Włochy
90'

Niemcy. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Christoph Kramer.

88'

Okaka miał przed sobą de facto tylko ter Stegena, ale uderzył prosto w ręce bramkarza Barcelony.

87'

W końcówce spotkania Niemcy długo utrzymują się przy piłce i nie forsują tempa.

86'

Niemcy. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Kevin Volland.

85'

Niemcy. Schodzi: Jonas Hector. Wchodzi: Matthias Ginter.

83'

Honorowe trafienie dla Italii! El Shaarawy przymierzył sprzed pola karnego, a piłka po nodze Ruedigera przelobowała ter Stegena.

81'

Głowami zderzyli się Hector i De Silvestri.

78'

Włochy. Schodzi: Simone Zaza. Wchodzi: Luca Antonelli.

78'

Po dośrodkowaniu z wolnego nieznacznie niecelny strzał oddał Ranocchia.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Shkodran Mustafi.

75'

Mesut Oezil podwyższył prowadzenie! Pewny strzał gwiazdy Arsenalu, Buffon zmylony.

1
1
1
74'

Rzut karny dla Niemców! Buffon ewidentnie sfaulował Rudego, który próbował minąć go w polu karnym.

72'

Buffon wybiegł przed pole karne i zdołał uprzedzić szarżującego Draxlera.

69'

Włochy. Schodzi: Thiago Motta. Wchodzi: Marco Parolo.

69'

Niemcy. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Emre Can.

68'

Niecelne uderzenie Zazy i ter Stegen znów nie musiał interweniować.

66'

Akcja Niemców na małej przestrzeni w polu karnym. Ostatecznie Oezil podawał niecelnie.

65'

Włosi starają się przejść do ataku pozycyjnego, ale wyraźnie nie jest to ich dzień.

61'

Niemcy. Schodzi: Mario Goetze. Wchodzi: Marco Reus.

59'

Niemcy prowadzą już 3:0! Świetnie zachował się Draxler, który w sytuacji sam na sam z Buffonem odegrał do Hectora, a zawodnik 1.FC Koeln mógł uderzyć niemal na pustą bramkę. To jego premierowe trafienie w narodowych barwach.

58'

Giaccherini huknął z dystansu, ale wyraźnie przestrzelił. Chwilę wcześniej Niemcy zablokowali próbę Zazy.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Mats Hummels.

56'

Nieudane wykonanie rzutu wolnego przez Insigne. Włosi także są na bakier z precyzją.

54'

Ostry faul Draxlera na Darmianie, obyło się bez żółtej kartki.

52'

Sporo niedokładności w poczynaniach ofensywnych mistrzów świata po zmianie stron.

48'

Najlepsza okazja dla Włochów! Po dograniu Insigne w polu karnym strzelał Montolivo, ale nie trafił w światło bramki.

46'

Początek II połowy.

45'

Niemcy podwyższyli prowadzenie! Mueller dośrodkował przed bramkę, gdzie Goetze wbiegł między obrońców i strzałem głową zupełnie zaskoczył Buffona, który nawet nie próbował interweniować.

42'

Długo trwał atak pozycyjny Azzurrich, ale nie wynikło z niego nic pozytywnego dla zespołu Antonio Conte.

1
39'

Tempo gry w ostatnich minutach nie zachwyca. Brakuje też składnych i groźnych akcji.

36'

Ter Stegen zwlekał z wybiciem piłki, aż w końcu nieczysto zaatakował go Zaza.

34'

Korzystnie prezentują się dzisiaj mistrzowie świata. Przede wszystkim nie popełniają błędów w obronie.

31'

Tym razem Draxler przetestował Buffona! Doświadczony bramkarz spisał się bez zarzutu.

28'

Groźna próba Muellera z kilkunastu metrów i Buffon tylko sparował piłkę, która przeleciała nad poprzeczką.

27'

Kroos znów spróbował strzału z dystansu, ale tym razem piłka nie doleciała do bramki.

24'

Gol dla Niemiec! Po dośrodkowaniu Muellera z prawego skrzydła Kroos oddał mierzony strzał sprzed linii pola karnego i piłka wpadła do siatki przy słupku obok bezradnego Buffona!

20'

Nieporozumienie Muellera z Goetze i stracona piłka przez Niemców.

18'

Motta sfaulował Ruedigera w pojedynku powietrznym. Niemiec potrzebuje pomocy lekarskiej.

15'

Żółtą kartkę otrzymał Emanuele Giaccherini.

13'

Czujny Buffon złapał piłkę po penetrującym podaniu Hummelsa w pole karne Włochów.

12'

Z narożnika pola karnego celnie uderzył Draxler. Buffon był na posterunku.

11'

Insigne niesygnalizowanym podaniem chciał dostarczyć piłkę przed bramkę Bernardeschiemu. We wszystko wmieszał się Hummels.

8'

Błyskawiczna kontra Niemców z udziałem Rudego i Oezila. Gdyby pomocnik Arsenalu szykował się do strzału, w ostatniej chwili interweniował Darmian.