3
1
2
88'

Ostatnie minuty nadziei reprezentacji Walii, która jest obecnie na 3. miejscu w tabeli.

9
2
1
2
1
87'

Goście wybili piłkę po rzucie rożnym gospodarzy.

1
1
86'

Bardzo głęboko bronią się Irlandczycy.

1
1
1
1
3
84'

Aaron Ramsey wykonywał rzut wolny, ale wciąż bez zmiany wyniku.

1
1
2
82'

Pewnie strzał rywala wyłapał Darren Randolph. Cały czas atakuje Walia, która ma coraz mniej czasu na wyrównanie.

4
3
4
5
4
79'

Żółtą kartkę za opóźnianie gry otrzymał Ciaran Clark.

1
1
3
1
77'

Irlandia. Schodzi: Harry Arter. Wchodzi: Glenn Whelan.

1
1
2
1
75'

Do końca regulaminowego czasu gry pozostał kwadrans.

1
1
2
1
1
74'

Cały czas w ofensywie są gospodarze, a Irlandia czeka na okazję do kontry.

5
2
2
1
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daryl Murphy.

1
3
1
1
71'

Walia. Schodzi: Hal Robson-Kanu. Wchodzi: Sam Vokes. Trener Walijczyków wykorzystał tym samym wszystkie zmiany.

67'

Ashley Williams miał problemy z koszulką, którą musiał wymienić. Przy piłce znajduje się kadra Walii.

1
1
3
1
1
65'

Walia. Schodzi: Andy King. Wchodzi: Ben Woodburn.

2
1
2
1
2
63'

Irlandia nie zamierza się tylko bronić po strzelonym golu, lecz stara się zaatakować.

5
1
1
1
60'

Chris Coleman (selekcjoner Walii) zachęca swoich podopiecznych do jeszcze cięższej pracy.

1
3
1
1
57'

Gol! Strzelił James McClean. Asystował mu Jeff Hendrick.

Nacierali Walijczycy, ale gola strzelili przyjezdni! Gospodarze popełnili fatalny błąd w defensywie. Następnie piłkę przejął Jeff Hendrick, który z prawego skrzydła posłał płaskie dośrodkowanie w pole karne, a tam akcję wykończył pewnym strzałem James McClean.

31
16
10
7
12
56'

Wciąż w ofensywie są walijscy zawodnicy, którzy wymieniają kolejne podania.

2
2
2
1
53'

Hal Robson-Kanu celnie główkował, a swój zespół przed stratą gola uratował Darren Randolph.

1
1
2
51'

Było groźnie pod irlandzką bramką po rzucie rożnym wykonywanym przez Walijczyków.

1
3
48'

Na boisku mamy dużo fizycznej walki.

1
1
3
1
3
46'

Druga połowa starcia w Cardiff rozpoczęta.

1
3
1
1
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

3
1
44'

Na razie żadna z drużyn nie może rozegrać składnej akcji. Typowo wyspiarski mecz. Przypominamy, że ostatnie dwa starcia walijsko-irlandzkie zakończyły się bezbramkowymi remisami.

1
41'

Ostatnie fragmenty pierwszej połowy. W ataku znajdują się goście.

3
1
1
1
1
39'

Ben Davies podjął się próby strzału, lecz huknął ponad bramką.

1
1
1
1
3
37'

Walia. Schodzi: kontuzjowany Joe Allen. Wchodzi: Jonathan Williams.

36'

Atak pozycyjny konstruuje reprezentacja Walii, ale robi to zbyt wolno, żeby zaskoczyć Irlandię.

1
33'

David Meyler ostro zaatakował przeciwnika i od rzutu wolnego na środku boiska rozpocznie Walia.

4
31'

Groźnie strzelał Shane Duffy, jednakże obok bramki strzeżonej przez Wayne'a Hennessey'a.

1
30'

Rywalizacja jakby się wyrównała i jest sporo walki w środku pola.

1
27'

Gra się zaostrza - Damir Skomina coraz częściej musi sięgać po gwizdek.

1
1
1
25'

Tom Lawrence zdecydował się na strzał z dystansu, ale pewnie piłkę złapał Darren Randolph.

1
24'

Do tej pory lepiej prezentują się gospodarze, a tylko od czasu do czasu na połowę rywala zapuszcza się Irlandia.

4
3
2
21'

Trwa oblężenie irlandzkiej bramki przez Walijczyków.

1
1
3
19'

Faulował rywala Robbie Brady i będzie rzut wolny dla Walii.

2
1
1
1
3
17'

Ashley Williams zażegnał niebezpieczeństwo pod walijską bramką.

2
2
3
2
2
16'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joe Allen.

4
5
3
2
1
15'

Darren Randolph wyłapał piłkę i rozpocznie akcję swojego zespołu. Na trybunach siedzi kontuzjowany Gareth Bale (Walia).

1
1
1
3
2
12'

Praktycznie cały czas przeważają reprezentanci Irlandii, którzy nie są w stanie postawić kropki nad "i".

2
1
1
1
2
10'

Starała się zaatakować Irlandia, ale bezskutecznie i dalej bez zmiany wyniku.

2
1
1
8'

Aaron Ramsey uderzał z dystansu, jednakże niecelnie.

1
1
1
1
1
7'

Na razie spotkanie pod kontrolą ma walijska drużyna, lecz jeszcze nie stworzyła sobie dogodnej sytuacji do zdobycia bramki.

1
1
1
2
2
5'

Walijczycy starają się narzucić swój styl gry i utrzymują się przy piłce na połowie przeciwnika.

3
1
2
2
3
3'

Walia wykonywała rzut rożny, ale "szarańcza" w polu karnym rywali nie przyniosła im gola.

1
2
1
2'

Znakomita atmosfera na trybunach Cardiff City Stadium. Gospodarze wymieniają kolejne podania.

2
1
1
1
1
1'

Na starcie rywalizacji obydwie drużyny starają się grać długimi podaniami.

2
2
czas Start meczu
19:42

Czas na hymny narodowe Irlandii i Walii.