Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Ragnar Klavan.

90'

Cztery minuty doliczone.

88'

Dobrą okazję miał Coutinho, jednak nie ma dzisiaj szczęścia. Strzelił wprost w golkipera.

82'

Orły mimo iż przeprowadziły ofensywne zmiany, to nic one nie dały.

79'

Liverpool nie ma dosyć i nadal atakuje.

74'

Palace. Schodzi: Joe Ledley. Wchodzi: Jason Puncheon.

73'

Karius obronił silny strzał Zahy z bocznego sektora pola karnego.

71'

Gol! Strzelił Roberto Firmino.

4:2! Henderson świetnie podał do Firmino, który znalazł się sam na sam z bramkarzem i piękną podcinką zdobył gola.

1
1
70'

Emre Can wywrócił Zahę we własnym polu karnym. Sędzia ponownie nie wskazał na "wapno".

65'

Dogranie do Coutinho, ale Firmino powinien sam oddawać strzał.

62'

Za chwilę na murawie zamelduje się Townsend.

59'

Dwa zdarzenia z rzędu, po których piłkarze Orłów upadli w polu karnym LFC. Sędzia nie wskazał jednak na "wapno".

1
58'

Benteke miał dobrą okazję, ale z 14 metrów uderzył wprost w Kariusa.

56'

Benteke uwikłał się w drybling i stracił piłkę.

53'

Świetne podanie do Mane, który miał przed sobą tylko bramkarza, ale nie był w stanie pokonać go.

52'

Druga połowa również stoi na wysokim poziomie.

49'

Sytuacyjny strzał Benteke, lecz nie mógł tego przepuścić golkiper The Reds.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can.

Liverpool FC
46'

Początek drugiej połowy.

45'

Trzy minuty doliczone.

44'

Gol! Strzelił Joel Matip. Asystował mu Philippe Coutinho.

3:2 dla LFC! Kto pilnował Matipa przy rzucie rożnym? Po dośrodkowaniu Coutinho Matip oddał silny strzał głową, chociaż wprost w bramkarza, to jednak ten nie zdołał obronić tego uderzenia.

42'

Dobra interwencja Kariusa na własnym przedpolu.

39'

Strzał Firmino, ale do statystyki dla bramkarza.

38'

Clyne wystawił piłkę jak na tacy Mane, który niepilnowany na siódmym metrze oddał strzał nad poprzeczką. Dwustuprocentowa okazja!

1
37'

Aj! Znów gorąco pod jednym bądź drugim polem karnym. Po strzału głową Coutinho piłka trafiła w słupek!

36'

Żywe tempo meczu, ale defensywa Liverpoolu nie jest dzisiaj zbyt dobrze dysponowana.

1
33'

Gol! Strzelił James McArthur. Asystował mu Wilfried Zaha.

2:2! Benteke wygrał pojedynek główkowy z Lovrenem. Piłka trafiła na prawą flankę do Zahy, który dośrodkował ją w pole karne, gdzie McArthur wygrał w powietrzu z Lovrenem (znów...) i wpakował futbolówkę do siatki.

29'

Coutinho wyprowadził w pole obrońcę, a po chwili podał do Moreno, który z ostrego kąta odpalił potężną torpedę i piłka trafiła w słupek. Bramkarz nawet nie drgnął.

27'

Bardzo nieudany strzał Mane z 17 metrów.

25'

Ależ atakuje Liverpool. Stracony gol podrażnił The Reds.

24'

Przyblokowany strzał Firmino przez Warda. Mogło być bardzo groźnie!

21'

Gol! Strzelił Dejan Lovren. Asystował mu Philippe Coutinho.

2:1 dla LFC! Lovren mówi "przepraszam"! Po dośrodkowaniu Coutinho z rzutu rożnego, Chorwat rehabilituje się za utraconą bramkę i głową pakuje piłkę w siatce Orłów.

18'

Gol! Strzelił James McArthur.

1:1! Wracają stare grzechy Lovrena... Chorwat przed polem karnym fatalnie skiksował - podał wprost na głowę McArthura, który pokonał Kariusa.

Crystal Palace
1
16'

Gol! Strzelił Emre Can. Asystował mu Alberto Moreno.

1:0 dla LFC! Moreno z pierwszej piłki dośrodkował w pole karne, gdzie natychmiastowy strzał Emre Cana znalazł drogę do bramki.

12'

Pełna dominacja Liverpoolu, ale bez poważnej sytuacji bramkowej.

8'

Ofensywna akcja Liverpoolu, ale faulowany Emre Can. Kilka chwil później z ostrego kąta nad poprzeczką strzelił Coutinho.