Alvaro Morata huknął do siatki, ale za spalonego. Publiczność już zapomniała o tej akcji i nagradza brawami jednego z bohaterów spotkania Isco.

4
4
6
87'

Włosi wiedzą, że tego meczu nie wygrają. Poprzednie spotkanie przegrali niemal dokładnie rok temu, a w eliminacjach ponieśli porażkę ponad dekadę temu.

9
2
3
3
3
84'

Trochę strachu dla Hiszpanów po upadku Alvaro Moraty. Napastnik podniósł się z boiska i jest gotowy do walki w ostatnich minutach spotkania.

10
5
3
3
2
80'
79'

Hiszpania. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Saul Niguez.

3
5
4
8
4
77'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Sergio Ramos.

Przebojowa szarża Sergio Ramosa zakończona dokładnym podaniem w pole bramkowe do Alvaro Moraty. Zmiennik strzelił z bliska do bramki. 3:0 i Hiszpania ma komplet punktów w kieszeni!

52
24
7
6
5
74'

Alvaro Morata wystartował do prostopadłego podania. Choć ma dużo energii po wejściu na boisko, nie potrafił wyprzedzić zmęczonego już Andrei Barzagliego.

4
1
3
2
4
72'
10
3
5
4
3
70'

Włochy. Schodzi: Andrea Belotti. Wchodzi: Eder.

8
4
1
2
2
68'

Na razie Dani Carvajal przedarł się w pole karne Italii i miał przed oczami jedynie Gianluigiego Buffona. W tym pojedynku zatriumfował bramkarz!

6
1
2
2
67'

Federico Bernardeschi i Eder mają ratować mecz. Giampiero Ventura i tak długo czekał z przeprowadzeniem zmian.

4
1
2
65'

Ciro Immobile sprytnie przepuścił podanie Matteo Darmiana do Andrei Belottiego. Napastnikowi Torino FC zabrakło spokoju i przyjęcia piłki. Pozostało złapać się za głowę.

4
2
1
61'

Marco Asensio mierzył w kierunku bramki Gianluigiego Buffona, jednak trafił w nogi powracającego Matteo Darmiana.

6
2
2
2
3
59'

Selekcjoner zaproponował Włochom jakieś rozegranie rzutu wolnego, tyle że zgromadzeni w szesnastce piłkarze nie doczekali się nawet dośrodkowania.

2
5
3
2
2
56'

Rozgrywają goście, ale to wszystko jest pod kontrolą reprezentacji Hiszpanii. Przez blisko godzinę David de Gea zaprezentował jedną trudną interwencję po strzale Andrei Belottiego.

5
1
1
53'

Andrea Belotti dopadł do futbolówki, która kręciła się po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Pod naciskiem obrońców w czerwonych koszulkach główkował obok bramki.

3
1
1
2
4
50'

Sędzia asystent podniósł chorągiewkę, ponieważ zobaczył, że Ciro Immobile jest na spalonym. Uderzenie napastnika Lazio Rzym nie miało już znaczenia.

3
1
1
1
2
48'

Lorenzo Insigne przypomniał, że jest na boisku. Szansę na zakończenie akcji celnym strzałem miał również Antonio Candreva, ale huknął w Andreę Belottiego, od którego odbita piłka padła łupem Davida de Gei.

3
1
2
47'

Jordi Alba starał sie uruchomić Isco w polu karnym. Tym razem zawodnik Realu Madryt nie przyjął piłki i musi szukać kolejnych szans na skompletowanie hat-tricka.

2
2
2
46'

Gra wznowiona po przerwie.

3
3
2
20:00

Włosi są w poważnych opałach po pierwszej połowie.

5
3
3
3
3
Czy Włosi strzelą minimum gola po przerwie?
14
8
7
8
8
43'

Dobrze bawią się w końcówce pierwszej połowy Hiszpanie. Publiczność zachwycona serią podań skandowała tradycyjnie "ole".

8
12
4
5
6
40'

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Andres Iniesta.

Isco czuje się w Madrycie jak ryba w wodzie! Druga bramka! Dostał podanie przed polem karnym Włochów, nie zrobił problemu z obecności dwóch przeciwników i posłał piłkę między nimi do siatki.

