(0:1)
Zakończony
Anglia U-20
komentarz

Nie było wątpliwości. W meczu Elite League reprezentacja Polski do lat 20 nie miała szans w starciu z Anglią. W Białymstoku goście zwyciężyli 5:1.

4
2
2
2
4
87'

Gol! Strzelił B. Nelson. Po rzucie rożnym błąd popełniła obrona Polaków i Ben Nelson z bliska wbił piłkę pod poprzeczkę. 1:5!

B. Nelson #15
Anglia U-20
2
2
1
1
85'

Jeden z Polaków potrzebował pomocy medycznej. Już wszystko jest w porządku.

1
1
83'

Anglicy stracili gola, ale sytuacja ich nie wzruszyła.

80'

Gol! Strzelił J. Zuberek. Ratujemy honor! W zamieszaniu najwięcej przytomności zachował Jan Żuberek, który z bliska uderzył pod poprzeczkę! 1:4.

J. Zuberek #11
Polska U-20
7
3
2
77'

Bawią się Anglicy z Polakami. Biało-Czerwoni nie są w stanie przejąć piłki.

1
1
2
75'

Polacy mają dość tego meczu. Anglicy? Wręcz przeciwnie. Martwi aż atak różnica klas. Przecież "polska myśl szkoleniowa" i te sprawy. To istnieje? Istnieje, tak?

5
72'
wchodzi Wchodzi
F. Koperski #15
schodzi Schodzi
A. Buksa #21
71'

Gol! Strzelił D. Scarlett. Pewny strzał Scarletta, który skompletował hat trick. 0:4!

D. Scarlett #8
Anglia U-20
4
3
1
1
70'

Rzut karny dla Anglików. Jeden z Polaków zagrał ręką we własnym polu karnym.

1
4
1
68'

Nic się nie zmienia. Anglicy przy piłce szukający gola numer cztery. Polacy bezradni.

65'

Hamilton z łatwością w polu karnym Polaków, tym razem dogranie nie dotarło do partnerów.

1
61'

Polacy starają się uratować honor. Będzie o to jednak trudno. Różnica klas widoczna jest aż nadto.

1
1
2
60'

Żółtą kartkę otrzymał T. Iroegbunam.

T. Iroegbunam #4
Anglia U-20
1
72'
K. Koton #22
P. Misiak #4
58'
D. Drachal #20
B. Biedrzycki #19
58'
A. Bukowski #16
T. Neugebauer #8
58'
J. Lewicki #17
K. Karasek #10
58'
A. Kozubal #6
57'

W końcu Polacy pod bramką rywala. Jednak ostatecznie bez zagrożenia.

54'

Gol! Strzelił D. Scarlett. Kolejny raz Scarlett. Napastnik w prosty sposób zwiódł obrońcę i strzałem z pola karnego pokonał Zycha. 0:3.

Anglia U-20
2
1
1
51'

Dobrze Zych w bramce po strzale Scarletta. Wcześniej jednak spalony.

50'

Polacy niewiele są w stanie zdziałać. Anglicy nie zamierzają odpuszczać.

47'

Gol! Strzelił D. Scarlett. Tragiczny początek 2. połowy. Scarlett wpadł z piłką w pole karne, z łatwością zwiódł obrońców i płaskim strzałem pokonał Zycha! 0:2!