "jedenastki". Phil Foden zwija się bólu.

25'

Ależ spudłował Ben Chilwell. Lewy defensor Anglików mocno przeszarżował w tej sytuacji.

24'

Harry Maguire zamknął akcję po wrzutce Bena Chilwella. Niecelny strzał środkowego obrońcy.

22'

Phil Foden wypatrzył Declana Rice'a. Drugi z wymienionych został zablokowany.

21'

Kolejny debiutant na murawie. Ezri Konsa zastąpił kontuzjowanego Kyle'a Walkera.

19'
1
18'

Najlepsza jak dotąd szansa Anglików. Z niewielkiej odległości Ollie Watkins oddał strzał i piłka zatrzymała się na trybunach.

1
17'

Brazylia nabiera wiatru w żagle. Rodrygo Goes nie trafił w światło bramki.

2
2
2
2
2
17'

Vinicius Junior przewrócił się w polu karnym. Brazylijczyk sygnalizował, że był faulowany przez Walkera.

1
16'

Po krótkiej przerwie Kyle Walker wrócił na plac gry. Nie wiadomo jednak, czy dotrwa do końca pierwszej połowy.

14'

Niepokój w szeregach gospodarzy. Kapitan Kyle Walker zgłasza kontuzję.

3
12'

Co za sytuacja Viniciusa Juniora! Skrzydłowy był sam na sam z Jordanem Pickfordem i uderzył zbyt lekko. Kyle Walker zareagował w porę.

2
13'
Anglia
2
3
11'

Anglicy rozgrywają piłkę. Wygląda na to, że Rodrygo trochę ich postraszył.

2
9'

Dobra akcja przyjezdnych. Rodrygo Goes wziął sprawy w swoje ręce, lecz nie zagroził Jordanowi Pickfordowi.

8'

Brazylijczycy nie są w stanie opuścić własnej połowy. Wysoki pressing w wykonaniu gospodarzy.

6'

Ben Chilwell dośrodkował, ale nic z tego. Na spalonym złapany został Harry Maguire.

2
5'

Conor Gallagher przeprowadził efektowny rajd. Lucas Paqueta ratował się faulem.

2
3'

Phil Foden bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego. Bento nie sięgnął piłki, ale ta przeleciała obok słupka.

2
2'

Anglicy zbliżają się do bramki gości. Akcja toczy się na prawym skrzydle.

2
czas Start meczu
19:58

Podniosła atmosfera w Londynie. Ze stadionowych głośników wybrzmiały hymny obu państw.

1
19:54

Jeśli chodzi o "Canarinhos", będzie to premierowy mecz na ławce trenerskiej Dorivala Juniora. 61-latek został zatrudniony na początku bieżącego roku.