1
1
1
90+5'

Manchester United robi wszystko, żeby tylko oddalić grę od własnej bramki. Tymczasem "The Citizens" oblężają pole karne.

4
2
1
3
1
90+3'
90+3'
90+2'

Manchester City wstaje z kolan. Andy Madley dał ekipie Pepa Guardioli dużo czasu na odrabianie strat.

1
3
1
1
3
90'

Siedem minut dolicza arbiter!

3
2
2
2
3
89'

Jeremy Doku ciężko pracował na tego gola. Skrzydłowy jest wyróżniającą się postacią po stronie faworytów.

1
1
3
2
87'

Gol! Strzelił Jeremy Doku.

Jeremy Doku zszedł do środka, uderzył prawą nogą i zaskoczył Andre Onanę. Bramkarz Manchesteru United jak dotąd spisywał się rewelacyjnie, lecz teraz popełnił spory błąd.

3
4
5
85'

Podopieczni Erika ten Haga grają z dużą pewnością siebie. Sensacja wisi w powietrzu.

1
83'

Kibice Manchesteru City są wściekli na Alejandro Garnacho. Piłkarz rywali opóźnia wznowienie gry, a zegar tyka.

4
1
81'

Tym razem Bruno Fernandes wykonywał rzut wolny. Piłka trafiła do koszyczka Stefana Ortegi.

1
79'

Phil Foden musiał obejść się smakiem. Uderzenie prosto w mur.

77'

Andre Onana znowu stanął na wysokości zadania po próbie Kyle'a Walkera. Arbiter podniósł chorągiewkę.

75'

Erling Haaland bezradnie rozkłada ręce. Był nieco przytrzymywany przez Kobbiego Mainoo.

1
1
1
1
1
70'

Manchester City niezmiennie ma przewagę w posiadaniu piłki. Z tym, że niewiele z tego wynika.

1
1
1
1
1
68'

Alejandro Garnacho dał sygnał swoim kolegom. Stefan Ortega obronił jego strzał z ostrego kąta.

67'

John Stones uderzył zdecydowanie za mocno. Piłka wylądowała na trybunach Wembley.

65'

Co zrobił Julian Alvarez?! Po dynamicznym wejściu w pole karne strzelił tuż obok lewego słupka.

1
1
1
63'

Jeremy Doku przekombinował. Skrzydłowy sprezentował piłkę rywalom.

1
61'

Julian Alvarez mógł zaliczyć świetne wejście. Mistrz świata nie trafił w światło bramki.

3
1
1
1
1
59'

Manchester United skupia się na defensywie. Andre Onana popisał się paradą po piekielnie silnym strzale Kyle'a Walkera.

55'

Erling Haaland wywołał ogromne zamieszanie! Po silnym strzale Norwega piłka odbiła się od poprzeczki.

1
1
53'

Blisko rok temu Manchester City zwyciężył w finale 2:1. "Czerwone Diabły" chcą się odegrać lokalnemu przeciwnikowi.

1
51'

Jeremy Doku napędza akcje Manchesteru City. Belg szarżuje na lewym skrzydle.

2
49'

Manchester City naciska coraz mocniej. Andre Onana z trudem oddalił grę od własnej bramki.

1
1
47'

Odważna próba Rodiego. To nie mogło zagrozić Andre Onanie.

46'

Pep Guardiola stracił cierpliwość. Dwie zmiany w szeregach Manchesteru City.

1
1
1
1
1
czas Druga połowa
46'
46'
45'

Andy Madley doliczył dwie minuty.

1
45'
Manchester United
43'

Manchester United wrzucił wyższy bieg. Zablokowane uderzenie z dystansu Bruno Fernandesa.

41'

Konsternacja wśród kibiców Manchesteru City. Defensywa Pepa Guardioli jest dziurawa jak szwajcarski ser.

39'

Gol! Strzelił Kobbie Mainoo. Asystował mu Bruno Fernandes.