55
28
12
11
19
39'

Jordi Alba zasygnalizował ból oka po pojedynku z Antonio Candrevą. Stąd krótka przerwa w grze.

2
2
6
1
2
37'

Podanie w pole karne do Daniego Carvajala, który miał nadspodziewanie dużo czasu, żeby przymierzyć. Rozluźnił się, pozwolił na powrót defensorowi i jedynie korner dla Hiszpanii.

1
1
1
2
6
34'

Jordi Alba i David Silva coś kombinowali w polu karnym przyjezdnych, ale ci byli tym razem czujni i futbolówka wylądowała w rękawicach Gianluigiego Buffona.

9
6
3
4
3
33'

Dotychczas Isco autorem jedynego gola w tym spotkaniu. Do bramki trafił na doskonale sobie znanym stadionie.

19
6
5
4
6
31'

Bjorn Kuipers nie dał Hiszpanom wykonać rzutu wolnego. Zobaczył przewinienie Sergio Ramosa na Ciro Immobile, który przybiegł bronić we własne pole karne.

6
2
4
2
2
28'

Antonio Candreva przedarł się w pole karne na prawym skrzydle i próbował obsłużyć dośrodkowaniem schowanego za plecami obrońców Ciro Immobile. Futbolówka poszybowała ponad głowami wszystkich i napastnik Lazio Rzym nie oddał strzału.

3
3
4
5
7
25'

Marco Verratti do Gianluigiego Buffona, a bramkarz Włochów na rzut rożny. Wybronili się po stałym fragmencie przyjezdni, ale takie błędy nie przystoją tak doświadczonym zawodnikom.

2
1
6
2
1
24'

Azzurri zostali na połowie gospodarzy i Daniele De Rossi próbował wepchnąć futbolówkę do bramki po wrzutce z rzutu wolnego. Z trudem Hiszpanie zatrzymali wojownika z Rzymu.

5
3
3
2
4
22'

Tak gorąco pod bramką reprezentacji Hiszpanii jeszcze nie było. Andrea Belotti oderwał się od obrońców i główkował celnie po dośrodkowaniu Matteo Darmiana. Na linii musiał się wykazać David de Gea.

9
2
2
1
2
20'

Bez sytuacji podbramkowych w ostatnich minutach. W ataku reprezentacji Włoch czekają na podania Ciro Immobile oraz Andrea Belotti, jednak futbolówka dociera do nich rzadko.

6
2
3
4
3
15'

Muszą zaatakować Włosi. Ich rywale cofnęli się na własną połowę i sprawdzają na co stać ekipę Giampiero Ventury w rozegraniu pozycyjnym.

7
4
3
4
4
14'

Gol! Strzelił Isco.

Tym razem odpowiedzialność za wykonanie rzutu wolnego wziął na swoje barki Isco. Wzorowe uderzenie ponad murem i Hiszpania prowadzi 1:0! Gianluigi Buffon nie zdołał zatrzymać piłki.

Hiszpania
74
32
13
12
16
12'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Bonucci.

11
6
4
10
9
12'

Ponownie faul przed polem karnym Włochów i ponownie pretensje pod adresem sędziego. Tym razem Leonardo Bonucci przekonuje, że powstrzymał Marco Asensio zgodnie z przepisami.

7
8
4
3
3
8'

Sergio Ramos wykonał rzut wolny. Gianluigi Buffon odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko, ponieważ obrońca Realu Madryt nie przymierzył w światło jego bramki.

13
9
6
5
4
7'

Odzyskali piłkę gospodarze i spokojnie wymieniają podania na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Efektem jest rzut wolny sprzed pola karnego po faulu Daniele De Rossiego na Koke.

10
5
3
2
4
5'

Po kilku minutach obserwacji Włosi zdecydowali się na przeprowadzenie ataku. Akcja zakończyła się na prawym skrzydle, gdzie będzie operować Antonio Candreva.

11
8
7
4
3
4'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti.

13
9
8
4
4
2'

Pierwsze podania za linię obrońców reprezentacji Włoch. Sędzia pomógł przyjezdnym w opanowaniu sytuacji i odgwizdał przewinienie Marco Asensio na Andrei Barzaglim.