(0:0)
Zakończony

Czechy

komentarz

Było blisko niespodzianki. Czesi nawet prowadzili z Portugalią, ale ostatecznie to faworyt zwyciężył 2:1!

28
18
7
15
24
90+4'

Główka rozpaczy Czechów, piłka poszybowała ponad bramką, ale i tak był spalony.

20
12
6
12
11
90+3'
3
90+3'
10
90+2'

Gol! Strzelił Francisco Conceicao. Teraz nie ma wątpliwości! Po zagraniu z lewej strony źle zachował się Hranac, który wyłożył piłkę Francisco Conceicao, a ten z kilku metrów wpakował ją do bramki! 2:1!

Portugalia
66
33
15
31
62
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

16
6
3
1
4
90'
4
2
2
6
9
90'
2
1
3
9
3
90'
4
5
3
3
2
88'

Czesi wrócili z dalekiej podróży, Portugalczycy zdenerwowani i trochę sfrustrowani.

22
16
5
4
6
87'

Po dośrodkowaniu strzał głową Ronaldo i piłka uderzyła w słupek. Poprawka Joty w bramce, ale gola nie ma! CR7 na spalonym i wciąż 1:1!

24
42
8
9
10
84'

Portugalia stara się atakować, ale musi uważać, bo Czesi czekają na błąd faworyzowanego rywala.

13
9
8
2
3
81'

Szansa przed Czechami. Strzał Baraka zablokowany, poprawka Soucka przeleciała tuż obok słupka!

14
6
5
9
6
80'

Szukał miejsca CR7, Czesi są cały czas czujni. A do końca coraz mniej czasu.

3
8
2
3
2
79'
Pavel Sulc #25
1
1
2
2
2
79'
Lukas Provod #14
1
78'

Vitinha uderzył z dystansu, piłkę zdołał odbić bramkarz. Portugalczycy szukają drugiej bramki.

2
1
2
2
2
75'

Zagranie do Ronaldo, który jednak znalazł się na spalonym.

3
4
4
1
72'

Uderzał Bernardo Silva, bramkarz instynktownie odbił piłkę.

3
2
3
6
3
72'

Wszystko wróciło do normy. Portugalia w ataku pozycyjnym, Czesi ponownie czekają na swój moment.

8
5
1
7
4
69'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Robin Hranac. Szybka odpowiedź Portugalczyków. Dogranie w pole karne, piłkę po strzale Mendesa odbił bramkarz, ale tak niefortunnie, że trafił w stojącego przed nim Hranaca! 1:1!

50
66'

Czesi po zdobyciu gola poczuli moc. Portugalczycy trochę zaskoczeni i dość nerwowi.

20
24
6
7
11
63'
2
4
4
3
4
63'
62'

Gol! Strzelił Lukas Provod. No i... Czesi! CR7 już we łzach! Dobre rozegranie w okolicach pola karnego, wycofanie do Provoda, a ten mierzonym strzałem przy słupku na 0:1!

Czechy
107
47
14
8
14
61'
Mojmir Chytil #13
3
3
1
1
60'
Ondrej Lingr #20
Jan Kuchta #11
2
1
1
59'

Bernardo Silva zamiast uderzać z pola karnego podawał, ale został w ostatnim momencie zablokowany!

2
2
1
58'

Cristiano Ronaldo uderzył z rzutu wolnego, bramkarz z małymi problemami, ale piłkę ostatecznie złapał.

3
2
1
1
57'
2
2
2
4
4
55'

CR7 po raz kolejny doszedł do uderzenia. Próba głową trafiła w bark rywala i tylko korner.

3
7
4
3
2
53'

Czesi wciąż szczelnie zamknięci. Nieodżałowanej pamięci Orest Lenczyk na pewno wspomniałby coś o autobusie.

2
3
1
5
3
50'

Tymczasem wyjście Czechów, dogranie jednak z lewej strony było bardzo niedokładne.

4
1
1
2
49'

Portugalia przeważa, ale wciąż ma problemy ze złapaniem odpowiedniego rytmu.

4
3
1
1
1
46'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Dalot. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.