Zakończony

Odra Opole

90+3'
GOOOOOOL!!!

Piroch strzelił głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, zmniejszając rozmiary porażki.

Odra Opole
7
6
4
3
10
90+3'

Odra miała rzut wolny z około 25 metrów, ale Hebel strzelił w mur.

3
2
1
2
90+2'
ŻÓŁTA KARTKA
Arka Gdynia
1
1
1
5
90'

Jeszcze jakiś młody kibic pojawił się na murawie. Ochrona szybko interweniowała.

5
3
90'

Tym razem kontuzji doznał Navarro.

1
1
2
3
89'
1
1
1
1
6
88'

Lenarcik na raty, ale ostatecznie obronił mocny strzał Borjy Galana zza pola karnego.

4
1
1
88'

Trudno spodziewać się, by w tym meczu cokolwiek złego miało jeszcze spotkać Arkę. Zasłużony awans do finału.

6
2
1
87'

Taktyczny faul Niziołka.

1
1
1
87'
1
2
1
85'

Borja Galan zagrał do Hebela, ten miał trochę wolnej przestrzeni w polu karnym Arki, lecz strzelił wyraźnie obok słupka.

2
1
85'

Zrezygnowani piłkarze Odry. Nie ma co się dziwić, prowadzili 1:0, a potem zostali zdeklasowani.

3
3
1
1
1
83'
GOOOOOOL!!!

Po zawodach! Olaf Kobacki wykorzystał kolejną pomyłkę gości na środku boiska, a konkretnie Szreka. Następnie uprzedził Halucha, dziubnął futbolówkę obok niego i strzelił do pustej bramki.

Arka Gdynia
22
11
4
5
8
81'

Problemy Arki, bo zmiany Czubaka i Gaprindaszwiliego były wymuszone kontuzjami.

2
3
2
3
5
80'
ZMIANA
79'

Niewiele dzieje się na boisku. Odra nie ma żadnych argumentów w grze do przodu.

6
2
2
77'
ZMIANA
76'

Czubak doznał jakiegoś urazu. Potrzebuje pomocy za linią boczną. Sztab medyczny pokazuje, że konieczna będzie zmiana.

1
2
2
76'

Kwadrans do końca. Na trybunach trwa już fetowanie awansu do finału, ale nie przesądzajmy.

2
1
1
1
75'
74'

Niecelne uderzenie Adamczyka z kilkunastu metrów. Piłka wyraźnie mu zeszła.

1
1
1
73'
ZMIANA
73'
ZMIANA
72'
ZMIANA
71'

Akcja Odry, ale Hebel strzelił wyraźnie obok słupka zza pola karnego.

1
1
1
1
1
69'
ZMIANA
68'
ZMIANA
68'

Młody Staniszewski potrzebuje pomocy medycznej. Chyba skurcze.

2
1
2
66'

Odra nie radzi sobie z pressingiem Arki. Przed momentem mieliśmy świetną indywidualną akcję Kobackiego, który wypuścił w polu karnym Boreckiego, ale ten strzelił minimalnie obok bramki.

2
2
2
1
3
64'
ZMIANA
63'

Arka w pełni kontroluje boiskowe wydarzenia w drugiej połowie. Odra nie jest równorzędnym przeciwnikiem.

4
1
1
61'

Pół godziny do końca. Arka jest już bardzo blisko finału baraży.

6
3
60'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

3:1 dla Arki! Znowu świetnie na skrzydle zachował się Gaprindaszwili. Łatwo ograny Piroch, płaskie dośrodkowanie Gruzina na piąty metr, gdzie Szrek uprzedził Sidibe i skierował piłkę do własnej bramki.

11
9
6
7
7
58'

Gaprindaszwili się bawi. Tu siateczka, tu kolejny udany drybling. Nie radzą sobie z nim rywale.

8
4
1
1
3
56'

Borja Galan genialnie podał w pole karne do Sarmiento, ale ten fatalnie spudłował z kilku metrów! Oczywiście, mógł być milimetrowy spalony, ale to nie tłumaczy zawodnika Odry.

2
5
2
4
55'

Beznadziejna strata gości na połowie boiska. Arka ruszyła z kontrą, ale fatalnie zachował się Sidibe i też w prosty sposób stracił piłkę.

3
4
1
3
54'

Arka ma przewagę. Goście za bardzo nie potrafią przedostać się w okolice pola karnego gospodarzy.

4
3
1
4
54'

Strzał Kobackiego z kilku metrów w ostatniej chwili zablokował zawodnik Odry.

1
2
53'

Faul taktyczny Antczaka. Powstrzymał rozpędzonego Kobackiego.

1
3
53'
4
1
2
52'

Z rzutu rożnego Navarro, lecz najwyżej w polu karnym wyskoczył zawodnik w niebieskiej koszulce.

1
51'

Gaprindaszwili świetnie podawał w kierunku Kobackiego. Rzut rożny, bo musiał interweniować w tej sytuacji Szrek.

5
3
2
1
3
50'

Akcja Arki lewą stroną. Kobacki indywidualnie, oszukał rywala na prosty zamach na lewą nogę, jednak drugi zawodnik Odry zdążył zablokować strzał.

2
49'

Daleki wyrzut piłki z autu przez Szreka, ale Arka oddala zagrożenie.

3
48'

Zawodnikom Odry - co logiczne - zaczęło się spieszyć. Już nie celebrują wykonania każdego rzutu wolnego.

2
46'

2
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karol Czubak. Asystował mu Tornike Gaprindaszwili.

