Liga Mistrzów: Ćwierćfinały, pierwsze mecze
(1:2)
Zakończony
Bayern Monachium
komentarz

To było niezwykle emocjonujące widowisko. W pierwszym ćwierćfinale Ligi Mistrzów Arsenal prowadził z Bayernem, później przegrywał. Ostateczne mecz zakończył się remisem 2:2.

3
3
3
5
3
90+5'

Saka padł w starciu z Neuerem, ale gramy dalej!

2
2
2
3
5
90+2'

Stara się atakować Bayern, stara się atakować Arsenal. Sporo biegania, niewiele okazji w końcówce. Poza oczywiście strzałem w słupek Comana.

2
1
1
1
1
90'

Pogramy jeszcze przez 5 minut.

2
3
4
5
1
90'

Zagranie na przedpole, piłkę uderzył Coman, ale trafił w słupek!

7
9
2
3
3
89'
5
6
3
1
3
87'

Rzut wolny dla Bayernu, ale zabrakło zrozumienia i szansa przepadła.

7
3
2
3
1
85'
1
1
2
1
2
85'

Zagranie do Saki, ten jednak nie miał możliwości dobrze uderzyć i szansa przepadła.

1
3
2
82'

Coman niepotrzebnie uderzył. Zagrożenia pod bramką gospodarzy nie było. Raya pewnie interweniował.

3
3
2
1
1
80'

Bayern odzyskał piłkę, ale rozgrywa ją w okolicach linii środkowej.

2
1
2
2
4
78'

Arsenal ruszył po trzeciego gola. Bayern musi wszystko sobie poukładać.

11
4
2
1
76'

Gol! Strzelił Leandro Trossard. Asystował mu Bukayo Saka. A jednak mamy remis! Arsenal przejął piłkę w okolicach pola karnego. Po chwili Saka wpadł z piłką w pole karne i wycofał do Trossarda. Zmiennik płaskim strzałem uderzył na 2:2!

41
22
4
3
7
73'

Minuty płyną, Bayern coraz skuteczniej oddala grę od własnej bramki.

3
3
3
2
2
70'
69'

Gnabry doznał urazu i konieczna będzie zmiana.

3
2
4
4
2
68'

Coraz groźniej wyglądają ataku Arsenalu. Bayern stara się kontrować. Tak jak przed momentem, kiedy niecelnie uderzył Kane.

4
1
3
2
3
66'
66'
66'
64'

Gospodarze pomarzyli o rzucie karnym. Bez reakcji sędziego.

1
1
2
1
61'

Laimer próbował szczęścia z dystansu. Kilka metrów ponad bramką.

1
1
61'

Sane starał się przedostać w pole karne prawą stroną. O jeden zwód zbyt wiele i szansa przepadła.

2
1
1
58'

Bayern po przejęciu piłki stara się ją długo rozgrywać. Goście swoje w meczu już zrobili.

1
3
55'

Ostry atak łokciem przeprowadził Kane. Kartka w dłoni arbitra.

14
5
2
4
6
53'

Arsenal stara się atakować, Bayern ma jednak wszystko pod kontrolą i nie pozwala gospodarzom na rozwinięcie skrzydeł.

1
2
1
2
1
51'

Rice dogrywał z rzutu wolnego z prawej strony. Jednak zbyt mocno i piłka spadła na górną siatkę.

1
1
1
48'

Akcja Arsenalu zapowiadała się groźnie. Sędzia jednak przerwał grę dopatrując się spalonego.