Sędzia doliczył trzy minuty.

90'

Strzał z dystansu Ayhana, prosto w islandzkiego bramkarza.

89'

Turcja w ostatnich minutach jest częściej przy piłce, ale goście nie potrafią stworzyć okazji pod bramką Islandii.

83'

Akcja Islandczyków przerwana przez sędziego. E. Bjarnason był na spalonym.

82'

Turcy są bezradni w ofensywie. Nie mogą znaleźć sposobu na rosłych islandzkich obrońców.

79'

Strzał Sigurdssona został zablokowany. Islandczycy wznowią grę rzutem rożnym.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Elmar Bjarnason.

74'

Kontra Islandczyków zakończona zablokowanym strzałem Bjoerna Sigurdssona.

73'

Babacan popisał się pewną interwencją po groźnej akcji Islandczyków.

71'

Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez Islandczyków. W dodatku jeden z nich faulował rywala i akcja została przerwana.

68'

Islandia. Schodzi: Alfred Finnbogason. Wchodzi: Vidar Orn Kjartansson.

wchodzi Wchodzi
Vidar Orn Kjartansson #9
schodzi Schodzi
67'

Turcja. Schodzi: Volkan Sen. Wchodzi: Mevlut Erdinc.

65'

Calhanoglu dośrodkował z rzutu rożnego, ale bez żadnego zagrożenia pod bramką rywali.

63'

Islandia. Schodzi: Jon Dadi Bodvarsson. Wchodzi: Bjoern Sigurdsson.

Bjoern Sigurdsson #20
62'

Babacan był faulowany przez Finnbogasona. Sędzia przerwał akcję gospodarzy.

59'

Turcja. Schodzi: Yasin Oztekin. Wchodzi: Cenk Tosun.

58'

Bodvarsson niezbyt czysto przyjął piłkę i oddał lekki strzał, który nie mógł zaskoczyć Babacana.

57'

Dośrodkowanie Calhanoglu z rzutu wolnego, ale Islandczycy szybko wybili piłkę.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Mor.

52'

Calkanoglu zdecydował się na strzał z 30. metra. Piłka poleciała obok słupka.

49'

Calhanoglu z rzutu wolnego trafił w mur, a jego dobitka okazała się bardzo niecelna.

48'

Finnbogason powinien strzelić swojego drugiego gola. Nie zdołał jednak opanować piłki na piątym metrze i z interwencją zdążył jeden z Turków

47'

Sigurdsson oddał niecelny strzał z rzutu wolnego.

46'

Początek drugiej połowy. Obie drużyny bez zmian.

45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

43'

Turcja. Schodzi: Ozan Tufan. Wchodzi: Tolga Cigerci.

44'

Gol! Strzelił Alfred Finnbogason. Islandczycy grają prostymi środkami i przynosi to skutek w postaci bramek. Finnbogason wykorzystał błąd defensywy rywali i w sytuacji sam na sam pokonał Babacana.

43'

Budvarsson z siódmego metra uderzył z przewrotki - nad poprzeczką.

41'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Omer Toprak. Islandczycy mieli sporo szczęścia. Bjarnason uderzył z dystansu, piłka odbiła się jeszcze od Topraka kompletnie zmyliła Babacana.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Volkan Sen.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Birkir Bjarnason.

36'

Sen nie miał szans zdążyć do piłki dogranej przez Mora. Szybszy był islandzki bramkarz.

34'

Sen oddał strzał z okolic narożnika pola karnego. Został jednak zablokowany.

33'

Dwa dośrodkowania z prawego skrzydła nie przyniosły Islandczykom żadnej okazji do oddania strzału.

32'

Obie drużyny do tej pory grają głównie w środku boiska. Groźniejsze sytuacje stworzyli sobie Islandczycy.

29'

Niecelny strzał Bodvarssona.

28'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego było groźnie pod bramką Turków, ale akcja zakończyła się niecelnym strzałem.

25'

Mogło być 1:0 dla Islandii. Strzał Sigurdssona końcówkami palców obronił jednak bramkarz Turcji.

21'

Mor minął kilku rywali niczym slalomowe tyczki, zagrał wzdłuż linii bramkowej, ale żaden z jego rodaków nie zdołał strącić piłki.

19'

Gra przeniosła się na połowę Islandczyków, ale Turcy nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika.

16'

Turcy starają się odgryzać pojedynczymi akcjami. Tym razem niecelny strzał zaliczył Emre Mor.

14'

Gudmundsson zdecydował się na strzał z 22. metra. Piłkę pewnie chwycił bramkarz reprezentacji Turcji.

13'

Po wrzutce z autu olbrzymie zamieszanie pod bramką Turków. Obrońcy gości zdołali wybić piłkę i zażegnać niebezpieczeństwu.

9'

Po wrzutce z rzutu rożnego akcja Islandczyków została przerwana. Powodem był faul jednego z graczy gospodarzy.

8'

Yasin Oztekin uderzył z dystansu, ale islandzki bramkarz nie dał się zaskoczyć.

7'

Indywidualna akcja Gudmundssona zakończona zablokowanym strzałem.

6'

Islandczycy od pierwszego gwizdka częściej są przy piłce i mają przewagę nad rywalami.

3'

Islandczycy blisko objęcia prowadzenia, ale dogodną sytuację zmarnował Arnason.

czas Start meczu
20:10

Na stadionie w Reykjaviku rozbrzmiały narodowe hymny. Za chwilę początek piłkarskich emocji.

20:10

Po dwóch kolejkach rywalizacji w grupie I eliminacji do mistrzostw świata Islandczycy zdobyli 4 punkty. Z kolei Turcy mają na swoim koncie 2 "oczka".