Fantastyczna akcja zespołowa. "Czerwone Diabły" wyprowadziły drugi cios. Bruno Fernandes wypatrzył idealnie ustawionego klubowego kolegę i Kobbie Mainoo nie dał żadnych szans Stefanowi Ortedze.

6
5
3
4
4
38'

Szybki kontratak Manchesteru United. Alejandro Garnacho wyłożył piłkę jak na tacy Marcusowi Rashfordowi, a ten znalazł drogę do siatki. Sędzia od razu zasygnalizował spalonego.

4
4
2
2
2
37'

Bernardo Silva przetestował Andre Onanę. Golkiper spisał się bez zarzutu.

1
1
1
2
2
36'

Manchester City wciąż ma optyczną przewagę. Wynik nie odzwierciedla przebiegu wydarzeń boiskowych.

1
34'

To najprawdopodobniej ostatni mecz Erika ten Haga na ławce Manchesteru United. Jego podopieczni mogą sprawić sensację.

1
1
32'

To była właściwie pierwsza groźna akcja "Czerwonych Diabłów". Sędzia uznał, że nie było mowy o spalonym.

2
1
1
1
1
30'

Gol! Strzelił Alejandro Garnacho.

Kuriozalna bramka otwiera wynik! Josko Gvardiol niefortunną interwencją głową przelobował własnego bramkarza. Następnie do piłki dopadł Alejandro Garnacho, który bez żadnego problemu umieścił ją w siatce.

10
3
1
1
4
28'

Bruno Fernandes wdał się w głośną dyskusję z arbitrem. Obyło się bez żółtej kartki.

3
3
2
2
26'

Mateo Kovacić szukał partnerów w polu karnym. Nikt nie przeciął toru lotu piłki po jego zagraniu.

2
2
1
2
1
25'

Jak dotąd emocji jak na lekarstwo. Kibice czekają na fajerwerki w wielkim finale Pucharu Anglii.

23'

Nathan Ake świetnie poradził sobie z Alejandro Garnacho. Skrzydłowy nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

21'

Scott McTominay miał niezłą sytuację. Szkocki pomocnik niedokładnie trafił w piłkę.

20'

Nieporozumienie w szeregach Manchesteru City. Kevin De Bruyne zanotował stratę przy linii bocznej.

1
18'

Bruno Fernandes gra na nietypowej dla siebie pozycji. Kapitan został przesunięty na "dziewiątkę".

16'

Nieudany rzut wolny Manchesteru City. Raphael Varane zażegnał niebezpieczeństwo.

14'

Manchester United próbuje uśpić rywali. Pragmatyczna gra drużyny skazywanej na porażkę.

12'

Trybuny Wembley wypełnione po brzegi.

10'

Phil Foden dopadł do piłki w polu karnym. Reprezentant Anglii trafił jedynie w boczną siatkę.

8'

Wysoki pressing podopiecznych Erika ten Haga. Alejandro Garnacho swoim strzałem nie zaskoczył bramkarza.

6'

"Czerwone Diabły" przyglądają się grze. Ekipa Pepa Guardioli ma inicjatywę.

1
4'

Manchester City buduje atak pozycyjny. Za rozegranie odpowiedzialny jest Mateo Kovacić.

1
2'

Erling Haaland domaga się rzutu karnego. Andy Madley nie dopatrzył się faulu.

1
1'

Marcus Rashford ruszył w kierunku bramki rywali. W ostatniej chwili powstrzymał go Kyle Walker.

1
czas Start meczu
Kto zdobędzie Puchar Anglii?
15:53

Konfrontację na Wembley poprowadzi sędzia Andy Madley.

15:50

Bruno Fernandes jako kapitan wyprowadzi kolegów na murawę:

15:46

Erling Haaland od pierwszej minuty:

15:44

Minuty dzielą nas od rozpoczęcia finału najstarszych klubowych rozgrywek. W meczu derbowym Manchester City powalczy z Manchesterem United. Gramy o godz. 16:00.