Lotto Ekstraklasa: 18. kolejka
05 gru 2016 18:00
90+2'

Z kilku metrów strzelał Jarosław Niezgoda. Piłkę odbił bramkarz, a sędzia i tak dopatrzył się spalonego.

2
90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

1
1
89'

Fatalny strzał z dystansu oddał Maciej Urbańczyk.

1
88'

Arka zamknięta teraz na własnej połowie.

1
86'

Dośrodkowanie Lipskiego z rzutu rożnego. Zabrakło nawet strzału na bramkę Arki.

1
84'

Eduards Visnakovs nie zdołał opanować piłki w polu karnym Arki. A mogła być dobra szansa dla Ruchu.

1
81'

Urazu nabawił się Marcin Kowalczyk. Przerwa w grze.

1
77'

Piotr Ćwielong! Piękny strzał z woleja piłkarza Ruchu. Piłka przeleciała tuż obok bramki.

77'

Słaby, lekki strzał Dariusza Zjawińskiego z dystansu. Piłkę pewnie złapał bramkarz Ruchu.

1
76'

Ruch. Schodzi: Łukasz Surma. Wchodzi: Eduards Visnakovs.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Sobieraj.

73'

W pole karne Arki dośrodkował Martin Konczkowski. Wrzutka była jednak minimalnie zbyt mocna.

2
71'

Ładny, aczkolwiek niecelny strzał z dystansu oddał Dominik Hofbauer.

1
68'

Zanosiło się na groźną akcję Ruchu. W polu karnym Arki niedokładnie zagrał jednak Kamil Mazek.

1
66'

Dośrodkowanie Lipskiego z rzutu wolnego w pole karne Arki. Gdynianie pewnie jednak wybili piłkę.

1
61'

Groźnie było w polu karnym Arki. Jarosław Niezgoda nie trafił jednak czysto w piłkę i ta przeleciała obok bramki.

1
60'

Z około 30 metrów niecelnie strzelał Marcus Vinicius da Silva.

59'

Piłkarze Arki praktycznie już tylko wybijają piłkę z własnej połowy.

57'

Z dystansu bardzo niecelnie strzelał Adam Pazio.

1
56'

Gra toczy się na połowie Arki. Gdynianie jednak umiejętnie oddalają grę od własnego pola karnego.

53'

Po dośrodkowaniu Marciniaka Marcin Kowalczyk w ostatniej chwili zdjął piłkę z nogi Pawła Abbotta.

51'

Ruch śmiało ruszył teraz do ataku.

48'

Gol! Strzelił Patryk Lipski. Lipski dośrodkowywał piłkę z rzutu wolnego. Ta przeleciała przez całe pole karne, nieco zagapił się bramkarz, a piłka wpadła do bramki.

Ruch Chorzów
2
47'

Bardzo spokojny początek drugiej połowy.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Ruch. Schodzi: Jakub Arak. Wchodzi: Jarosław Niezgoda.

46'

Ruch. Schodzi: Miłosz Przybecki. Wchodzi: Kamil Mazek.

45'

Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy spotkania.

44'

Marcus Vinicius da Silva dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie główkował Paweł Abbott. Uderzenie było jednak niecelne.

41'

Martin Konczkowski wstrzelił piłkę w pole karne Arki. Wybił ją Michał Marcjanik.

39'

Piotr Ćwielong dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Arki. Pavels Steinbors pewnie wypiąstkował jednak piłkę.

1
38'

Ryzykownie Michał Marcjanik zagrał przed własnym polem karnym. Udało mu się jednak utrzymać przy piłce.

1
36'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie główkował Dominik Hofbauer.

1
34'

Dominik Hofbauer płasko dośrodkował piłkę w pole karne Ruchu. Michał Helik w ostatniej chwili zdołał wybić piłkę.

1
34'

Ruch atakuje, ale nie ma pomysłu na to, jak zagrozić bramce Arki.

1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Hofbauer.

30'

Arka cofnęła się do defensywy. Gra toczy się na połowie gdynian.

1
28'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Arki i za chwilę tylko aut dla Niebieskich.

1
25'

Dobrze spisuje się także defensywa Arki, która nie dopuszcza do większego zagrożenia we własnym polu karnym.

1
23'

W środku pola bardzo pewnie prezentuje się Dominik Hofbauer. To dziś silny punkt gdynian.

1
22'

Arka stosuje wysoki pressing. Gospodarze mają problem z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

1
20'

Gol! Strzelił Marcus Vinicius da Silva. Bardzo pewnie wykonany rzut karny. Arka prowadzi już 2:0!

19'

Rzut karny dla Arki! Faulowany przez Araka w polu karnym Ruchu był Marcus Vinicius da Silva.

1
18'

Jak na razie sporo niedokładności w grze Ruchu Chorzów. Niebieskim brakuje wykończenia pod bramką przeciwnika.

15'

Ładnie w pole karne Ruchu dośrodkował teraz Marcus Vinicius da Silva. Piłkę zdołał jednak wybić Marcin Kowalczyk.

14'

Indywidualną akcję oskrzydlającą przeprowadził Miłosz Przybecki. Zabrakło jednak dokładnego dośrodkowania, piłka znalazła się w rękach bramkarza Arki.

13'

W polu karnym Arki padł Łukasz Surma. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

12'

Dośrodkowanie w pole karne Ruchu. Piłkę pewnie wybił Adam Pazio.

1
9'

Gra została wznowiona.

1
7'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży jeden z zawodników Arki.

1
4'

Ruch stara się rozgrywać na połowie Arki. Gdynianie szybko jednak przejęli piłkę.

1
3'

Gol! Strzelił Michał Marcjanik. Asystował mu Dominik Hofbauer. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celnym strzałem głową popisał się Marcjanik.