Wrocławianie jeszcze starają się atakować, ale nic im z tego nie wychodzi.

85'

Arka Gdynia. Schodzi: Paweł Wojowski. Wchodzi: Adrian Błąd.

84'

W polu karnym piłka trafiła do Bilińskiego. Jego strzał z woleja został jednak zablokowany.

81'

Z rzutu wolnego strzelał Marcus Vinicius da Silva. Piłkarz Arki trafił w mur.

80'

Będzie rzut wolny dla Arki. Do bramki Śląska około 19 metrów.

77'

Groźniej zaatakował Śląsk. Znów zabrakło jednak strzału.

1
76'

7314 widzów obserwuje z trybun to spotkanie.

1
74'

Arka kontroluje poczynania na boisku. Gra toczy się na połowie Śląska.

71'

Fatalna decyzja Bence Mervo, który zdecydował się na niepotrzebny strzał z dystansu. Uderzenie było bardzo niecelne.

69'

Arka gra pewnie w defensywie. Śląsk nie jest w stanie jej zagrozić.

67'
65'

Śląsk ma jeszcze czas, aby odrobić straty, ale musi zdecydowanie i przede wszystkim skutecznie zaatakować.

64'

Arce już się nie śpieszy. Wrocławianie ruszyli do ataku, lecz nie są w stanie zagrozić bramce Arki.

1
60'

Gol! Strzelił Michał Marcjanik. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mariusz Pawełek zbyt krótko wybił piłkę, a tę od razu do bramki skierował Michał Marcjanik, który przelobował bramkarza WKS-u.

59'

Z dystansu strzelał Dominik Hofbauer. Błąd popełnił Pawełek, który tak odbił piłkę, że ta prawie wpadła do jego bramki.

57'

Gol! Strzelił Rafał Siemaszko. Asystował mu Marcus Vinicius da Silva. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Marcus Vinicius da Silva podbił piłkę, na tę nabiegł Siemaszko i głową skierował ją do bramki.

56'

Obie drużyny raczej nie mają pomysłu na to, jak groźnie zaatakować przeciwnika.

53'

Zanosiło się na groźną kontrę Śląska, lecz Ryota Morioka źle wyprowadził piłkę i z szybkiej akcji nic nie wyszło.

50'

Od początku drugiej połowy oba zespoły nieco śmielej ruszyły do ataku. Brakuje jednak dokładności i wykończenia pod bramką przeciwnika.

1
46'

Ładny strzał oddał Yannick Kakoko, lecz Mariusz Pawełek nie dał się zaskoczyć.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Ryota Morioka wpadł w pole karne Arki. Zbyt długo zwlekał jednak z oddaniem strzału i ostatecznie uderzenie zostało zablokowane.

42'

Z dystansu strzelał Adam Kokoszka. Piłkę pewnie złapał jednak bramkarz Arki.

40'

Z rzutu wolnego strzelał Dominik Hofbauer. Uderzenie było jednak niecelne.

37'

Kolejne minuty mijają. Na boisku dużo niedokładności, zarówno u jednej, jak i drugiej drużyny.

34'

Mario Engels zagrał w pole karne do Kamila Bilińskiego. Napastnik Śląska został jednak zablokowany. To mogła być dobra okazja dla Śląska.

33'

Po akcji Kamila Dankowskiego lekkie zamieszanie w polu karnym Arki. Wrocławianie nie zdołali jednak nawet oddać strzału.

1
30'

Po dośrodkowaniu Siemaszki niecelnie główkował Marcus Vinicius da Silva.

29'

Arka zdecydowanie zaatakowała w ostatnich minutach. Wrocławianie zdołali się jednak wyratować i oddalili grę od własnego pola karnego.

27'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Mariusz Pawełek nie złapał piłki, ale tę zdołali wybić obrońcy WKS-u.

24'

Po dośrodkowaniu w pole karne Śląska główkował Antoni Łukasiewicz. Dobrze interweniował jednak Mariusz Pawełek.

23'

Żółtą kartkę otrzymał Ostoja Stjepanović.

Śląsk Wrocław
21'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Siemaszko.

20'

Teraz to piłkarze Arki śmielej atakują. Śląsk nieco cofnięty do defensywy.

1
18'

Po dośrodkowaniu w pole karne w trudnej pozycji główkował Rafał Siemaszko. Poprzeczka uratowała Śląsk przed stratą gola.

2
17'

Marcus Vinicius da Silva dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Gospodarze zdołali wybić piłkę.

15'

Kolejny strzał z dystansu w wykonaniu zawodnika Śląska. Skończyło się na rzucie rożnym dla WKS-u.

13'

Bardzo groźnie było w polu karnym Śląska. W dobrej sytuacji znalazł się Rafał Siemaszko, lecz w ostatniej chwili wślizgiem zablokował go Mariusz Pawelec.

11'

Z około 25 metrów niecelnie strzelał Yannick Kakoko.

10'

Pierwsze dziesięć minut dla Śląska. Wrocławianie są częściej przy piłce i starają się atakować.

7'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Piotr Celeban.

6'

Z dystansu strzelał Alvarinho. To był ładny strzał, po którym dobrze interweniował bramkarz Arki.

5'

Po dośrodkowaniu Alvarinho piłkę pewnie złapał Konrad Jałocha.

4'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska. Oba zespoły badają swoje możliwości.

2'

Od pierwszych minut śmielej do ataku ruszyli wrocławianie.

Kto wygra mecz?
Śląsk
Arka
Będzie remis
15:10

Arkę i Śląsk dzieli w tabeli zaledwie jeden punkt. Wrocławianie w tym sezonie wygrali jednak tylko jedno spotkanie na własnym stadionie.