Tym razem Gianluigi Donnarumma wygrał pojedynek sam na sam z Ayoze Perezem.

3
8
9
90+1'

Ayoze Perez ograł przeciwnika i uderzył po ziemi, ale Gianluigi Donnarumma nie dał się zaskoczyć.

4
5
3
7
5
90'

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

13
6
5
7
7
88'

Mikel Oyarzabal przejął piłkę i od razu został sfaulowany przez rywala.

3
2
4
4
4
86'

Unai Simon złapał piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

7
6
5
6
5
84'

Hiszpanie cofnęli się i czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

9
7
6
5
5
82'
80'

Czas ucieka, a Włosi nie potrafią zagrozić bramce hiszpańskiej ekipy.

8
9
3
2
2
78'
78'

Hiszpania. Schodzi: Nico Williams. Wchodzi: Ayoze Perez.

3
3
4
5
4
77'

Alvaro Morata dopuścił się faulu w polu karnym kadry Italii.

3
3
6
6
5
Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
2
2
2
2
1
74'

Niecelnie z rzutu wolnego uderzył Lorenzo Pellegrini i grę od własnej bramki wznowi Unai Simon.

4
3
3
1
1
71'

Hiszpania. Schodzi: Lamine Yamal. Wchodzi: Ferran Torres.

5
4
3
4
2
71'

Nico Williams huknął z narożnika pola karnego w poprzeczkę! Piłka odbiła się od aluminium i wyszła poza linię końcową boiska.

2
4
8
3
3
71'

Hiszpania. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Alex Baena.

1
1
3
2
2
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robin Le Normand.

3
67'

Hiszpańscy piłkarze wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska.

4
3
3
1
1
64'

Włochy. Schodzi: Gianluca Scamacca. Wchodzi: Mateo Retegui.

2
64'
63'

Hiszpanie długo utrzymują się przy piłce i kontrolują boiskowe wydarzenia.

5
4
3
2
1
60'

Ładnie z narożnika pola karnego przymierzył Lamine Yamal, zaś piłka minimalnie minęła słupek bramki strzeżonej przez Gianluigiego Donnarummę.

3
2
2
2
2
58'

Bardzo mocno z dystansu uderzył Alvaro Morata, ale piłkę na rzut rożny odbił Gianluigi Donnarumma. Hiszpanie szukają swojego drugiego trafienia w tym meczu.

7
3
7
5
5
55'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Riccardo Calafiori.

Hiszpania wyszła na prowadzenie 1:0! Piłkę z lewej strony dogrywał Nico Williams, przedłużył ją głową Alvaro Morata, ale fatalnie w obronie interweniował Ridrigo Calafiori, który skierował futbolówkę do własnej bramki.

14
52'

Świetnie piłkę zagrywał Marc Cucurella, zaś fatalnie z około 7 metrów przestrzelił Pedri, który tylko złapał się za głowę.

5
6
5
4
3
51'

Nico Williams został zatrzymany przez rywala, ale będzie rzut z autu dla Hiszpanów.

5
5
3
3
3
Czy w tym meczu padnie co najmniej jeden gol?
6
6
7
4
4
46'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bryan Cristante.

1
2
2
1
1
46'

Początek drugiej odsłony meczu Hiszpania - Włochy.

1
1
2
1
1
46'

Włochy. Schodzi: Davide Frattesi. Wchodzi: Andrea Cambiaso.

Andrea Cambiaso #24
1
1
3
1
1
46'

Włochy. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Bryan Cristante.

1
1
2
1
1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Rodri, który komentował decyzję sędziego.

Hiszpania
3
1
5
5
3
45'

Bardzo niecelnie z narożnika pola karnego uderzył Federico Chiesa. To pierwszy strzał Włochów w tym meczu.

3
10
7
3
3
42'

Z około 17 metrów przymierzył Fabian Ruiz, ale piłkę pewnie złapał Gianluigi Donnarumma.

2
3
2
1
1
40'

Strata Włochów i z kolejnym atakiem lewym skrzydłem ruszył szybki Nico Williams.

6
3
3
2
2
37'

Fabian Ruiz uderzył bardzo niecelnie i grę od własnej bramki rozpocznie Gianluigi Donnarumma.

4
4
3
3
3
36'

Efektownym dryblingiem popisał się Nico Williams, który został sfaulowany pod polem karnym włoskiej ekipy.

3
2
2
4
4
34'

Faulował Nico Williams i będzie rzut wolny dla kadry Włoch.

7
5
4
6
6
32'

Nicolo Barella ucierpiał w starciu z rywalem, ale będzie kontynuował grę.

2
2
4
2
2
29'

Wysoki pressing piłkarzy z Hiszpanii sprawił, że Italia bardzo szybko straciła piłkę. Tym samym podopieczni Jose Luisa De La Fuente znów w ofensywie.

11
6
3
2
4
27'

Włosi nie oddali do tej pory żadnego strzału, podczas gdy Hiszpanie uderzali 6-krotnie, w tym 3 razy celnie.

12
6
4
3
3
25'

Tym razem z dystansu huknął Fabian Ruiz, a Gianluigi Donnarumma przeniósł piłkę nad poprzeczką. Będzie korner dla ekipy z Półwyspu Apenińskiego.

8
10
5
5
5
24'

Alvaro Morata strzelał z kilku metrów, ale nie dał się zaskoczyć Gianluigi Donnarumma. Kolejna dobra okazja Hiszpanów do zdobycia bramki.

4
3
1
3
3
23'

1
20'

Aktywny w szeregach hiszpańskiej drużyny jest Nico Williams, który stara się napędzać kolejne ataki swojego zespołu.

8
4
6
4
6
Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
7
7
6
6
6
15'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Gianluigi Donnarumma.

10
13
8
6
10
15'

Alvaro Morata uderzał sprzed pola karnego, lecz został zablokowany przez jednego z Włochów.

4
4
7
1
4
13'

Reprezentacja Hiszpanii ma na razie przewagę optyczną, a nie prowadzi przez brak skuteczności pod bramką rywala.

9
6
6
4
6
10'

Minimalnie przestrzelił Nico Williams! To powinno być 1:0 dla Hiszpanów, lecz tuż obok bramki piłkę głową uderzył napastnik Athleticu Bilbao. W tej sytuacji dośrodkowanie posłał Alvaro Morata.

9
4
4
2
4
10'

Tym razem nieprzepisowo powstrzymywany przez rywala był Rodri i od rzutu wolnego rozpocznie Hiszpania.

2
2
3
2
2
9'

Davide Frattesi został sfaulowany na połowie rywala.

2
2
2
2
4
8'

Problemy zdrowotne miał Lorenzo Pellegrini, który potrzebował pomocy medycznej.

3
4
3
3
1
6'

Hiszpańscy piłkarze spokojnie wymieniają kolejne podania na połowie Italii.

4
3
3
1
3
4'

Dobry początek spotkania w wykonaniu Hiszpanii. Na lewej flance szarżował Nico Williams, ale ostatecznie został zastopowany.

5
3
3
1
1
2'

Bardzo groźnie z 5 metrów główkował Pedri! Jednakże świetnie interweniował Gianluigi Donnarumma, który wybił piłkę na rzut rożny.

5
2
1
1
2
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli Włosi.

2
1
1
czas Start meczu
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Hiszpania - Włochy?