(1:0)
Zakończony

Niemcy

komentarz

Niemcy do końca walczyli o uniknięcie porażki w meczu ze Szwajcarią. Podopieczni Juliana Nagelsmanna punkt (1:1) uratowali w doliczonym czasie. Dzięki punktowi wygrali swoją grupę.

13
6
4
19
90+2'

Gol! Strzelił Niclas Fuellkrug. Asystował mu David Raum. A jednak remis! Dogranie z lewej strony, strzał głową Fuellkruga wylądował przy słupku w bramce! 1:1!

70
33
13
25
94
90+2'

Nerwowe końcowe minuty. Chaotyczne próby Niemców, dobrze w tyłach Szwajcarzy.

18
5
4
3
5
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

14
9
9
4
11
88'

Przepięknie z dystansu Xhaka, Neuer końcami palców na rzut rożny!

31
8
6
4
9
88'

To już końcowe akordy potyczki. Niemcy zaczynają ryzykować w tyłach.

5
10
2
4
2
86'

W zamieszaniu uderzał Havertz, piłka wylądowała na górnej części poprzeczki!

6
6
13
4
5
84'

Kontra Szwajcarów, zagranie do Vargasa, ten w sytuacji sam na sam do bramki, ale z nieznacznego spalonego!

10
12
4
12
22
82'

Dogranie z rzutu wolnego, Sommer piąstkował. Po chwili Sane uderzył, ale dość daleko od bramki.

3
7
4
3
3
81'

Sporo pretensji do sędziego mają Niemcy. Daniele Orsato jest jednak stały w swoich osądach.

10
6
1
3
2
81'

Widmera zabraknie w najbliższym meczu.

4
3
1
3
79'

Wciąż dobrze w tyłach Szwajcarzy, Niemcy dość chaotycznie i cały czas bez dobrej szansy na wyrównanie.

7
3
3
3
5
76'
76'
4
2
1
1
1
74'

Kwadwo Duah uderzył płasko z dystansu, ale dość słabo i Neuer pewnie obronił.

9
3
1
1
3
71'

Jeszcze sprawdzano czy Niemcom należało się rzut karny. Okazało się, że nie ma o nim mowy.

22
8
3
9
7
70'

Zamieszanie przed bramka Sommera, Akanji w ostatnim momencie uratował Helwetów!

11
3
2
5
5
70'

Zagranie wzdłuż pola bramkowego, ale żaden z Niemców nie doszedł do piłki.

4
1
2
4
4
68'

Havertz uderzył głową z ok. pięciu metrów. Tuż ponad bramką.

7
1
2
2
3
67'
3
3
2
2
2
65'
2
65'
Maximilian Beier #14
1
1
1
65'
2
65'
1
1
2
2
2
63'

Szukają swojego sposobu na rywala Niemcy, ale wciąż grał zbyt statycznie, aby coś konkretnego zdziałać.

4
5
1
1
1
61'
58'

Minuty płyną, Niemcy nie są w stanie złamać Helwetów. Coraz więcej frustracji na boisku i na trybunach.

13
10
1
3
1
55'

Wycofanie do Kroosa, pomocnik momentalnie uderzył. Dość wyraźnie przestrzelił.

6
12
2
2
2
53'

Niemcy uzyskali przewagę, ale mają problemy z przedostaniem się z piłką w okolica pola karnego.

4
5
2
5
8
50'

W końcu Niemcy, uderzył z ok. 16 metrów Musiala, Sommer odbił piłkę!

5
7
2
4
5
49'

Podostrzyli Helweci, sędzia faulu nie widział. Wściekli miejscowi fani.

5
1
2
3
2
47'

Po przerwie to niespodziewanie Szwajcarzy starają się atakować i dołożyć bramkę numer dwa.