Hiszpania
16' Rodrigo Moreno 24' Isco 27' Thiago Alcantara 48' Gerard Pique 65' David Silva
Albania
14' Azdren Llullaku 29' Ergys Kace 47' Eros Grezda 70' Elseid Hysaj
3:0

Koniec meczu. Hiszpania pokonała Albanię 3:0. Dzięki tej wygranej i remisie Włochów z Macedonią (1:1), Hiszpanie awansowali na MŚ 2018 w Rosji.

Uderzał Marco Asensio, ale ponad bramką rywala.

Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

Jeszcze składną akcję stara się rozegrać kadra Albanii.

Hiszpania jest co prawda częściej przy piłce, jednakże nie potrafi postawić kropki nad "i".

Końcowe fragmenty rywalizacji w Alicante. Żadna z reprezentacji nie forsuje tempa.

Hiszpania. Schodzi: Rodrigo. Wchodzi: Aritz Aduriz.

W drugiej połowie albańska drużyna gra o wiele lepiej w defensywie, dzięki czemu nie straciła kolejnej bramki.

Hiszpania przebudziła się z letargu i teraz jest w ofensywie. Tym razem niecelnie strzelał Marco Asensio.

Groźnie z dystansu uderzał Saul Niguez, ale niecelnie.

Goście złapali wiatr w żagle i dążą do strzelenia swojego pierwszego gola w tym meczu.

Hiszpania. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Marco Asensio.

Albańczycy atakują coraz groźniej, a aktywny jest Armando Sadiku.

Isco przekombinował w polu karnym przyjezdnych i stracił piłkę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Elseid Hysaj.

Armando Sadiku strzelił w słupek po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

Na pozycji spalonej znalazł się Armando Sadiku.

Albania. Schodzi: Eros Grezda. Wchodzi: Liridon Latifi.

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Silva, który będzie pauzował w kolejnym meczu.

W drugiej połowie Hiszpanie już nie zagrażają tak często bramce Albanii, jak miało to miejsce w pierwszej odsłonie.

Ostatnie minuty to lepszy okres gry Albańczyków, którzy często gościli na połowie przeciwnika.

Hiszpania. Schodzi: Gerard Pique. Wchodzi: Nacho.

W końcu oddech złapała Albania, która była w stanie dłuższej utrzymać się przy piłce.

Reprezentanci Hiszpanii spokojnie rozgrywają kolejną akcję, a aktywny jest Rodrigo.

Cierpi Ergys Kace, który był faulowany przez rywala.

Hiszpanie mają dużą przewagę po przerwie, jednak na razie nie są w stanie jej udokumentować golem.

Groźnie uderzał głową Koke, ale czujny był bramarz Etrit Berisha.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gerard Pique, który nie zagra w ostatnim meczu el. MŚ 2018.

Żółtą kartkę za faul na Albie otrzymał Eros Grezda.

Albania. Schodzi: Ivan Balliu. Wchodzi: Armando Sadiku.

Albania. Schodzi: Hysen Memolla. Wchodzi: Ansi Agolli.

Koniec I połowy spotkania, po której Hiszpania prowadzi z Albanią 3:0.

Sędzia doliczył jedną minutę.

Ostatnie fragmenty pierwszej odsłony rywalizacji w Alicante. W ataku gospodarze.

Znów próbują przyspieszyć hiszpańscy piłkarze, żeby po raz czwarty trafić do siatki.

Główkował Rodrigo, jednakże ponad bramką rywali.

Wysoko prowadzący Hiszpanie trochę zwolnili tempo rozgrywania akcji.

Goście mają problemy, żeby chociaż na chwilę wyjść z własnej połowy.

Posiadanie piłki:

Hiszpania - 72 proc.

Albania - 28 proc.

Goście zupełnie nie nadążają za szybko grającymi gospodarzami.

Hiszpanie mają spotkanie pod kontrolą i budują kolejną ofensywną akcję.

Żółtą kartkę za faul na Albie otrzymał Ergys Kace.

Gol! Strzelił Thiago Alcantara. Asystował mu Alvaro Odriozola.

Nokaut -  już 3:0! Thiago Alcantara wykorzystał dokładne dośrodkowanie z prawego skrzydła w wykonaniu Alvaro Odriozoli i strzałem głową pokonał Etrita Berishę.

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Koke.

Hiszpanie znów ograli defensywę Albanii prostopadłym podaniem! Tym razem Koke perfekcyjnie zagrał do Isco, a ten uderzył potężnie pod poprzeczkę. Etrit Berisha był bez szans.

Przyjezdni mieli rzut rożny, ale nic dobrego dla nich nie wyszło z tej akcji.

David Silva złapał się za głowę po niecelnym strzale.

Albańczycy po stracie bramki coraz bardziej mieszają się w defensywie, co chcą wykorzystać podopieczni Julena Lopetegui.

Hiszpanie wciąż nacierają i dążą do strzelenia drugiego gola.

Gol! Strzelił Rodrigo. Asystował mu Isco.

Hiszpanie w końcu dopięli swego i wyszli na prowadzenie! Świetne, sprytne podanie w pole karne posłał Isco, a to znakomite zagranie na bramkę zamienił Rodrigo.

Albańczycy zbliżyli się do pola karnego Hiszpanii, jednak od bramki rozpocznie David de Gea.

Żółtą kartkę za faul na Pique otrzymał Azdren Llullaku.

Rodrigo był bliski strzelenia gola głową, ale piłka minęła lewy słupek bramki.

Częściej przy piłce utrzymują się na gospodarze, ale nie są w stanie zagrozić bramce Albanii.

Sporo walki w środku pola, gdzie agresywnie grają Albańczycy.

Pewnie piłkę wyłapał David de Gea i znów z ofensywną akcją ruszają Hiszpanie.

Hiszpańscy zawodnicy okupują pole karne kadry Albanii, która umiejętnie się broni i wciąż bez zmiany wyniku.

Reprezentanci Hiszpanii starają się przedrzeć prawym skrzydłem, lecz dotychczas bez skutku.

Ostro swojego rywala zaatakował Thiago Alcantara i będzie rzut wolny dla przyjezdnych.

Hiszpanie starają się narzucić swój styl gry, ale na razie nie dają się zdominować goście.

Od początku ambitnie na rywali ruszyli Albańczycy.

Początek meczu Hiszpania - Albania!

Trwają hymny narodowe. Za chwilę start meczu w Alicante.

Spotkanie na ławce rezerwowych rozpocznie napastnik występujący na co dzień w Legii Warszawa, a mianowicie Armando Sadiku.

Po raz ostatni obydwie drużyny zmierzyły się 9 października 2016 roku i wówczas Hiszpanie pokonali na wyjeździe Albanię 2:0.

Tabela grupy G el. MŚ 2018 Tabela grupy G el. MŚ 2018

Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Hiszpania - Albania?

Potyczkę poprowadzi sędzia Aleksiej Eskow z Rosji.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 9. kolejki grupy G europejskich eliminacji do MŚ 2018 Hiszpania - Albania! Początek pojedynku w Alicante zaplanowano na godzinę 20:45.