II połowa została przedłużona o pięć minut.

88'

Po dośrodkowaniu Chyły Zembrowski zagłówkował obok bramki Stomilu.

87'

Nic już dziś nie pomoże Pogoni. W II połowie goście ani razu nie zagrozili bramce Stomilu i wszystko wskazuje na to, że tego już nie zrobią.

83'

Po dośrodkowaniu Wrzesińskiego piłka trafiła w polu karnym Stomilu do Chyły, ale ten uderzył nad bramką Stomilu.

80'

Dobra akcja Stomilu, a w jej końcowej fazie Nishi spod końcowej linii wycofał piłkę do Łukasika, którego strzał z ośmiu metrów obronił Misztal.

80'

Stomil. Schodzi: Grzegorz Lech. Wchodzi: Paweł Łukasik.

78'

Przy pierwszym kontakcie z piłką Trzeciakiewicz zdecydował się na strzał z 25 metrów, ale posłał futbolówkę nad bramką Pogoni.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Rybicki.

Skrzydłowy Pogoni został ukarany za próbę wymuszenia rzutu karnego.

Pogoń Siedlce
75'

Ratajczak uderzył wolejem z ok. 30 metrów, ale Misztal nie musiał interweniować.

69'

Stomil ruszył z kontrą, w której miał przewagę 3 na 2, ale w kluczowym momencie Kujawa źle zagrał do Lecha i Pogoń wznowi grę z autu.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Dybiec.

65'

Augustyniak kontynuuje grę po brutalnym ataku Biedrzyckiego, ale jednak ciągle utyka i chyba potrzebna będzie zmiana.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Igor Biedrzycki.

Stomil Olsztyn
59'

Wydaje się, że Pogoń przejęła inicjatywę, ale z ataku pozycyjnego gości nic nie wynika.

55'

Znów błysnął Żwir, który wpadł w pole karne Stomilu z prawego skrzydła i z 13 metrów huknął nad bramką Pogoni.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Janusz Bucholc.

49'

Żwir zatańczył z obrońcami Pogoni, minął ich trzech, ale czwarty z rywali zatrzymał uderzenie napastnika z 11 metrów od bramki gości.

46'

Początek II połowy. Od środka Stomil.

45'

I połowa została przedłużona o minutę.

42'

Strata drugiego gola kompletnie odebrała Pogoni chęć do gry. Z takim nastawieniem ekipa z Mazowsza I ligi nie obroni.

39'

Gol! Strzelił Tsubasa Nishi. Asystował mu Rafał Kujawa.

Kujawa wygrał z Zembrowskim walkę o piłkę i spod końcowej linii wycofał ją przed bramkę Pogoni do Nishiego, a ten pewnym strzałem wpakował futbolówkę do siatki.

37'

Rafał Kujawa zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale posłał piłkę nieznacznie obok bramki Misztala.

33'

Stomil przetrwał napór Pogoni i spotkanie znów się wyrównało. Goście nie mają argumentów, by zagrozić olsztynianom.

30'

Po centrze Rybickiego z rzutu rożnego do pozycji strzeleckiej doszedł Chyła, ale z kilku metrów uderzył obok bramki gospodarzy.

30'

Stomil czeka na kontry i teraz się doczekał na swoją szansę. Lech znakomicie zagrał do Żwira, który w polu karnym opanował piłkę, ale nie zdołał oddać strzału, bowiem na 7. metrze zablokował go Misztal.

26'

Goście prowadzą atak pozycyjny, ale nie są w stanie zagrozić Stomilowi, który broni się bardzo umiejętnie.

22'

Od kilku minut Pogoń ma zdecydowaną przewagę.

19'

Teraz Skiba się pomylił, źle obliczając tor lotu dośrodkowanej z prawego skrzydła piłki. Futbolówka dotarła do Gołębiewskiego, ale ten głową posłał ją nad bramką gospodarzy.