Lotto Ekstraklasa: 25. kolejka
10 mar 2017 20:30
90+2'

Efektowna szarża Pawłowskiego i mocny strzał pod poprzeczkę, który z trudem zatrzymał Konrad Jałocha!

14
3
90'

Doliczone 3 minuty.

5
6
88'

W końcówce częściej szarpie Arka, a Lech czyha na kontry.

9
4
84'

Lekko z kilkunastu metrów uderzył Przemysław Trytko, ale piłka zrykoszetowała i przez to Putnocky miał duże problemy z interwencją.

7
2
83'

Lech znów podkręcił tempo i szuka piątej bramki!

17
81'

Michał Marcjanik oddalił zagrożenie po groźnej centrze Makuszewskiego.

4
5
79'

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Mihai Radut.

1:4! Z rzutu wolnego znakomicie dośrodkował Radut i - mimo asysty obrońcy - głową do siatki trafił Robak.

56
1
77'
76'

Na trybunach stadionu w Gdyni pojawiło się 11 514 widzów.

11
75'

Lech. Schodzi: Dawid Kownacki. Wchodzi: Marcin Robak.

71'

Napór Arki nieco zelżał, Lech kontroluje boiskowe wydarzenia.

12
2
67'

Lech. Schodzi: Radosław Majewski. Wchodzi: Mihai Radut.

64'

Po podaniu Formelli mocno, ale bardzo niecelnie uderzył z narożnika pola karnego Dominik Hofbauer.

5
4
60'

Z dystansu dość kąśliwie uderzył Dominik Hofbauer, jednak Matus Putnocky złapał piłkę.

5
2
58'

Marcus Vinicius da Silva mógł zdobyć gola kontaktowego, ale Matus Putnocky wyszedł z bramki i umiejętnie go przyblokował.

5
1
58'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

3
3
56'

Damian Zbozień przeciął dośrodkowanie Makuszewskiego spod końcowej linii.

2
5
55'

Arka teraz mocno naładowana i kontynuuje natarcie.

2
7
52'

Gol! Strzelił Rafał Siemaszko. Asystował mu Mateusz Szwoch.

Arka walczy! Szwoch zagrał z lewego skrzydła do Siemaszki, a ten minął Wilusza i pokonał Putnocky'ego płaskim uderzeniem w kierunku dalszego rogu.

50'

Maciej Wilusz zablokował strzał z dystansu Hofbauera.

6
5
49'

Żółtą kartkę za faul na Marciniaku otrzymał Marcin Wasielewski.

2
11
46'

Maciej Makuszewski miał trochę swobody w narożniku pola karnego, ale strzelił w trybuny.

7
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
5
44'

Gol! Strzelił Dawid Kownacki. Asystował mu Maciej Wilusz.

Arka na kolanach! Przepiękne długie podanie Wilusza, a Kownacki uciekł dwom obrońcom Arki i pokonał Jałochę lekkim, za to perfekcyjnie wymierzonym uderzeniem przy dalszym słupku.

41'

Z prawej strony boiska niezbyt udanie centrował Damian Zbozień i zagrożenie oddalił Łukasz Trałka.

15
1
39'

Rafał Siemaszko miał dobrą okazję do strzału z 20 metrów, zamiast tego podał do Viniciusa, ten padł w polu karnym po starciu z Nielsenem, sędzia puścił grę i cała akcja spaliła na panewce.

9
4
35'

Arka mocno pracuje, szarpie wieloma akcjami, ale natrafia na mur nie do przebicia.

17
2
32'

Anemiczny płaski strzał z ostrego kąta oddał Dariusz Formella i to nie mogło zaskoczyć Putnocky'ego.

12
4
32'

Konrad Jałocha złapał piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Jevticia z rzutu rożnego.

1
8
31'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Krzysztof Sobieraj.

15
1
29'

Maciej Makuszewski padł w polu karnym Arki po starciu z Marciniakiem, jednak arbiter puścił grę.

6
8
29'

Rafał Siemaszko przedzierał się w polu karnym Lecha, ale umiejętnie blokowali go stoperzy i piłkę złapał ostatecznie Matus Putnocky.

15
25'

Matus Putnocky złapał piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Hofbauera z rzutu wolnego.

10
3
23'

Dawid Kownacki minął Sobieraja, wyszedł na czystą pozycję i uderzył minimalnie obok słupka! To mogło być 0:3.

15
2
21'

Po dośrodkowaniu Hofbauera z rzutu wolnego strzał głową oddał Michał Marcjanik, jednak trafił w jednego z lechitów i Matus Putnocky nie musiał interweniować.

6
3
21'

Lech gra bardzo pewnie. Nie forsuje tempa, ale gdy już zaatakuje, to jest niesamowicie konkretny.

21
2
17'

Gol! Strzelił Darko Jevtić.

0:2! Co teraz zrobił Jevtić?! Szwajcar po profesorsku minął dwóch rywali i bardzo ładnym uderzeniem przy słupku nie dał szans bramkarzowi Arki.

Lech Poznań
87
11
17'

Krzysztof Sobieraj zatrzymał szarżującego w polu karnym Kownackiego.

10
10
15'

Lech trochę zwolnił i pozwala Arce na rozgrywanie piłki. Nic z tego jednak nie wynika.

14
1
11'

Arka mozolnie buduje swoje akcje, na razie jednak nie stwarza żadnego zagrożenia pod bramką Putnocky'ego.

15
3
8'

Przerwa w grze, w powietrznym starciu ucierpiał Dawid Kownacki. Nie stało się jednak nic poważnego.

10
7
5'

Gol! Strzelił Maciej Gajos. Asystował mu Radosław Majewski.

0:1! Jevtić zagrał w pole karne do Majewskiego, ten dośrodkował spod końcowej linii na 5. metr i wślizgiem do siatki trafił Gajos.

3'

Od początku zdecydowanie zaatakowali poznaniacy, Arka w sporych opałach.

18
3
1'

Lech mógł prowadzić już po kilkunastu sekundach! Konrad Jałocha obronił jednak strzał z bliska Jevticia.