3:2
Zakończony
Swansea City
90+2'

Kanonierzy oddalili grę od własnej bramki i Bellerin zatrudnił Fabiańskiego. Pewna interwencja Polaka.

90'

Cztery minuty doliczone.

88'

Znów świetna okazja dla Łabędzi! Naughton dośrodkował w pole karne, Fer wygrał pojedynek główkowy z Mustafim, ale uderzył nad bramką.

84'

Mogło być po meczu po tym jak szybką kontrę przeprowadził Arsenal, a na dodatek hattrick miałby Theo Walcott. Uderzył jednak w słupek.

83'
ZMIANA

Swansea. Schodzi: Modou Barrow. Wchodzi: Angel Rangel.

82'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Kieran Gibbs.

80'

Znów Barrow. Monreal ma sporo kłopotów z nim. Płaskie dośrodkowanie skrzydłowego Łabędzi i Sigurdsson uderza nad poprzeczką.

78'

Dośrodkowanie Sigurdssona z kornera i niecelny strzał głową Fera. Swansea w natarciu.

76'

Powinno być 3:3, ale Barrow nie potrafił pokonać głową Petra Cecha!

74'

Bardzo aktywny zrobił się Barrow, ale teraz jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

70'
ZMIANA

Swansea. Schodzi: Jack Cork. Wchodzi: Sung-Yueng Ki.

69'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Granit Xhaka.

Szwajcar bezpardonowo zaatakował Barrowa. Jon Moss nie miał wątpliwości - kończy to popołudnie dla Xhaki.

69'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Francis Coquelin.

66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Borja Baston.

Jest premierowy gol Hiszpana w lidze angielskiej. Wykorzystał dogranie Barrowa i z bliska wpakował piłkę do siatki.

64'

Barrow wygrał pojedynek z Koscielnym i zagrał do Bastona, ale ten był na spalonym.

60'
ZMIANA

Swansea. Schodzi: Leon Britton. Wchodzi: Borja Baston.

57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mesut Oezil. Asystował mu Alexis Sanchez.

3:1! Idealne zagranie Sancheza do Oezila, który huknął z woleja nie do obrony. Niemiec obchodzi dzisiaj 28 urodziny.

56'

Świetna interwencja Fabiańskiego, który obronił uderzenie Walcotta z ośmiu metrów. Przy Angliku znów nie było żadnego gracza Łabędzi.

53'

Oezil dośrodkował w pole karne, gdzie do piłki doszedł Cazorla, lecz źle ją zgrał do Walcotta.

51'

Spokojne pierwsze fragmenty drugiej połowy.

48'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Neil Taylor.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Dwie minuty doliczone.

45'

Fabiański pewnie chwycił piłkę po dośrodkowaniu z kornera.

44'

Walcott ma jakiś problem z okiem. Chwilę wcześniej otrzymał cios od Amata czego nie zauważył sędzia.

43'

Amat w porę zatrzymał kontrę Arsenalu.

41'

Barrow dograł w pole karne do Sigurdssona, który przyjął piłkę, oddał strzał, ale futbolówka odbiła się ostatecznie od niego i od bramki rozpoczął Cech.

40'

Sanchez złapany na spalonym. Pokazywał, że chciał otrzymać zupełnie inne podanie.

38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gylfi Sigurdsson.

Gol dla Swansea! Błąd Xhaki, który dryblował przed własnym polem karnym i w efekcie stracił piłkę na rzecz Sigurdssona. Uderzenie Islandczyka było idealne.

37'

Dwa z rzędu niecelne podania Oezila, a to się nie zdarza zbyt często.

35'

Teraz Oezil przedzierał się w polu karnym, a pierwszym do strzału był... prawy obrońca Bellerin. Hiszpan gra bardzo ofensywnie.

34'

Debiut Bradleya w Swansea City jawi się w czarnych barwach, bo Arsenal ma chrapkę na kolejne gole.

32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Theo Walcott.

2:0! Jak można było zostawić Walcotta samego na piątym metrze? Nie można i dlatego Anglik bez problemu pokonał Fabiańskiego.

32'

Szybka kontra Arsenalu, którą strzałem zwieńczył Bellerin. Fabiański dobrze skrócił kąt i nogą wybił piłkę.

31'

Barrow był na skrzydle, ale szybko stracił piłkę.

29'

Trzeba przyznać, że Arsenal skrupulatnie pracował na tę bramkę, ale padła ona po złym przyjęciu piłki przez Amata.

27'
GOOOOOOL!!!

1:0 dla Arsenalu! Walcott z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki. Bellerin zgrał futbolówkę na czwarty metr, gdzie przyjął ją Amat, ale odskoczyła mu ona. Dopadł do niej Walcott i uprzedził Fabiańskiego.

24'

Prostopadłe podanie do Walcotta i w ostatniej chwili piłkę wybił mu Taylor.

22'

Teraz był już strzał Xhaki, ale zablokował go Britton.

21'

Znów u piłkarzy Arsenalu zabrakło decyzji o strzale. Przy piłce byli Sanchez, a później Iwobi.

19'

Bardzo dobra okazja dla Swansea! Leroy Fer z 15 metrów uderzył nad poprzeczką.

18'

Udało się Walijczykom oddalić grę od własnej bramki, chociaż brakuje im dokładności w rozegraniu.

15'

Zaskakujący strzał Iwobiego z dystansu, jednak wyraźnie obok bramki Swansea.

14'

Zupełnie nieudany strzał Corka z 20 metrów. Futbolówka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

12'

Po rzucie rożnym Arsenalu do strzału głową z kilku metrów doszedł Mustafi i trafił w poprzeczkę.

10'

Teraz prawą flanką urwał się Barrow. Miał obok siebie Koscielnego i nie dał rady minąć go, ale goście mają korner.

9'

Kontra Arsenalu, w której Walcott podał jednak za plecy Sancheza.

7'

Koronkowa akcja Arsenalu w polu karnym Swansea, jednak zabrakło decyzji o strzale.