(1:0)
Zakończony

Ukraina

komentarz

Reprezentacja Rumunii nie miał litości dla Ukraińców. W meczu w Monachium padły trzy gole. Drużyna prowadzona przez Edwarda Iordanescu wygrała 3:0.

37
18
1
5
2
90+4'

Z dystansu Mudryk, Nita z problemami, ale skutecznie.

2
8
1
90+2'

Strzelał Jaremczuk, piłka trafiła w poprzeczkę!

8
12
1
3
1
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

5
11
1
1
90'

Ukraińcy mogli trafić, ale nie wciąż czegoś im brakuje w meczu.

8
17
1
2
89'

Końcowe akordy meczu. Ukraina w ataku pozycyjnym, z którego niewiele wynika.

14
10
2
2
86'
84'

Dovbyk do Mudryka, ten uderzył z pola karnego, tuż obok słupka!

2
18
3
1
83'
80'

Nita efektownie na przedpolu. Jak się wysoko prowadzi to można trochę zagrać pod publikę.

8
79'
4
1
1
2
11
77'

Strzał Sudakowa z dystansu, bramkarz na raty, ale ostatecznie skutecznie!

15
7
1
76'

Akcja Rumunów przerwana, sędzia dostrzegł spalonego.

1
1
1
5
13
75'

Kwadrans do końca. Rumuni pewnie w tyłach, Ukraińcy szukają swojej szansy.

10
8
1
1
75'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Denis Dragus #19
4
1
2
75'
Adrian Rus #4
Marius Marin #6
5
1
1
72'
2
71'

Sudakow uderzył z rzutu wolnego, trafił w głowę obrońcy. Nie mają szczęścia Ukraińcy.

8
5
69'

Stanciu uderzył z rzutu wolnego z lewej strony, trafił w boczną siatkę. Bardzo elektryczny jest Łunin.

2
2
1
4
6
67'
Ukraina
12
5
1
1
67'

Ukraina stara się dać sobie nadzieję, Rumuni jednak bardzo pewnie bronią się.

10
7
2
2
1
65'

Próba Ukraińców. Z ok. 15 metrów uderzył Jarmolenko, ale kilka pięter ponad bramką!

7
14
2
4
2
62'
Volodymyr Brazhko #18
4
5
2
2
4
62'
62'
Mykola Shaparenko #19
1
3
1
2
62'
Valentin Mihaila #13
7
1
62'
Dennis Man #20
9
1
1
60'

Dwa kwadranse do końca, a tutaj już wszystko jasne. Ukraina nie ma prawa się po takich ciosach pozbierać się.

24
10
2
5
2
57'

Gol! Strzelił Denis Dragus. Asystował mu Dennis Man. Ukraina znokautowana! Po rzucie rożnym Rumuni przedostali się w okolica przedpola. Dogrywał Man, a Dragus z bliska na 3:0!

5
56'

Ukraińcy zebrali już dwa gongi i proszą się o trzeci. Tym razem Łunin górą broniąc strzał z ostrego kąta Ratiu!

9
8
3
2
3
53'

Gol! Strzelił Razvan Marin. Rumuni podwyższyli prowadzenie. Po kontrze obrońca wybił piłkę przed pole karne, Razvan Marin znalazł miejsce do strzału i pod ręką Łunina trafił na 2:0! Tragiczny w skutkach błąd bramkarza!

66
26
5
4
5
52'

Szarża Sudakowa, który jednak przegapił kilka dobrych momentów do zagrania. Zabrakło uderzenia, ale jest korner.

1
3
1
1
1
50'

Chaotyczni Ukraińcy, bez wiary. Tutaj potrzeba błysku jednego z liderów. Rumuni pewni swego.

11
5
1
48'

W końcu Ukraina, Mudryk dogrywał z lewej strony, wprost w obrońcę.

8
12
2
9
46'

Rumuni już w ataku, Coman uderzył z dystansu. Obok bramki. Łunin stał i obserwował.