31
47
88'

Gol! Strzelił Ciprian Deac. Asystował mu Nicusor Bancu.

Rumuni wyrównują w dziesiątkę! Po centrze z lewego skrzydła i zamieszaniu w polu karnym piłkę do siatki skierował Deac. Wydaje się, że był tam jeszcze rykoszet, bowiem piłka nienaturalnie przeleciała nad rękoma Schmeichela.

28
84'

Uffff....Mamy Lewandowskiego! Polska prowadzi z Czarnogórą 3:2!

164
77
16
13
11
83'

Rumunia. Schodzi: Mihail Baluta. Wchodzi: George Tucudean.

14
83'

Dania. Schodzi: Yussuf Poulsen. Wchodzi: Lasse Schoene.

82'

Nerwy w Polsce. Nasi stracili w krótkim odstępie czasu 2 gole i w Warszawie jest już remis!

16
10
12
21
61
78'

Celny strzał gości z rzutu wolnego. Uderzenie jednak nie było silne, a do tego odległość do bramki znaczna. Kasper Schmeichel pewnie zatrzymał futbolówkę.

14
7
9
10
32
74'

Dania prowadzi, ale nam humory dopisują. Na Narodowym nadal 2:0, a to już 74. minuta gry. Mundial o włos!

69
43
15
13
24
73'

Koszmarny strzał z 25 metrów! Piłka uderzona przez Stanciu poleciała w trybuny.

14
14
12
17
38
72'

Żółtą kartkę otrzymał Simon Kjaer. Faulowany Keseru.

32
18
12
14
18
70'

Rumunia. Schodzi: Florin Andone. Wchodzi: Claudiu Keseru.

20
12
15
13
12
70'
17
8
9
10
13
69'

Wreszcie spod opieki obrońców uwolnił się Nicklas Bendtner, ale jego strzał głową minął bramkę.

16
19
8
14
9
66'

Rumunia. Schodzi: Constantin Budescu. Wchodzi: Nicusor Bancu.

27
15
15
10
13
63'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Cristian Ganea. Rumunia zatem w dziesiątkę po faulu taktycznym na rozpędzonym Poulsenie.

28
26
17
35
116
61'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolae Stanciu. Faul w środku boiska.

18
9
8
14
48
59'

Żółtą kartkę otrzymał Cristian Ganea.

26
11
14
22
60
59'

Gol! Strzelił Christian Eriksen.

Bardzo blisko obrony był Ciprian Tatarusanu. Bramkarz pofrunął w swoją lewą stronę, miał już kontakt z piłką, ale strzał był zbyt silny.

52
33
39
74
284
58'

Ganea traci równowagę i zaczepia składającego się do strzału głową Bendtnera. Rzut karny dla Danii!

8
12
11
22
66
56'

Otwarta gra w Kopenhadze.

26
10
5
6
15
54'

Żółtą kartkę otrzymał Ciprian Tatarusanu. Niesportowe zachowanie.

17
10
9
10
44
54'

Christian Eriksen zamarkował strzał z 23 metrów, po czym prostopadle podał do Poulsena. Ten szuka podaniem Bendtnera, ale grę przerywa gwizdek... ofsajd.

29
14
10
9
16
52'

Blisko gola gospodarze! Świetna piłka posłana z prawego skrzydła na 5. metr. "Główka" Bendtnera mija bramkę gości.

34
22
8
9
18
50'

Żółtą kartkę otrzymał Constantin Budescu. Za komentowanie decyzji sędziowskich.

16
11
11
14
35
50'

I ponownie Rumunia. Mocne wstzrelenie piłki przed bramkę z lewej flanki, ale na jej drodze stanął Simon Kjaer.

22
9
8
13
24
48'

Atak Rumunów tak na dzień dobry. Piłkę otrzymał stojący z prawej strony pola karnego Ciprian Deac. Mocny strzał w kierunku dalszego słupka zablokowali obrońcy.

23
9
8
6
11
46'

komentarz

Realnie patrząc jesteśmy już więcej niż jedną nogą na mundialu...

42
12
10
7
7
45'

Sędzia doliczył minutę.

