3
1
86'

Gol! Strzelił Giorgi Merebaszwili.

Ale to zrobił! Kapitalna akcja Gruzina, który wpadł w pole karne, oszukał rywala i pięknym strzałem pokonał golkipera Zagłębia!

5
4
85'

Arkadiusz Woźniak zdecydował się na strzał z dystansu. Mocno, ale niecelnie.

1
83'
78'

Kamil Sylwestrzak mógł zdobyć gola! Piłka po centrze z rzutu rożnego spadła na nogę obrońcy, ale ten nie oddał czystego strzału.

73'

Trener Stokowiec szykuje drugą zmianę.

1
1
70'

Około dwudziestu minut do końca meczu. Oglądamy coś na wzór klinczu, nikt nie potrafi przejać inicjatywy, okazji bramkowych jak na lekarstwo.

2
67'

Wydaje się, że to dobry czas do przekonania pierwszych zmian w obu zespołach.

1
65'

Zagłębie ma optyczną przewagę, ale nie idzie za tym dokładność. Wisła czeka na okazję do szybkiej kontry.

1
63'

Starzyński zdecydował się na bezpośrednie uderzenie. Futboolówka przeleciała nad poprzeczką.

1
62'

Rzut wolny dla Zagłębia Lubin po faulu na Starzyńskim.

1
61'

Zderzenie Sylwestrzaka i Tosika. Obrońca Wisły pozbierał się błyskawicznie, jego rywal potrzebował dłuższej chwili, ale najważniejsze, że obaj mogą grać dalej.

59'

Dwie wrzutki w pole karne Zagłębia, ale defensywa Miedziowych skupiona.

1
57'

Zbyt czytelne podanie Sylwestrzaka i goście "kasują" kontratak Wisły.

1
55'

Póki co dużo walki, a znacznie mniej płynnej gry.

53'

Sztab medyczny Wisły działa cuda. Byrtek po kilku chwilach poza boiskiem wrócił do gry.

51'

Przerwa w grze. Damian Byrtek ma problem z barkiem, chyba konieczna będzie zmiana.

50'

Giorgi Merebaszwili upadł tuż przed polem karnym gości, ale sędzia nie dał się nabrać, gramy dalej.

49'

Furman, Sylwestrzak, Kante... kotłowało się pod bramką Zagłębia, ale skończyło się bez strzału.

48'

Póki co bez zmian w składach, oby i bez zmian w obrazie gry. Liczymy, że oba zespoły dostarczą nam kolejnej dawki emocji.

1
46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Pogramy dodatkowe 60 sekund.

43'

Giorgi Merebaszwili! Poprzeczka! Co to byłby za gol, kapitalna próba z dystansu!

4
43'

Dominik Furman dwa razy z rzutu rożnego, w obu przypadkach bez groźnego strzału.

1
41'

Beniaminek dość niespodziewanie zdobył gola. Wydawało się, że w zespole Wisły coś się zacięło. Dla widowiska to jednak dobra wiadomość.

1
40'

Teraz było gorąco pod bramką gospodarzy, gdzie uderzenie Janoszki, po plecach Furmana, zatrzymał Kiełpin.

38'

Gol! Strzelił Jose Kante.

Trzeci mecz napastnika Wisły w tym roku i trzeci gol! Szybko wznowili grę spod chorągiewki zawodnicy z Płocka i mamy remis!

Wisła Płock
6
7
36'

Ojjj nie... Filip Starzyński oddał bardzo złe uderzenie.

2
1
35'

Rzut wolny dla ekipy z Dolnego Śląska. Będzie ciekawie?

34'

Zyt mocne podanie Jagiełły spowodowało, że z nieźle zapowiadającej się kontry gości nic nie wyszło.

32'

Brakuje spokoju i ruchu w szeregach Wisły Płock. Pod tym względem Zagłębie wygląda lepiej.

30'

Stefańczyk świetnie przyjął piłkę, minął Cotrę, ale dośrodkowanie zostało zatrzymane.

29'

Jagiełło ładnie przedarł się w pole karne. Jego płaskie podanie nie trafiło jednak do żadnego z piłkarzy Zagłębia.

1
1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Maksymilian Rogalski.

1
2
27'

Przerwa w grze. Na murawie leży Filip Jagiełło. Zmiana chyba nie będzie potrzebna.

27'

Zagłębie długo wymienia podania. Beniaminek z Płocka z kolei nastawia się na szybkie kontry.

1
25'

Przypomnijmy, że lubinianie rozegrali w tym roku jeden mecz - kilka dni temu pokonali Arkę Gdynia 1:0. Czy i tym razem jeden gol rozstrzygnie zawody?

23'

Zagłębie próbuje iść za ciosem. Gospodarze muszą się szybko pozbierać.

1
22'

Wisła miała swoją "setkę", ale kolejny raz dało o sobie znać stare piłkarskie powiedzenie o niewykorzystanych sytuacjach.

20'

Gol! Strzelił Martin Nespor.

Miedziowi prowadzą! Dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego z rzutu wolnego na głowę ustawionego tyłem do bramki Martina Nespora, którego strzał totalnie zaskoczył Seweryna Kiełpina!

KGHM Zagłębie Lubin
7
3
19'

Żółtą kartkę otrzymał Giorgi Merebaszwili.

18'

Jakub Tosik ruszył z kontratakiem, ale został powalony na ziemię.

17'

Mimo ciężki warunków do gry cały czas oglądamy ciekawe zawody. Czekamy na gole. Delikatna przewaga po stronie ekipy Marcina Kaczmarka.

1
15'

To powinno być 1:0! Doskonałe dośrodkowanie prosto na nogę Arkadiusza Recy, który z bliska trafił w golkipera Zagłębia! Ogromne szczęście gości!

14'

Jagiełło i Woźniak ładnie przeszli pod pole karne Wisły. Wszystko zepsuł Cotra, którego centra została zatrzymana.

12'

Szymiński zamienił centrę Furmana z rzutu rożnego na nieczysty strzał głową.

10'

Jose Kante prostopadle do pędzącego Recy, ten próbował odegrać do napastnika Wisły, ale we wszystko wplątał się Sebastian Madera.

9'

Żywe pierwsze minuty meczu w Płocku. Próbują jedni i drudzy.

7'

Szybko przenosimy się pod drugie pole karne, gdzie Woźniak dostał świetne podanie. Jego uderzenie znakomicie na rzut rożny sparował jednak Seweryn Kiełpin!

6'

Piotr Wlazło ruszył prawą stroną. Piłkarz gospodarzy dostrzegł, że Polacek wyszedł z bramki, dlatego postanowił oddać zaskakujący strzał. To mogło się udać.

5'

Zakotłowało się pod bramką Wisły! Ciekawie rozegrany stały fragment gry, jeden strzał gracza Zagłębia został ofiarnie zablokowany, poprawka wylądowała w rękach Kiełpina.

1
4'

Będziemy mieli korner dla Miedziowych.

3'

Byrtek uprzedził Starzyńskiego, wybijając piłkę na aut.

1
2'

Z rzutu wolnego dośrodkował Dominik Furman, ale defensywa Zagłębia nie dała się zaskoczyć. Po chwili znów piłka znalazła się w polu karnym gości, ale tam czujny był Martin Polacek.