7
3
6
88'

Lasse Nielsen chciał zamknąć dośrodkowanie Jevticia z rzutu wolnego, ale był na spalonym. Gra przerwana.

11
6
8
5
15
84'

Lech. Schodzi: Radosław Majewski. Wchodzi: Mihai Radut.

84'

Seweryn Kiełpin pogubił się na 5. metrze, ale zatrzymał strzał z bliska Majewskiego.

9
4
2
3
7
82'

Niegroźnie z narożnika pola karnego uderzył Piotr Wlazło i piłkę złapał Matus Putnocky.

21
14
1
2
3
80'

Spokojniejszy fragment, Wisła pogodzona z porażką.

34
18
7
5
7
77'

Przerwa w grze, część boiska jest zadymiona.

24
7
10
7
21
76'

Na trybunach stadionu w Płocku pojawiło się 9750 widzów.

13
5
4
5
4
72'

Lech. Schodzi: Dawid Kownacki. Wchodzi: Darko Jevtić.

31
16
6
7
5
69'

Powinno być 1:3! Po rzucie wolnym Wlazło pechowo zablokował strzał głową Byrtka, ale doskonałą okazję do poprawki miał jeszcze Iliew. Zabrakło mu jednak zimnej krwi i posłał piłkę obok słupka.

14
11
4
3
8
66'

Piotr Wlazło miał dobrą okazję po centrze z prawego skrzydła, ale trochę się pogubił i nie oddał strzału.

9
4
4
4
8
64'

Lech jest głodny kolejnych bramek. Nie dyktuje wprawdzie szaleńczego tempa, ale widać, że chciałby uczynić swoje zwycięstwo jeszcze bardziej efektownym.

31
19
3
2
6
61'
60'

Losy tego meczu wydają się rozstrzygnięte. Wisła jest bezradna.

29
18
1
2
4
56'

Atomowy strzał z dystansu Robaka i piłka poleciała tuż nad poprzeczką!

36
17
10
12
8
55'
11
6
5
4
7
52'

Gol! Strzelił Radosław Majewski.

Cudowny gol! Z dystansu zewnętrzną częścią stopy uderzył Majewski, piłka poleciała idealnie przy dalszym słupku i Kiełpin nawet nie interweniował.

222
88
23
13
36
50'

Żółtą kartkę za faul na Gajosie otrzymał Dominik Furman.

Wisła Płock
28
10
6
5
11
48'

Z prawego skrzydła bardzo niedokładnie dośrodkował Maciej Gajos i piłka opuściła boisko.

5
4
3
8
13
46'

Płocczanie zablokowali mocny strzał Gajosa sprzed pola karnego.

11
5
2
2
7
46'

Początek drugiej połowy.

5
1
4
46'

Lech. Schodzi: Jan Bednarek. Wchodzi: Lasse Nielsen.

7
1
2
1
2
45+1'

Dawid Kownacki świetnie wyłożył w polu karnym piłkę Kędziorze, ten jednak źle na nią nabiegł i fatalnie przestrzelił.

20
7
6
8
22
45'

Doliczone 2 minuty.

10
7
7
4
4
43'

Po interwencji lekarskiej Bednarek wrócił do gry.

24
11
3
5
11
42'

Z dystansu mocno, ale niecelnie uderzył Giorgi Merebaszwili.

9
7
4
4
7
40'

Przerwa w grze, Bednarek ucierpiał w starciu z Byrtkiem. Zawodnik Lecha nie podnosi się z boiska.

15
5
6
18
16
38'

Jan Bednarek przeciął groźną centrę Furmana z rzutu wolnego.

22
9
7
4
14
38'

Wisła Płock. Schodzi: Siergiej Kriwiec. Wchodzi: Dimitar Iliew. Powodem zmiany kontuzja.

37'

Wisła ma duży problem. Strata jest spora, tymczasem beniaminek nie potrafi zagrozić Lechowi.

21
9
2
5
8
35'

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Dawid Kownacki.

0:2! Znakomicie z lewego skrzydła dośrodkował Kownacki, Byrtek odpuścił krycie Robaka, a ten główkował przy słupku, nie do obrony!

198
91
20
21
42
31'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Wisły i mogło być 0:2! Kiełpin obronił strzał z ostrego kąta Majewskiego, po chwili poprawiał jeszcze Robak, ale on posłał piłkę obok słupka.

25
16
10
11
13
28'

Nie oglądamy dziś wielu sytuacji, ale dotąd to Lech sprawiał lepsze wrażenie i jego prowadzenie można uznać za zasłużone.

42
17
6
8
17
25'

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Jan Bednarek.

1:0 dla Lecha! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bednarek zgrał piłkę głową i z bliska do siatki wepchnął ją Robak.

219
101
23
32
55
21'

Z rzutu wolnego centrował Dominik Furman, próbował to zamykać Mateusz Piątkowski, ale nie oddał strzału.

16
15
7
8
11
18'

Z dystansu bardzo wysoko nad bramką uderzył Radosław Majewski.

25
14
6
11
11
16'

Utrzymuje się przewaga Lecha. Nie ma jeszcze groźnych strzałów, jednak obrona Nafciarzy znajduje się pod sporą presją.

32
12
5
5
13
13'

Marcin Robak ruszył do prostopadłego podania, minął w polu karnym obrońcę, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i złapał ją Seweryn Kiełpin.

26
11
8
8
9
12'

W Płocku pada deszcz, możemy się więc spodziewać strzałów z dystansu.

16
12
13
8
8
10'

Teraz zarysowała się przewaga Lecha, poznaniacy nie chcą tracić czasu.

32
14
4
8
9
7'

Wyrównany i dość otwarty początek, oba zespoły próbują akcji oskrzydlających.

9
10
17
6
8
5'

Potężnie z dystansu uderzył Łukasz Trałka, gospodarze przyblokowali piłkę i wyszła ona na rzut rożny.