Liga Mistrzów: Ćwierćfinały, pierwsze mecze
10 kwi 2024 21:00
komentarz

Koniec meczu! Atletico pokonało Borussię 2:1, i mimo zaliczki przed rewanżem, nie może być niczego pewne. W Dortmundzie będzie bardzo ciekawie!

2
1
90+6'

Brandt w poprzeczkę!

5
4
3
4
1
90+4'

Kobel broni płaski strzał Griezmanna.

8
1
3
1
1
90+3'

Po pierwszej połowie mało kto spodziewał się, że BVB wróci do tego meczu.

8
2
4
2
1
90'

Doliczone 5 minut.

3
2
1
90'

. Schodzi: Samuel Lino. Wchodzi: Rodrigo Riquelme.

90'
wchodzi Wchodzi
#0
schodzi Schodzi
90'
87'

Gittens w poprzeczkę! Borussia może jeszcze wyrwać remis!

12
3
2
85'

Fatalna strata Hummelsa, ale Kobel uratował BVB!

8
1
84'
84'
83'

Końcówka zapowiada się naprawdę ciekawie.

5
2
1
1
1
81'

Gol! Strzelił Sebastien Haller. Asystował mu Julian Brandt. A jednak! Akcja zmienników - Brandt do Hallera, piłka po drodze odbiła się jeszcze od obrońcy, a napastnik BVB wykazał się przytomnością umysłu i płaskim strzałem daje nadzieję przed rewanżem!

23
12
3
2
5
80'

Wiele wskazuje na to, że Atletico pojedzie do Dortmundu z niezłą zaliczką.

3
3
2
2
4
79'
75'

I to powinno być 3:0! Griezmann świetnie dośrodkował, z trzeciego metra strzelał Lino, ale Kobel jakimś cudem odbił piłkę!

2
1
1
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Maria Gimenez.

Atletico Madryt
75'

Teraz rzut wolny ma Atletico.

73'

Bombę nad murem posłał Brandt, ale przestrzelił.

73'

Borussia Dortmund. Schodzi: Karim Adeyemi. Wchodzi: Jamie Bynoe-Gittens.

Jamie Bynoe-Gittens #43
2
72'

Haller dobrze się zastawił przed polem karnym, sfaulował go Gimenez i będzie okazja dla BVB.

1
70'

Płaskie dośrodkowanie Llorente w kierunku Lino, ale ten drugi nie zdołał dołożyć nogi z kilku metrów.

2
69'

Druga połowa niestety dużo słabsza od pierwszej. Nie przeżywamy zbyt wielu emocji.

2
66'

Atletico ewidentnie pasuje ten wynik przed rewanżem - gospodarze nie próbują nawet zaatakować. Borussia próbuje, ale nie potrafi.

2
1
2
63'
62'

Adeyemi przypomniał sobie słynny centrostrzał Tomasza Sokołowskiego z Podbeskidzia - ni to strzał, ni podanie w rękach Oblaka.

1
2
1
59'

Sancho płasko zagrał w pole karne, a piłkę przejął Oblak.

2
57'

Druga odsłona wygląda zupełnie inaczej. Przy piłce głównie Borussia, Atletico cofnięte, ale goście nie stwarzają większego zagrożenia.

1
2
1
55'

Griezmann dośrodkował z rzutu wolnego na głowę Moraty, a piłkę bez problemów złapał Kobel.

1
1
2
53'
Borussia Dortmund
1
1
2
1
1
53'

Odpowiedź Atletico! Molina nieprzyjemnie uderzył, Kobel niepewnie interweniował, a piłkę po jego odbiciu wybił Sancho.

1
1
1
51'

Sprzed pola karnego płasko przymierzył Fuellkrug - pewnie interweniował Oblak.

1
1
1
50'

Nieco lepiej po przerwie wygląda BVB, choć trzeba pamiętać, że poprzeczka po pierwszej połowie była niżej niż na dnie.