Liverpool FC
90'

Doliczone 3 minuty.

89'

Fatalny strzał Fabregasa z rzutu wolnego z 18 metrów. Piłka zatrzymała się na murze obrońców.

20:17

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lucas Leiva.

88'

Rośnie napór Chelsea, Liverpool broni się dość rozpaczliwie.

86'

Chelsea w ataku pozycyjnym, ale brakuje jej sytuacji.

84'

Chelsea. Schodzi: Oscar. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

84'

Chelsea. Schodzi: Nemanja Matić. Wchodzi: Cesc Fabregas.

84'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Victor Moses.

81'

Mogło być 1:3, ale Thibaut Courtois fenomenalnie zatrzymał strzał z bliska Origiego!

80'

N'Golo Kante chciał zamknąć dośrodkowanie Maticia z lewego skrzydła, ale zabrakło mu wzrostu i Liverpool wyszedł z opresji.

79'

Zablokowany groźny strzał Lallany z ostrego kąta.

76'

Dejan Lovren przeciął płaską centrę Williana z prawego skrzydła, a piłkę ostatecznie złapał Simon Mignolet.

73'

Chelsea zaczyna się spieszyć, a Liverpool robi wszystko, by wybijać gospodarzy z uderzenia.

70'

Bardzo groźna kontra Chelsea, ale James Milner znakomicie przeciął podanie Hazarda do Williana.

1
68'

Liverpool próbuje teraz dłużej utrzymać się przy piłce i trochę wyhamować atakującą Chelsea.

1
1
65'

Już mogło być 2:2! Oscar zgrał piłkę do Costy, ale ten z 14 metrów strzelił wprost w Mignoleta.

1
63'

Chelsea miała rzut wolny, dośrodkowanie chciał zamknąć Branislav Ivanović, ale dobrze interweniował Simon Mignolet.

1
61'

Gol! Strzelił Diego Costa. Asystował mu Nemanja Matić.

A jednak Chelsea wraca do gry! Znakomicie pod końcową linią zachował się Matić, który wyczekał na odpowiedni moment, dograł na 5. metr do Costy, a ten pokonał Mignoleta lekkim uderzeniem.

61'

Dobrze gra Liverpool. Czas mija, a goście wciąż nie pozwalają Chelsea rozwinąć skrzydeł.

1
60'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
57'

Eden Hazard nie opanował piłki w polu karnym po dośrodkowaniu Ivanovicia, a mógł mieć znakomitą okazję.

1
56'

The Blues wyraźnie przeważają w polu, ale stwarzają mało sytuacji.

1
52'

Przycisnęła teraz Chelsea, ale strzał N'Golo Kante z 17 metrów był kompletnie nieudany.

1
50'

Zablokowany strzał Philippe Coutinho sprzed pola karnego.

1
47'

Oscar zamknął płaskie dośrodkowanie Williana z prawego skrzydła, miał jednak trudną pozycję i przestrzelił.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Żółtą kartkę za dyskusje z sędzią otrzymał Willian.

Chelsea FC
1
45'

Doliczona 1 minuta.

1
44'

Niegroźnie po rzucie rożnym główkował Branislav Ivanović i piłka w rękach Mignoleta.

1
43'

Rozpędził się teraz Nathaniel Clyne, jednak był osaczony przez kilku rywali i zgubił piłkę w polu karnym.

1
39'

Po dośrodkowaniu Williana z rzutu rożnego nad poprzeczką główkował David Luiz.

1
36'

Gol! Strzelił Jordan Henderson.

W tym okresie Liverpool nie przeważał, ale błysk geniuszu Hendersona sprawił, że prowadzi już 2:0! Zbyt krótko piłkę z własnego pola karnego wybił Cahill, a kapitan gości oddał cudowny strzał z dystansu i Courtois był absolutnie bez szans.

1
1
34'

Z rzutu wolnego dośrodkował Willian, do strzału głową doszedł niepilnowany David Luiz, ale nie trafił w piłkę idealnie i złapał ją Simon Mignolet.

31'

Zakotłowało się teraz w polu karnym Liverpoolu. Po rzucie rożnym główkował Luiz, piłka spadła jeszcze do Maticia, ale ten złapany na spalonym.

29'

Wolno zbiera się do ataku Chelsea, takich problemów w grze w obecnym sezonie jeszcze nie miała.

28'

Z dystansu w trybuny uderzył N'Golo Kante.

26'

Zablokowane strzały Maticia z 14 metrów i Luiza z dystansu.

25'

Daniel Sturridge oddał potężny strzał z niemal zerowego kąta, ale nie trafił w bramkę.

23'

Luiz wrócił do gry.

22'

Przerwa w grze, David Luiz zderzył się z Sadio Mane i z nosa Brazylijczyka polała się krew.

20'

Chelsea chciała chyba grać z kontry, teraz to już wykluczone i londyńczycy od razu aktywniejsi z przodu.

17'

Gol! Strzelił Dejan Lovren. Asystował mu Philippe Coutinho.

Liverpool prowadzi! Kompletnie zaspała defensywa Chelsea przy dośrodkowaniu Coutinho z lewego skrzydła, kilku zawodników gości pozostało bez krycia i piłkę w siatce umieścił Lovren.

14'

Gary Cahill zablokował strzał Sturridge'a sprzed pola karnego, a poprawka Hendersona była niecelna.

12'

Nie ma na razie spięć podbramkowych, gra toczy się głównie w środkowej strefie.

9'

Branislav Ivanović po gwizdku nadepnął Lallanę. Nie było to zbyt niebezpieczne dla zdrowia, ale bardzo niesportowe. Mimo to Serb nie został ukarany.

1
8'

Teraz od kilku chwil wyraźnie przeważa Chelsea.

1
5'

Mecz na Stamford Bridge lepiej zaczął Liverpool, Chelsea na razie przyczajona na własnej połowie.

2
2'

Płasko sprzed pola karnego uderzył Daniel Sturridge. Tym razem Courtois interweniował niezbyt pewnie.

1'

Georginio Wijnaldum dość przypadkowo zamknął dośrodkowanie Clyne'a, wyszedł z tego lekki strzał, z którym musiał sobie poradzić Thibaut Courtois.