2:2
Zakończony
Polska
90+3'

Z boku pola karnego do nikogo dośrodkował Abzał Biejsiebiekow i piłkę złapał Łukasz Fabiański.

7
1
1
2
1
90+1'

Sprzed pola karnego wysoko nad bramką uderzył Grzegorz Krychowiak. Jeszcze szarpiemy, ale czasu coraz mniej!

1
2
90'

Doliczone 4 minuty.

2
1
89'

Zakotłowało się teraz w naszym polu karnym, na szczęście Tagybergen fatalnie przestrzelił z ostrego kąta.

88'

Z dystansu wyraźnie spudłował Kamil Glik. Pochopna decyzja polskiego obrońcy.

1
86'

Sprzed pola karnego celnie, ale zbyt lekko uderzył Karol Linetty. Piłka w rękach Pokatiłowa.

84'

Robert Lewandowski kapitalnie opanował piłkę przed polem karnym, zagrał do wbiegającego Błaszczykowskiego, a ten z ostrego kąta trafił w słupek!

6
1
2
1
83'
ZMIANA
81'

Bardzo dobra centra Błaszczykowskiego z rzutu wolnego z narożnika boiska, jednak zabrakło strzału.

1
79'
ZMIANA

Kazachstan. Schodzi: Bauyrżan Isłamchan. Wchodzi: Aschat Tagybergen.

wchodzi Wchodzi
Aschat Tagybergen #10
schodzi Schodzi
Bauyrżan Isłamchan #9
1
77'

Piłka w siatce po strzale Lewandowskiego, ale Polak złapany na minimalnym spalonym. Gola nie ma.

2
2
77'

Szkoda! Robert Lewandowski zgrał piłkę w polu karnym do Milika, ale ten skiksował na 5. metrze i to ułatwiło interwencję bramkarzowi.

4
3
75'

Czas leci, a gra Polaków jest szarpana. Kazachowie robią wszystko, by nam przeszkadzać.

6
74'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul na Gliku otrzymał Bauyrżan Isłamchan.

Kazachstan
5
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Glik. Brzydkie zachowanie polskiego obrońcy, który nogą popędzał leżącego na boisku rywala.

4
2
1
1
3
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Islambek Kuat.

1
69'

Żółtą kartkę za faul na Zielińskim otrzymał Siergiej Chiżniczenko.

69'
ZMIANA

Kazachstan. Schodzi: Maksat Bajżanow. Wchodzi: Azat Nurgalijew.

Azat Nurgalijew #13
Maksat Bajżanow #15
4
1
67'

Przyblokowany strzał Milika sprzed pola karnego i piłkę złapał Pokatiłow.

3
65'

Mogliśmy znów prowadzić, ale gospodarze w ostatniej chwili zablokowali strzał Lewandowskiego z ostrego kąta!

3
1
63'

Oszołomieni Polacy, próbują wprawdzie atakować, ale widać, że przychodzi im to teraz z trudem.

3
61'
ZMIANA

Kazachstan. Schodzi: Jeldos Achmetow. Wchodzi: Renat Abdulin.

Renat Abdulin #23
Jeldos Achmetow #6
3
60'

Przerwa w grze, urazu doznał Achmetow.

2
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Siergiej Chiżniczenko. Asystował mu Maksat Bajżanow.

Niebywałe! Polacy stanęli i płacą za to wysoką cenę. Z prawej strony boiska dośrodkował Bajżanow, nieudanie przecinał to Fabiański i piłkę w siatce po raz drugi w tym meczu umieścił Chiżniczenko.

Kazachstan
Asysta:
7
2
12
57'

Mużykow zakręcił Salamonem i dośrodkował w pole bramkowe, na szczęście gospodarzom zabrakło wykończenia.

1
57'

Niezłe dośrodkowanie Błaszczykowskiego z rzutu wolnego, ale gospodarze wybli piłkę poza boisko.

1
2
56'

Żółtą kartkę otrzymał Maksat Bajżanow.

Kazachstan
3
1
54'

Kamil Glik przeciął dośrodkowanie Isłamchana z rzutu wolnego.

3
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Piszczek.

51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Siergiej Chiżniczenko. Asystował mu Dmitrij Szomko.

Niestety tracimy gola. Rybus był źle ustawiony, nie przeciął dośrodkowania Szomki do Chiżniczenki i ten pokonał Fabiańskiego z kilku metrów.

Kazachstan
Asysta:
Dmitrij Szomko #18
4
16
51'

Bartosz Kapustka nie opanował piłki na 10. metrze po płaskim dośrodkowaniu Lewandowskiego.

