Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Janus.

KGHM Zagłębie Lubin
1
90+1'

Filip Starzyński przyblokowany przy próbie strzału z dystansu i piłkę spokojnie złapał Jasmin Burić.

2
90'

Doliczone 3 minuty.

90'

Martin Polacek złapał piłkę po centrze Wilusza z lewego skrzydła.

88'

Lech już sam chyba nie wierzy w odwrócenie losów rywalizacji, Zagłębie kontroluje mecz.

85'

Zagłębie wyszło z kontrą dwóch na jednego, ale najpierw podanie Krzysztofa Piątka przeciął Robert Gumny, a po chwili dalekim wykopem sytuację wyjaśnił Jasmin Burić.

83'

Z rzutu wolnego z 25 metrów obok słupka uderzył Filip Starzyński.

81'

Maciej Dąbrowski zablokował nie do końca czysty strzał Makuszewskiego z ostrego kąta.

79'

Z narożnika boiska mocno uderzył Maciej Makuszewski, ale Martin Polacek musiałby popełnić wielki błąd, by po tej próbie padł gol.

78'

Jasmin Burić musiał interweniować poza polem karnym, by uprzedzić Rakowskiego.

75'

Po rzucie rożnym dla Lecha doszło do sporego zamieszania, piłka spadła w polu karnym pod nogi zupełnie niekrytego Gajosa, ale ten uderzył na wiwat i posłał ją w trybuny.

74'

Na trybunach stadionu w Poznaniu pojawiło się 16 354 widzów.

1
71'

Czas mija, a Lech bije głową w mur i stwarza za mało sytuacji.

68'

Przyblokowany płaski strzał z dystansu Tetteha i piłka minęła słupek w sporej odległości.

66'

Po rzucie rożnym Tomasz Kędziora przedłużył dośrodkowanie, następnie Łukasz Trałka główkował z 5 metrów, ale wprost w Polacka! To powinno być 1:2!

66'

Tomasz Kędziora na pełnej szybkości wpadł w pole karne, ale został zablokowany przy próbie dośrodkowania.

63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Starzyński.

0:2! Perfekcyjny strzał Starzyńskiego z rzutu wolnego z 25 metrów i Burić skapitulował!

4
1
62'

Lechici wyszli z szybką kontrą, Marcin Robak chciał podać na czystą pozycję do Majewskiego, ale przeciął to jeden z obrońców. Publiczność w Poznaniu coraz bardziej zniecierpliwiona.

57'

Zablokowane dośrodkowanie Janusa z prawego skrzydła.

55'

Ni to strzał, ni dośrodkowanie Majewskiego z rzutu wolnego z narożnika boiska i Martin Polacek interweniował z kłopotami.

53'

W zamieszaniu po rzucie wolnym lubinianie zablokowali strzał Nickiego Bille Nielsena z kilku metrów, a ostatecznie piłkę wybił Jarosław Jach.

52'

Gwizdy na trybunach w Poznaniu. Kibicom nie podoba się jednostajne tempo w grze Kolejorza.

52'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

49'

Michal Papadopulos mógł wyjść na czystą pozycję, jednak w kluczowym momencie za daleko wypuścił sobie piłkę i stracił ją na rzecz Wilusza.

47'

Powinno być 1:1! Z prawego skrzydła dośrodkował Tomasz Kędziora, piłka zrykoszetowała, spadła idealnie pod nogi Nickiego Bille Nielsena, ale ten trafił w nią nieczysto i spudłował!

46'

Początek drugiej części.

45+2'

Tomasz Kędziora dość przypadkowo, po rykoszecie doszedł do dobrej sytuacji, ale Martin Polacek zdążył skrócić kąt i obronił jego strzał.

45+1'

W pole karne Zagłębia wędruje sporo dośrodkowań, ale lechici w ogóle nie wykańczają ich strzałami.

45'

42'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Paulus Arajuuri. Wchodzi: Lasse Nielsen.

40'

Żółtą kartkę za uderzenie Arajuuriego łokciem otrzymał Michal Papadopulos.

40'

Przerwa w grze, urazu głowy doznał Paulus Arajuuri i polała się krew.

38'

Zablokowany strzał Papadopulosa sprzed pola karnego.

38'

Po rzucie rożnym Tomasz Kędziora dopadł do bezpańskiej piłki na 16. metrze, ale uderzał głową, więc szanse powodzenia były praktycznie zerowe. W dodatku nie trafił w bramkę.

36'

Anemicznie i zbyt głęboko dośrodkował z prawej strony boiska Nicki Bille Nielsen. Piłka w rękach Polacka.

33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michal Papadopulos. Asystował mu Dorde Cotra.

Miedziowi na prowadzeniu! Po bardzo długiej wymianie podań w pobliżu pola karnego Lecha Cotra dośrodkował z lewego skrzydła, a Papadopulos uciekł środkowym obrońcom i strzałem głową z kilku metrów trafił do siatki. Burić bez szans.

4
3
32'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adrian Rakowski.

1
32'

Zupełnie nieudany strzał z dystansu Majewskiego. Piłka poleciała w trybuny.

29'

Obie drużyny starają się atakować, ale rażą niedokładnymi podaniami w rozegraniu.

26'

Po rzucie rożnym główkował Łukasz Trałka, jednak miał trudną pozycję i piłka poleciała nad bramką.

23'

Ależ blisko było teraz Zagłębie! Po soczystym strzale Rakowskiego sprzed pola karnego piłka poleciała tuż nad poprzeczką!

21'

Mogło być 1:0 dla Lecha! Z prawego skrzydła dośrodkował Nicki Bille Nielsen i tuż obok słupka główkował Marcin Robak!

20'

Jakub Tosik chciał oddać strzał z dystansu, jednak... zarył butem w murawę i piłka ledwo dotoczyła się do rąk Buricia.

20'

Maciej Wilusz wybił piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

16'

Kolejna przerwa w grze, Janoszka chwilowo poza boiskiem.

16'

Marcin Robak dośrodkował w pole karne do Nickiego Bille Nielsena, ale ten fatalnie złożył się do strzału, w efekcie skiksował i piłka poleciała obok słupka.

15'

Nicki Bille Nielsen i Łukasz Janoszka zderzyli się w powietrznej walce o piłkę. Obaj przez chwilę leżeli, ale już wrócili do gry.

14'

Po wymianie kilku podań Łukasz Janoszka zdecydował się na płaski strzał sprzed pola karnego i chybił bardzo wyraźnie. Na razie z boiska wieje nudą, grę obu zespołów cechuje chaos.

9'

Jasmin Burić zmuszony do interwencji w narożniku pola karnego, ale zrobił to skutecznie i wybił piłkę głową.

7'

Wyrównany, ale też chaotyczny początek z obu stron. Gra toczy się w środku pola.

4'

Tomasz Kędziora powalczył o piłkę pod polem karnym Zagłębia, wygarnął ją spod nóg jednego z obrońców, jednak arbiter dopatrzył się faulu w ofensywie.

1'

Zdecydowanie za głęboko dośrodkował z rzutu wolnego Jan Vlasko i piłkę złapał Jasmin Burić.