Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

Hiszpania jest co prawda częściej przy piłce, jednakże nie potrafi postawić kropki nad "i".

1
1
85'

Końcowe fragmenty rywalizacji w Alicante. Żadna z reprezentacji nie forsuje tempa.

1
82'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Rodrigo. Wchodzi: Aritz Aduriz.

81'

W drugiej połowie albańska drużyna gra o wiele lepiej w defensywie, dzięki czemu nie straciła kolejnej bramki.

1
1
79'

Hiszpania przebudziła się z letargu i teraz jest w ofensywie. Tym razem niecelnie strzelał Marco Asensio.

1
1
1
77'

Groźnie z dystansu uderzał Saul Niguez, ale niecelnie.

1
1
76'

Goście złapali wiatr w żagle i dążą do strzelenia swojego pierwszego gola w tym meczu.

1
1
1
74'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Marco Asensio.

73'

Albańczycy atakują coraz groźniej, a aktywny jest Armando Sadiku.

1
71'

Isco przekombinował w polu karnym przyjezdnych i stracił piłkę.

2
70'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Elseid Hysaj.

1
1
69'

Armando Sadiku strzelił w słupek po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

1
2
1
67'

Na pozycji spalonej znalazł się Armando Sadiku.

1
66'
ZMIANA

Albania. Schodzi: Eros Grezda. Wchodzi: Liridon Latifi.

65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Silva, który będzie pauzował w kolejnym meczu.

1
1
64'

W drugiej połowie Hiszpanie już nie zagrażają tak często bramce Albanii, jak miało to miejsce w pierwszej odsłonie.

2
62'

Ostatnie minuty to lepszy okres gry Albańczyków, którzy często gościli na połowie przeciwnika.

2
1
60'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Gerard Pique. Wchodzi: Nacho.

wchodzi Wchodzi
#6
schodzi Schodzi
3
2
1
59'

W końcu oddech złapała Albania, która była w stanie dłuższej utrzymać się przy piłce.

1
1
56'

Reprezentanci Hiszpanii spokojnie rozgrywają kolejną akcję, a aktywny jest Rodrigo.

1
1
1
54'

Cierpi Ergys Kace, który był faulowany przez rywala.

1
53'

Hiszpanie mają dużą przewagę po przerwie, jednak na razie nie są w stanie jej udokumentować golem.

1
1
1
1
50'

Groźnie uderzał głową Koke, ale czujny był bramarz Etrit Berisha.

1
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gerard Pique, który nie zagra w ostatnim meczu el. MŚ 2018.

4
3
4
5
3
47'

Żółtą kartkę za faul na Albie otrzymał Eros Grezda.

3
2
2
1
46'
ZMIANA

Albania. Schodzi: Ivan Balliu. Wchodzi: Armando Sadiku.

46'
ZMIANA

Albania. Schodzi: Hysen Memolla. Wchodzi: Ansi Agolli.

45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

1
43'

Ostatnie fragmenty pierwszej odsłony rywalizacji w Alicante. W ataku gospodarze.

1
1
41'

Znów próbują przyspieszyć hiszpańscy piłkarze, żeby po raz czwarty trafić do siatki.

1
1
1
39'

Główkował Rodrigo, jednakże ponad bramką rywali.

1
1
38'

Wysoko prowadzący Hiszpanie trochę zwolnili tempo rozgrywania akcji.

1
1
36'

Goście mają problemy, żeby chociaż na chwilę wyjść z własnej połowy.

2
35'

3
33'

Goście zupełnie nie nadążają za szybko grającymi gospodarzami.

4
2
1
3
1
32'

Hiszpanie mają spotkanie pod kontrolą i budują kolejną ofensywną akcję.

2
1
1
29'

Żółtą kartkę za faul na Albie otrzymał Ergys Kace.

4
2
1
3
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thiago Alcantara. Asystował mu Alvaro Odriozola.

Nokaut -  już 3:0! Thiago Alcantara wykorzystał dokładne dośrodkowanie z prawego skrzydła w wykonaniu Alvaro Odriozoli i strzałem głową pokonał Etrita Berishę.

20
11
5
2
3
24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Koke.

Hiszpanie znów ograli defensywę Albanii prostopadłym podaniem! Tym razem Koke perfekcyjnie zagrał do Isco, a ten uderzył potężnie pod poprzeczkę. Etrit Berisha był bez szans.

5
22'

Przyjezdni mieli rzut rożny, ale nic dobrego dla nich nie wyszło z tej akcji.

3
2
1
1
1
21'

David Silva złapał się za głowę po niecelnym strzale.

2
2
1
2
2
20'

Albańczycy po stracie bramki coraz bardziej mieszają się w defensywie, co chcą wykorzystać podopieczni Julena Lopetegui.

4
2
2
1
2
19'

Hiszpanie wciąż nacierają i dążą do strzelenia drugiego gola.

3
1
1
16'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rodrigo. Asystował mu Isco.

Hiszpanie w końcu dopięli swego i wyszli na prowadzenie! Świetne, sprytne podanie w pole karne posłał Isco, a to znakomite zagranie na bramkę zamienił Rodrigo.

21
13
6
3
3
15'

Albańczycy zbliżyli się do pola karnego Hiszpanii, jednak od bramki rozpocznie David de Gea.

2
1
2
1
4
14'

Żółtą kartkę za faul na Pique otrzymał Azdren Llullaku.

3
2
1
2
5
13'

Rodrigo był bliski strzelenia gola głową, ale piłka minęła lewy słupek bramki.

5
3
4
2
12'

Częściej przy piłce utrzymują się na gospodarze, ale nie są w stanie zagrozić bramce Albanii.

4
3
1
1
10'

Sporo walki w środku pola, gdzie agresywnie grają Albańczycy.

1
1
2
3
9'

Pewnie piłkę wyłapał David de Gea i znów z ofensywną akcją ruszają Hiszpanie.

1
2
1
1
3
8'

Hiszpańscy zawodnicy okupują pole karne kadry Albanii, która umiejętnie się broni i wciąż bez zmiany wyniku.

4
1
2
1
6'

Reprezentanci Hiszpanii starają się przedrzeć prawym skrzydłem, lecz dotychczas bez skutku.

5
3
3
2
4'

Ostro swojego rywala zaatakował Thiago Alcantara i będzie rzut wolny dla przyjezdnych.

4
3
2
1
2
3'

Hiszpanie starają się narzucić swój styl gry, ale na razie nie dają się zdominować goście.

5
3
1
1'

Od początku ambitnie na rywali ruszyli Albańczycy.

4
3
1
1
czas Start meczu
20:29

Trwają hymny narodowe. Za chwilę start meczu w Alicante.

2
2
1
20:29

Spotkanie na ławce rezerwowych rozpocznie napastnik występujący na co dzień w Legii Warszawa, a mianowicie Armando Sadiku.

2
6
2
1
19:34

Po raz ostatni obydwie drużyny zmierzyły się 9 października 2016 roku i wówczas Hiszpanie pokonali na wyjeździe Albanię 2:0.