1
50'

Abzał Biejsiebiekow szukał długim zagraniem Chiżniczenki, ale ten był na spalonym.

2
48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
1
46'

Isłamchan szarżował przed polskim polem karnym, ale poślizgnął się i łatwo stracił piłkę na rzecz Kapustki.

1
46'

Początek drugiej połowy.

3
45+1'

Pokatiłow na raty obronił strzał z dystansu Kapustki.

3
45'

Doliczona 1 minuta.

1
1
45'

Ależ pech Milika! Po jego strzale z ostrego kąta piłka odbiła się od słupka i wylądowała w rękach Pokatiłowa!

1
3
43'

Żółtą kartkę za faul na Lewandowskim otrzymał Jeldos Achmetow.

Kazachstan
5
42'

Znów było bardzo groźnie! Niekryty w polu karnym Kuat oddał strzał głową przy słupku i Łukasz Fabiański interweniował z kłopotami.

2
1
41'

Kamil Glik powstrzymał wślizgiem szarżującego na lewym skrzydle Mużykowa.

2
40'

Swobodnie na połowie gospodarzy dryblował Łukasz Piszczek, ale w końcu stracił piłkę.

2
1
37'

Mieliśmy teraz mnóstwo szczęścia! Niesamowitą szarżę przeprowadził Isłamchan, który wbiegł między polskich stoperów, znalazł się w sytuacji sam na sam z Fabiańskim, ale posłał piłkę tuż obok słupka.

2
1
1
36'

Na razie gramy w dziesiątkę, bo poza boiskiem z pomocy lekarskiej korzysta Jakub Błaszczykowski.

4
2
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski.

"Lewy" zmylił Pokatiłowa i pokonał go pewnym uderzeniem w prawy róg. 0:2!

34'

Rzut karny dla Biało-Czerwonych! Lewandowski sfaulowany przez Achmetowa.

4
2
2
31'

Mogło być 2:0 dla Polaków! Arkadiusz Milik otrzymał w polu karnym świetne podanie od Rybusa, ale trafił w poprzeczkę!

4
5
28'

Żółtą kartkę za faul na Kuacie otrzymał Piotr Zieliński.

27'

Teraz nieco lepszy moment w wykonaniu Kazachów, jednak brakuje im dokładności pod polskim polem karnym.

2
25'

Głęboko z lewego skrzydła dośrodkował Szomko i piłkę bez trudu złapał Łukasz Fabiański.

2
23'

Zbyt krótka centra Rybusa z rzutu wolnego i gospodarze oddalili zagrożenie.

1
22'

Szomko bezpardonowo sfaulował Lewandowskiego, obyło się jednak bez kartki.

1
3
22'

Polacy kontynuują natarcie, widać, że nikt w naszym zespole nie zadowala się jednobramkowym prowadzeniem.

2
20'

W innym meczu "polskiej" grupy Dania prowadzi z Armenią 1:0.

2
18'

Żółtą kartkę otrzymał Serhij Malij.

Serhij Malij #2
Kazachstan
2
1
18'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Lewandowski.

17'

Przepychanka na boisku. Polacy zaczęli odpowiadać na agresywną grę Kazachów i teraz Lewandowski sfaulował Achmetowa.

2
2
16'

Szomko otrzymał bardzo dobre podanie na lewe skrzydło, jednak źle przyjął piłkę i akcja gospodarzy spaliła na panewce.

1
1
14'

Przerwa w grze. Na boisku przez chwilę leżał Arkadiusz Milik, ale nie stało się nic poważnego.

2
12'

Biało-Czerwoni próbują pójść za ciosem, Kazachowie nie potrafią odpowiedzieć.

2
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Kapustka. Asystował mu Jakub Błaszczykowski.

1:0 dla Polski! Kilka szybkich podań i obrona gospodarzy została rozmontowana. W decydującym momencie Błaszczykowski idealnie dograł w pole karne do Kapustki, a ten wyprzedził środkowych obrońców i pokonał Pokatiłowa z najbliższej odległości.

8'

Polacy starają się grać wysokim pressingiem, ale klarownej sytuacji jeszcze nie mieli.

1
5'

Poderwali się kibice gospodarzy, jednak szarża Mużykowa lewym skrzydłem była kompletnie nieudana. Piłka poza boiskiem.

1
4'

Pokatiłow wybiegł poza pole karne, by uprzedzić Lewandowskiego.

2
2'

Zbyt mocne podanie do Milika i piłka opuściła boisko. Chaotyczny początek z obu stron.

2
17:24

Oba zespoły właśnie wychodzą na boisko, na trybunach Astana Areny sporo wolnych miejsc.