Goście nie dają się zepchnać do defensywy.

Ruch ma 4 minuty na odrobienie straty, da radę?

89'

Ruch. Schodzi: Kamil Mazek. Wchodzi: Miłosz Trojak.

88'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek.

Cracovia wychodzi na prowadzenie! Budziński do Mihalika, a ten wyłożył futbolówkę nadbiegającemu Piątkowki, który z bliska skierował ją do siatki!

86'

Eduardsa Visnakovsa zdecydowanie poniosła fantazja, napastnik Ruchu przyjął na klatkę, ale zamiast podać do lepiej ustawionego kolegi postanowił zza pola karnego złożyć się do przewrotki... to nie mogło się udać.

2
84'

Marcin Budziński zdecydował się na strzał. Bez powodzenia.

2
1
83'

Gwizdek sędziego, okazja ze stojącej piłki dla Cracovii.

80'

Ruch. Schodzi: Łukasz Surma. Wchodzi: Milen Gamakow.

77'

Podanie w kierunku Piątka, Libor Hrdlicka minął się z piłką, ale ostatecznie wynik pozostaje bez zmian.

76'

Eduards Visnakovs "zatrudnił" Sandomierskiego, golkiper Cracovii nie popełnił błędu.

1
75'

6179 osób ogląda piątkowy mecz z wysokości trybun.

2
1
72'

Grę wznowił Dąbrowski, a strzał oddał Paweł Jaroszyński, niecelnie.

1
71'

Rzut wolny dla gości z Krakowa.

1
69'

Bardzo spokojne tempo, dużo niedokładnych podań... ale wierzymy, że może końcówka będzie ciekawsza.

67'

Łukasz Moneta wstrzelił piłkę w pole karne Pasów, lecz tam dobrze ustawiony był Piotr Malarczyk.

1
63'

Szykuje się pierwsza zmiana w Cracovii.

1
61'

Patryk Lipski zbyt długo zwlekał z podjęciem decyzji, wykorzystał to zdecydowany w odbiorze Miroslav Covilo.

1
60'

Godzina gry za nami. Dogodnych sytuacji strzeleckich cały czas jak na lekarstwo.

58'

2
56'

Przerwa w grze, pomocy medycznej potrzebuje Jakub Wójcicki. Zmiana raczej nie będzie potrzebna.

54'

Teraz to Urbańczyk poszukał szczęścia w próbie z daleka, piłka po drodze odbiła się od jednego z rywali, dlatego też Ruch zyskał rzut rożny.

52'

Sebastian Steblecki! W końcu zrobiło się odrobinę cieplej, gracz Cracovii po indywidualnej akcji oddał groźny, lecz niecelny strzał z dystansu.

50'

Jakub Wójcicki dostał obiecującej podanie, ruszył do przodu, ale natrafił na opór ze strony dwóch rywali.

1
48'

Piotr Malarczyk przejął dośrodkowanie, a następnie wybił futbolówkę przed siebie.

1
46'

Druga połowa rozpoczęta!

2
1
45'

Arbiter doliczył 60 sekund.

2
43'

Pierwsza połowa zbliża się do końca. Jak Wasze wrażenia? Piszczie w komentarza!

2
2
40'

Wójcicki w kierunku Marcina Budzińskiego, ale ten naciskany przez obrońców trochę się pogubił.

4
39'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Malarczyk.

37'

Znów Patryk Lipski podszedł do rzutu wolnego, ale kolejny raz dośrodkował bardzo źle.

3
3
36'

Kolejny bardziej wyrównany fragment spotkania.

3
1
34'

Dobre ustawiony Hubert Wołąkiewicz zatrzymał wrzutkę z lewego skrzydła.

2
1
33'

Diego Ferraresso przez chwilę zwijał się z bólu, na cała szczęście obrońca Pasów może kontynuować swój występ.

2
1
31'

Długo wymieniali podania teraz zawodnicy Cracovii, wszystko zakończył słabym uderzeniem z dystansu Damian Dąbrowski.

1
1
28'

I znów obrona krakowian musiała się wykazać. Strzał Kamila Mazka został zatrzymany.

4
2
27'

Ruch wziął się do gry. To zespół Waldemara Fornalika w ostatnich minutach częściej utrzymuje się przy piłce na połowie Cracovii.

1
4
25'

Patryk Lipski! Piłka trafiła do ustawionego na 16. metrze zawodnika Ruchu, którego strzał obronił Grzegorz Sandomierski.

4
1
21'

Nie chcielibyśmy Was zniechęcać, ale póki co przy Cichej dominuje chaos.

2
3
19'

Kolejne zbyt niskie dośrodkowanie, tym razem w wykonaniu Pawła Jaroszyńskiego.

1
2
18'

Jakub Wójcicki znalazł się z futbolówką przed bramką gospodarzy, zdecydował się na strzał, ale został zablokowany!

1
1
15'

Po centrze Budzińskiego piłka trafiła do Wójcickiego, ale w porę interweniowała obrona Ruchu.

4
2
14'

Stały fragment gry dla Cracovii. Będzie ciekawie?

4
4
13'

Chorzowianie są nastawieni na kontrataki, ale w końcu zaczynają częściej gościć w okolicach pola kanego Pasów.

3
2
11'

Martin Konczkowski na prawej stronie próbował dośrodkowania, ale nic z tego nie wyszło, ponieważ został zablokowany.

2
2
8'

Mateusz Szczepaniak ruszył prawym skrzydłem. Po chwili piłka opuściła jednak boisko.

3
3
6'

Ekipa Jacka Zielińskiego aktywniejsza w tych początkowych minutach. Ruch próbuje ułożyć swoją grę.

2
1
4'

Dośrodkowanie w pole karne, tam w powietrze wyszedł Miroslav Covilo, ale nie udało mu się sięgnąć futbolówki.

2
1
3'

Gwizdek arbitra, będziemy mieli stały fragment gry dla przyjezdnych w bocznym sektorze boiska.

3
1
Remisem
15
1'

Ależ zagotowało się pod bramką Ruchu! Nieporozumienia golkipera Niebieskich z obrońcą mogło przynieść gola dla Cracovii!

5
czas Start meczu
17:34

Wznawiamy granie o punkty, ale też wyścig o koronę króla strzelców. Macie swojego faworyta?

7
1
17:34

Sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).

6
17:34

Tęskniliście? My bardzo i liczymy, że - mimo sytuacji w tabeli i mało optymistycznej aury - spotkanie Ruchu Chorzów z Cracovią zadowoli kibiców.