4:1! Ależ BOMBA Xhaki! Z 30 metrów huknął pod poprzeczkę!

Z gospodarzy ponownie uszło powietrze. Nie wierzą już w choćby remis.

88'

Arsenal. Schodzi: Theo Walcott. Wchodzi: Lucas Perez.

83'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez.

3:1! Walcott nie zdołał pokonać bramkarza, który odbił jego strzał, ale do futbolówki dopadł Sanchez i strzałem pod poprzeczkę zdobył gola.

1
81'

Wszystko w tym meczu jest jeszcze możliwe. Hull nabrało wiatr w żagle.

79'

Gol! Strzelił Robert Snodgrass.

Snograss zmylił Cecha i zdobył bramkę z rzutu karnego! To jego trzecie trafienie w tym sezonie.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Petr Cech.

Cóż za kolejna dziwaczna decyzja arbitra! Mbokani był faulowany przez Cecha, ale sędzia dopiero dobre 10 sekund później wskazał na "wapno"!

Arsenal FC
77'

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Mohamed Elneny.

75'

Ofiarna interwencja obrońcy Hull, który głową zablokował strzał Oezila z 16 metrów.

73'

Niezła akcja Arsenalu, jednak w ostatnim momencie zabrakło dokładności Sanchezowi przy podaniu do Coquelina.

71'

Prostopadłe podanie do Hernandeza i gdyby doszło, to miałby przed sobą tylko Cecha. Koscielny ostatecznie zatrzymał piłkę.

69'

Cazorla schodząc z murawy kręcił głową, ale ma szczęście, że sędzia nie pokazał mu czerwonej kartki. Dobra decyzja Wengera.

67'

Arsenal. Schodzi: Santi Cazorla. Wchodzi: Granit Xhaka.

64'

Zmalało tempo meczu w ostatnich minutach.

59'

Indywidualna akcja Cazorli zakończona niecelnym strzałem.

58'

Hull City. Schodzi: Tom Huddlestone. Wchodzi: Ryan Mason.

55'

Gol! Strzelił Theo Walcott. Asystował mu Alex Iwobi.

2:0! Dwójkowa akcja Walcotta z Iwobim. Ten drugi piętą zagrał do kolegi z zespołu, który podciął piłkę nad bramkarzem.

54'

Długie podanie w kierunku Hernandeza, jednak w starciu z Koscielnym i Mustafim miał małe szanse.

52'

Arsenal póki co nie może złapać takiego rytmu jak w pierwszej połowie.

50'

Hull City nie ma nic do stracenia, ale w osłabieniu będzie niezwykle trudno choćby zremisować z Arsenalem.

47'

Upiekło się Santiemu Cazorli, który mógł otrzymać drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45+2'

Długie podanie w kierunku Hernandeza, ale za mocne.

45'

43'

"Obrona Częstochowy" w wykonaniu Hull City. Trudne chwile beniaminka.

41'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Alexis Sanchez!

Eldin Jakupović wyczuł intencje Sancheza i obronił jego uderzenie w swój prawy róg!

40'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Jake Livermore.

Rzut karny dla Arsenalu! Dziwna decyzja sędziego, ponieważ ręka Livermore'a faktyczna była, ale czy nowe przepisy nie pozwalają nie karać drużyny podwójnie?

38'

Oezil dzisiaj wyraźnie bez formy - kolejna strata Niemca.

36'

Błąd Arsenalu i Robert Snodgrass oddał płaski strzał z 14 metrów, który złapał Cech.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Santi Cazorla.

34'

Arsenal wymienia dziesiątki podań. Piłka chodzi jak po sznurku.

32'

Gospodarze nie potrafią zawiązać żadnej składnej akcji.

29'

Groźne zderzenie głowami Diomande z Mustafim, ale obaj pozbierają się.

27'

Powinno być 2:0. Iwobi był na 14 metrze zupełnie niepilnowany, ale jego strzał sparował golkiper. Natomiast dobitka Oezila poleciała nad poprzeczką.

26'

Zdecydowana przewaga Arsenalu. Hull nieco bezradne.

24'

Lekki strzał Walcotta z prawej strony pola karnego nie zaskoczył bramkarza.

23'

Bellerin ma wyraźnie chrapkę na bramkę. Przed chwilą był środkowym napastnikiem, ale podania nie otrzymał.

21'

Błąd Mustafiego i Hernandez miał przed sobą Koscielnego. Francuz naciskał napastnika Hull, który oddał strzał obok bramki.

21'

Pachnie drugim golem dla Arsenalu. Hull broni się coraz głębiej.

19'

Drugi techniczny błąd Oezila i piłka poza placem gry.

17'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. Asystował mu Alex Iwobi.

1:0 dla Arsenalu! Ale bilard: najpierw Iwobi wrzucał, piłka wybita. Po chwili strzelał Coquelin - piłka zablokowana. Następnie dośrodkowanie Walcotta bramkarz wybił wprost pod nogi Iwobiego, którego strzał jeszcze otarł się o Sancheza i to jemu zaliczono gola.

15'

Błąd techniczny Oezila i piłka uciekła mu poza plac gry.

13'

Teraz dobra akcja Arsenalu. Oezil dograł na skrzydło do Walcotta, którego płaskie dośrodkowanie na jedenastym metrze niecelnym strzałem wykończył Alexis Sanchez.

10'

Dalekie wyjście Cecha, ale ostatecznie uprzedził Hernandeza.

10'

Theo Walcott stracił piłkę na skrzydle. Wydaje się, że Arsenal atakuje zbyt małą liczbą zawodników.

7'

Teraz dobry fragment Hull City, które dłużej utrzymuje się przy piłce.

5'

Bellerin włączył się do ofensywnej akcji, ale podanie Oezila było niedokładne.

3'

Kombinacyjna akcja Arsenalu zakończona zablokowanym strzałem Iwobiego z 15 metrów.