Zakończony
Anglia
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Harry Kane. 2:2! Szkoci wychodzili z kontrą 3 na 1, ale stracili piłkę. Ta w końcu trafiła do niepilnowanego Kane'a, a taki snajper jak on nie marnuje doskonałych okazji strzeleckich.

46
27
17
20
39
90'

Cztery minuty doliczone.

15
8
3
7
12
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leigh Griffiths. 2:1! Niesamowite - Griiffiths po raz drugi pokonał Harta strzałem z rzutu wolnego!

74
38
26
11
17
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leigh Griffiths. 1:1! Napastnik Celtiku bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego pokonał Harta. Piłka poleciała nad murem i Hart nie był w stanie sięgnąć futbolówki.

73
42
25
14
22
84'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Raheem Sterling.

5
2
1
1
3
82'

Gordon tym razem nie miał problemów ze złapaniem piłki po strzale Lallany z dystansu.

5
4
3
3
4
81'
ZMIANA

Szkocja. Schodzi: Ikechi Anya. Wchodzi: Chris Martin. Napastnik pojawia się na boisku. Szkoci nie mają nic do stracenia.

6
3
2
3
3
79'

Przerwa w grze, ponieważ problemy ze stopą ma Anya.

4
3
3
3
3
75'

Dośrodkowanie Bertranda z rzutu wolnego i niecelny strzał głową oddał Dier.

4
3
2
3
2
74'

Scott Brown, który ma już żółtą kartkę na koncie, faulował teraz Allego, ale nie ma kolejnego napomnienia.

4
3
2
2
2
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alex Oxlade-Chamberlain. 1:0 dla Anglii! Indywidualna akcja Oxlade'a-Chamberlaina, który strzałem z lewej nogi pokonuje Gordona. Bramkarz Szkocji powinien lepiej się spisać w tej sytuacji, ponieważ piłka leciała wprost w niego.

29
16
8
12
20
69'

Griffiths stwarza sporo problemów Anglikom. Przed chwilą faulował go Smalling.

6
3
2
3
2
66'
ZMIANA

Szkocja. Schodzi: Robert Snodgrass. Wchodzi: Ryan Fraser.

61'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Eric Dier. Faulowany McArthur.

5
4
3
3
3
60'

Teraz Armstrong otrzymał piłkę od napastnika Celtiku, jednak jego strzał z 25 metrów również był niecelny.

4
3
2
2
2
57'

Griffiths przetrzymał piłkę i poczekał aż Robertson zbliży się do niego. Jednak lewy defensor Hull City oddał niecelny strzał.

3
2
2
2
2
55'

- Moim zdaniem Griffiths czekał na Walkera i to było za mało, żeby podyktować "jedenastkę" - powiedział Gary Neville, ekspert Sky Sports.

6
4
2
2
2
54'

Griffiths upadł w polu karnym Anglików po starciu z Walkerem. "Jedenastka"? Sędzia uznał, że nie należała się.

8
6
3
4
4
53'

To mogła być dobra okazja, gdyby tylko Alli zagrał celnie do Rashforda. No właśnie, gdyby...

6
4
1
1
4
51'

Jake Livermore nie miał teraz szczęścia, ponieważ po jego strzale z 16 metrów piłka otarła się o jednego z zawodników i trafiła w SŁUPEK!

5
3
1
1
2
50'

Robertson dobrze powstrzymał szarżującego na skrzydle Kyle'a Walkera.

3
3
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
1
1
1
46'
ZMIANA
45'

Żółtą kartkę otrzymał Jake Livermore. Faulowany Snodgrass.

40'

Gordon wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Rashforda z rzutu rożnego.

5
3
1
36'

Szkoci nie mają już nic do powiedzenia w ofensywie. Anglicy przejęli inicjatywę.

3
2
1
3
4
32'

Lallana znów szukał zagraniem Kane'a - tym razem za mocno podał w jego kierunku.

3
2
1
1
2
29'

Gordon wyszedł poza własne pole karne, ale źle główkował. Piłka znalazła się pod nogami Anglików, lecz po chwili bramkarz naprawił swój błąd broniąc strzał Rashforda.

2
1
1
28'

Coraz aktywniejszy jest Dele Alli. 21-latek ma za sobą genialny sezon.

3
2
1
25'

Korner dla Anglii. Dośrodkował Rashford i piłka leciała na krótki słupek w kierunki Diera, który jednak został powstrzymany.

3
1
22'

Bardzo groźna sytuacja, a przed szansą stanął Kane. Nie oddał jednak czystego strzału, ponieważ był naciskany przez rywala.

3
1
21'

Mulgrew przewidział podanie Lallany do Kane'a i przejął piłkę.

5
2
1
1
1
18'

Podawali, podawali i w końcu wykreowali okazję. Dier posłał wysokie zagranie do Kane'a. Napastnik Anglii przyjął piłkę tak, że od razu oddał strzał lewą nogą - nad poprzeczką.

3
2
1
1
2
16'

Anglia teraz ciut dłużej utrzymuje się przy piłce, ale co z tego skoro bardzo daleko od bramki Gordona.

3
2
1
1
1
13'

Alli szukał podaniem Bertranda, ale zagrał niedokładnie. "Nie klei" się gra Anglikom.

2
2
11'

Kolejna akcja gospodarzy. Więcej miejsca miał po lewej stronie Anya, ale ostatecznie wywalczył tylko korner.

3
2
1
1
1
9'

Niezły początek w wykonaniu Szkotów.

4
2
1
1
2
7'

Snodgrass posłał piłkę do Griffithsa, który oddał celny strzał i chociaż Harta oślepiało słońce, to nie miał problemów ze złapaniem futbolówki.

3
2
1
1
1
4'

- To głupie. Tak doświadczony zawodnik, a zachował się tak nieodpowiedzialnie. Musi teraz uważać - powiedział o Brownie Gary Neville, ekspert Sky Sports.

6
3
2
1
1
3'

Żółtą kartkę otrzymał Scott Brown. Najpierw na samym początku meczu faulował Diera, a przed chwilą Dele Allego.