I już 2:1 dla Arki! Ależ poszli do przodu. Centrował z prawej strony Gaprindaszwili, po czym kapitalny strzał głową oddał Czubak. 2:1!

41
21
6
6
11
42'
GOOOOOOL!!!

Przechwyt Arki na połowie przeciwnika. Akcja lewą stroną, dośrodkowanie Kobackiego, piłka spadła na 11. metrze na nogę Boreckiego, a ten pewnym strzałem doprowadził do wyrównania!

44
24
2
6
15
40'

Strzał Navarro z rzutu wolnego z dobrych 40 metrów. To nie miało prawa się udać - Haluch pewnie złapał piłkę.

5
4
1
1
2
38'

Arka wyraźnie padła mentalnie. Nie grała najlepiej przy 0:0, a teraz będzie jej jeszcze trudniej.

11
9
2
2
5
36'

Stolc brzydko zaatakował Antczaka bez piłki. Rzut wolny, ale bez kartki.

2
3
3
3
3
34'
GOOOOOOL!!!

Odra prowadzi! Arka dała się zaskoczyć po rzucie wolnym. Miękkie dośrodkowanie na dalszy słupek, gdzie akcję zamknął Piroch. Chyba błąd popełnił w tej sytuacji Lenarcik, bo strzał nie należał do najmocniejszych.

Odra Opole
34
27
7
9
13
33'

Borja Galan brzydko faulowany przez Navarro. Do bramki Arki ponad 30 metrów, więc tu raczej o strzale nie będzie mowy.

1
1
1
3
32'

Odbiór Czubaka na połowie Odry, była próba klepki z Kobackim, ale odegranie skrzydłowego Arki okazało się niedokładne. A poza tym jeszcze Czubak faulował w ofensywie.

1
3
3
31'

Tempo tego meczu jest tak senne, że gdyby była taka możliwość, to sędzia najchętniej odgwizdałby obustronnego walkowera.

3
12
1
1
2
29'

Antczak chyba po raz pierwszy miał więcej miejsca na skrzydle, ale akurat popsuł dośrodkowanie.

3
3
5
3
6
28'

Rzut wolny dla Odry niemal z połowy boiska. Miękka wrzutka w okolice szesnastego metra, jednak gospodarze bez problemu sobie z tym radzą.

2
2
2
1
4
26'

Kolejny nieudany strzał Sidibe z dystansu. Piłka przeleciała kilka metrów obok słupka.

3
3
3
2
4
25'

Zawodnicy Arki jakby sparaliżowani, boją się zagrać do przodu na większym ryzyku. A Odra spokojnie, czeka na swoją szansę.

2
3
1
3
23'

Gaprindaszwili faulowany przy linii bocznej. Niby nic, ale to jest dziś taktyka Odry - wybijać Arkę z rytmu przy każdej okazji.

4
4
3
4
6
22'

Borecki zdecydował się na strzał z dalszej odległości, ale nie trafił w bramkę.

3
3
3
3
3
22'

Gospodarze są w posiadaniu piłki, ale oglądamy raczej podania w poprzek boiska. W dodatku w dość wolnym tempie.

4
2
3
3
21'

Nudy. Można usnąć.

5
5
1
3
3
19'

Nie wykorzystała Odra tego rzutu wolnego. Faul w ataku Sarmiento.

4
3
1
1
5
18'

Jakieś przepychanki między zawodnikami przed polem karnym Arki. Ma być rzut wolny dla gości, jednak sędzia musi uspokoić zawodników.

1
3
2
1
4
16'

Staniszewski został trafiony łokciem przez Czaplińskiego.

3
1
1
3
5
16'
7
5
2
1
3
16'

Kwadrans za nami. Arka w ataku, natomiast niewiele z tego wynika. Męczarnie.

1
1
2
1
3
14'

Szrek przewrócił się po dość ostrym wejściu Stolca, ale sędzia Lasyk nie dostrzegł tam przewinienia. Chyba niepotrzebnie podskoczył obrońca Odry.

3
13'

Mecz walki w Gdyni. Na razie nie jest to najlepsza reklama rozgrywek.

1
1
1
2
11'

Po rzucie rożnym dla Arki piłka została wybita przed pole karne. Do strzału z dobrych 40 metrów złożył się Sidibe, ale został zablokowany. Po chwili faulowany przez Marcjanika był Sarmiento.

2
1
3
9'

Ależ źle zachował się teraz Borecki. Piłka spadła mu idealnie na nogę na 20. metrze, ale pomocnik gospodarzy niepotrzebnie starał się przyjmować. Trzeba było uderzać od razu, a tak rywal doskoczył i było po akcji.

2
1
1
8'

W odpowiedzi mieliśmy kontrę Arki. Navarro zagrał ze skrzydła przed pole karne, tam czekał na piłkę Gaprindaszwili, ale jego strzał był zbyt lekki i Haluch nie miał problemów z obroną.

1
4
1
6'

Ruszył teraz lewym skrzydłem Borja Galan. Wyglądało nieźle, ale Hiszpan przewrócił się tuż przed polem karnym po wejściu zawodnika Arki. Sędzia nie zakwalifikował tego jako faul.

4
1
6'

Arce z trudem przychodzi atak pozycyjny, z kolei Odra nie za bardzo potrafi wyjść ze sprawnym kontratakiem.

2
1
4'

Arka przy piłce. Odra schowana za podwójną gardą, czeka na jakąś okazję do kontry.

1
3'

Na razie niewiele się dzieje. Jedni i drudzy blisko siebie, wysoki pressing. Nie ma wiele miejsca, żeby rozegrać akcję.