Czechy
90'

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

87'

Vaclav Kadlec przebiegł się między obrońcami i znalazł miejsce do strzału z dystansu. Mocne, ale niecelne uderzenie odprowadził wzrokiem Manuel Neuer.

84'

Do końca spotkania ma ręce pełne roboty Tomas Vaclik. Tym razem na bramkę reprezentacji Czech mierzył Joshua Kimmich.

80'

Niemcy. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Julian Brandt.

80'

Ilkay Gundogan przyjął piłkę w polu karnym Czechów i natychmiast oddał strzał tą samą nogą. Pudło, choć sytuacja była świetna!

77'

Dość przypadkowo Czesi przetransportowali piłkę pod pole karne gospodarzy. Borek Dockal ma dziś kopyto, a nie stopę, ponieważ oddaje potężne uderzenia.

76'

Czechy. Schodzi: Matej Vydra. Wchodzi: Vaclav Kadlec.

76'

Niemcy. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

74'

Theo Gebre Selassie zgrał co prawda futbolówkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale w drugim tempie już górą reprezentanci Niemiec.

71'

Niemcy zapraszają Czechów na własną połowę, by tym razem przetestować grę z kontrataku. Wynik 3:0 pozwala na eksperymentowanie.

1
69'

Czechy. Schodzi: Milan Petrzela. Wchodzi: Jiri Skalak.

68'
65'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Jonas Hector.

Pomocnik Bayernu Monachium wyprzedził obrońców i z bliska zdobył gola na 3:0 po płaskim dośrodkowaniu Jonasa Hectora z prawej strony pola karnego.

64'

Manuel Neuer po raz pierwszy! Bramkarz reprezentacji Niemiec utrzymał koncentrację i kapitalnie rzucił się na strzał Borka Dockala z pierwszej piłki.

1
63'

Czechy. Schodzi: David Pavelka. Wchodzi: Lukas Droppa.

62'

Mario Goetze nabiegał na płaskie dośrodkowanie. Do końca towarzyszył mu przeciwnik i Niemcy zamiast gola mają korner.

59'

Uraz Juliana Draxlera i dynamiczy piłkarz opuścił boisko z pomocą medyków.

57'

Rozpędził się Julian Draxler i wypuścił w bój Mesuta Oezila. Trochę wyrzucony do boku pomocnik Arsenalu nadział się na wślizg defensora. Tylko korner.

54'

Żółtą kartkę otrzymał David Pavelka.

52'

Zadowoleni są z siebie gospodarze. Nic nie wskazuje na to, że Czesi są w stanie odrobić poniesioną stratę.

49'

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Mesut Oezil.

Wstrzelił się wreszcie Toni Kroos. Płaskie uderzenie z 16. metra do siatki i Niemcy prowadzą 2:0. Druga asysta na koncie Mesuta Oezila!

47'

Strzał zza pola karnego prosto w rękawice bramkarza. Czekał na dobitkę Julian Draxler, ale chwyt Tomasa Vaclika był pewny.

46'

Piłka w grze!

43'

Jerome Boateng bawi się dobrze z Czechami. Przyjemne dla oka, techniczne zagrania sieją spustoszenie w szeregach rywali.

41'

Tomas Vaclik przebiegł się po piłkę. Mała rozgrzewka przydałaby się jednak przede wszystkim Manuelowi Neuerowi, którego Czesi nie angażują w grę.

38'

Thomas Mueller polował na drugiego gola po następnym składnym rozegraniu naszych zachodnich sąsiadów. Niebezpiecznie było również po płaskim podaniu Mario Goetze.

35'

Przewaga Niemców jest miażdżąca, ale dopóki nie zdobędą drugiego gola, ich sytuacja nie będzie komfortowa.

31'

Kapitalna wymiana podań. W rolach głównych Thomas Mueller oraz Mario Goetze, a ten drugi w sytuacji sam na sam dziobnął piłkę ponad Tomasem Vaclikiem, ale zarazem obok bramki.

30'

Joshua Kimmich ponownie pod bramką reprezentacji Czech. Doskoczył do piłki, ale bardziej oddał ją Tomasowi Vaclikowi niż oddał strzał głową.

29'

Za wysokie podanie w kierunku Joshuy Kimmicha. Boczny obrońca musi wracać na własną połowę. Jego wysiłek poszedł tym razem na marne.

27'

Dwie interwencje Tomasa Vaclika i jedyny łup, jaki wywalczyli gospodarze, to rzut rożny.

25'

Spokojnie radzą sobie gospodarze z atakami Czechów i ci raz po raz muszą wracać na własną połowę z rozczarowaniem wypisanym na twarzach.

23'

Świetne, długie podanie Jerome'a Boatenga do Mario Goetze, a cała akcja Niemców skończyła się płaskim uderzeniem Juliana Draxlera tuż obok słupka Czechów.

20'

Tym razem upiekło się Czechom, ale wybijają dośrodkowania rywali za krótko, a drugą piłkę zbierają zawsze podopieczni Joachima Loewa.

19'

Żółtą kartkę otrzymał Pavel Kaderabek.

16'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego na drugi słupek w kierunku Marka Suchego. Obrońca reprezentacji Czech nie zdołał zgrać piłki w środek pola karnego.

13'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Mesut Oezil.

Szybki wypad reprezentacji Niemiec zaowocował golem na 1:0. Piłka powędrowała jak po sznurku w pole karne, a ostatnim ogniwem w łańcuszku był Thomas Mueller, którego płaski strzał odbił się jeszcze od nogi przeciwnika i wylądował w bramce Czechów!

12'

Thomas Mueller był na spalonym i sędziowie musieli przerwać akcję reprezentacji Niemiec.

11'

Drugi strzał Toniego Kroosa jeszcze gorszy od poprzedniego. Pomocnik reprezentacji Niemiec huknął zza pola karnego nieczysto i daleko od bramki.

10'

Zdecydowana przewaga Niemców pod względem posiadania piłki, ale wydaje się, że Czesi zyskali trochę pewności siebie.

7'

Toni Kroos strzelił bezpośrednio z rzutu wolnego mimo ostrego kąta. Piłka trafiła w głowę stojącego w murze Czecha.

6'

Nerwowo Czesi po prostopadłym podaniu Mesuta Oezila i całe zamieszanie skończyło się faulem Milana Patrzeli na Jonasie Hectorze. Dobra szansa na gola z rzutu wolnego.

4'

Ladislav Krejci ustawił się dobrze i wybił piłkę na rzut rożny. Po dośrodkowaniu był strzał głową prosto w obrońcę reprezentacji Czech.

3'

Reprezentacja Niemiec w białych koszulkach i czarnych spodenkach, natomiast przyjezdni na czerwono.

2'

Pierwsze crossowe podanie i minimalne spóźnienie Juliana Draxlera. Rozpędzony reprezentant Niemiec walczył ambitnie o dojście do piłki.

20:22

Niemcy rozpoczęli eliminacje do mistrzostw świata od pewnego zwycięstwa z Norwegią, natomiast Czesi zremisowali z Irlandią Północną.

20:22

Ławka rezerwowych reprezentacji Niemiec: Tomas Koubek, Jiri Pavlenka - Lukas Droppa, Theo Gebre Selassie, Jakub Brabec, Jaromir Zmrhal, Jiri Skalak, Vaclav Kadlec, Jan Sykora, Patrik Schick.