63
32
19
14
18
43'

Podanie na prawą flankę do Poulsena, ale ten naciskany przez dwóch rywali wyjechał z piłką poza linię boczną. Ciężko mają dziś skrzydłowi gospodarzy.

38
25
13
7
13
41'

Zaskakujące uderzenie Budescu z 30 metrów, ale piłka mija prawy słupek duńskiej bramki.

50
12
16
28
36
37'

Zabójcza kontra Duńczyków po dalekim piąstkowaniu Schmeichela. Nicklas Bendtner minął bramkarza i skierował piłkę do siatki. Gol jednak nie zostaje uznany. Chorągiewka liniowego w górze!

75
34
13
16
24
35'

Rzut oka w stronę Warszawy. Jest dobrze, w 37. minucie prowadzimy z Czarnogórą 2:0.

127
62
11
11
11
34'

Prostopadłe podanie mija wysoko ustawioną rumuńską defensywę i sam na bramkarza od połowy boiska biegnie Nicklas Bendtner. Napastnik zlekceważył wracajacych rywali i w polu karnym przyblokował go wślizgiem Hoban.

21
13
10
9
9
31'

Tym razem bez kombinowania, mocno z 23 metrów strzela Pione Sisto, ale bramkarz prawą ręką zbija piłkę nad poprzeczką.

26
13
10
14
13
28'

Najlepsza jak dotychczas szansa gospodarzy. Podanie na wolne pole przechwycił na prawej stronie Yussuf Poulsen. Płaskie dogranie na 13. metr trafia pod nogi Sisto, ale ten pudłuje.

24
17
20
17
16
25'

Przerwa w grze. Po dośrodkowaniu Eriksena z rzutu rożnego w powietrznej walce o futbolówkę ucierpiał Florin Andone.

26
15
43
30
23
22'

Ładnie rozegrali piłkę Rumuni. Dobrze zastawił się Andone, ale po chwili zbyt mocno podał do Deaca. Ten jednak dogonił piłkę i świetnie wycofał na 20. metr. Constantin Budescu uderzył "wolejem", ale fatalnie skiksował.

26
21
13
18
17
19'

Kolejny rzut wolny z tego samego miejsca, tyle że po przeciwnej stronie pola karnego gości. Tym razem dośrodkowanie dość głębokie i pewnie na przedpolu łapie Ciprian Tatarusanu.

35
23
12
12
11
17'

Ganea faulował Poulsena na prawej stronie boiska na wysokości pola karnego Rumunii. Centrował Christian Eriksen, ale jak na niego było to bardzo słabe dośrodkowanie.

30
16
6
8
9
16'

A tymczasem na Narodowym już 2:0! TuuuuurboGrosik!

113
43
14
10
9
15'

Kwadrans gry w Kopenhadze już za nami. Dobrą postawą zaskakują Rumuni.

25
13
8
4
6
12'

Żółtą kartkę otrzymał Mihail Baluta. Atak na nogi Dalsgaarda.

18
10
6
13
21
10'

Nie patyczkują się Rumuni. Jeśli nie da się czysto odebrać piłki natychmiastowo faulują. Zdecydowane wejścia rywali odczuli już Sisto i Poulsen.

18
9
4
2
6
7'

Środkiem boiska ruszył Pione Sisto. Długa przebieżka z piłką przy nodze zakończyła się dopiero 35 metrów przed rumuńską bramką. Poradzili sobie obrońcy.

13
6
5
5
9
6'

W Kopenhadze na boisku spokój, ale na Narodowym gorąco. Krzysztof Mączyński strzela na 1:0!

79
28
7
5
3
4'

Dobrze zapowiadającą się kontrę Danii przerywa gwizdek sędziego. Nicklas Bendtner opanowując piłkę pomagał sobie ręką.

12
7
2
4
4
3'

Bardzo spokojne pierwsze minuty. Nikt nie rwie się do przodu.

14
6
4
3
3
17:03

Rumuni zagrają w jednolitych żółtych strojach, Dania w czerwonych koszulkach i białych spodenkach.

6
3
5
5
3
17:03

Do pierwszego gwizdka pozostał jeszcze kwadrans. Zobaczcie zatem wszystkie możliwe warianty rozstrzygnięć w gr. E.